Evreii din Romania - forum de istorie si actualitate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Like/Tweet/+1
Ultimele subiecte
» TEXT ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE2
Scris de Admin 26.08.17 22:37

» TEXT ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE1
Scris de Admin 26.08.17 22:36

» Comunitatea evreiască din Botoșani (2)
Scris de Admin 26.08.17 22:30

» Comunitatea evreiască din Botoșani (1)
Scris de Admin 26.08.17 22:30

» ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE (1)
Scris de Admin 26.08.17 22:19

» ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE (2)
Scris de Admin 26.08.17 22:18

» DESPRE ANTISEMITISMUL MAREȘALULUI ION ANTONESCU
Scris de Admin 04.08.17 23:54

» Romanizarea Romaniei 1940-44 legi antisemite, CNRomanizare
Scris de Admin 04.08.17 21:13

» ROMÂNIA LUI ANTONESCU ȘI LOGICA VIOLENȚEI(3): VIOLENŢA MILIT
Scris de Admin 05.03.17 11:01

» Anunțuri Administrative
Scris de Admin 25.02.17 20:07


Luciu/Maxer/Csergo[v=]

Pagina 11 din 14 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Urmatorul

In jos

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty Luciu/Maxer/Csergo[v=]

Mesaj Scris de Admin 17.08.06 12:26

Rezumarea primului mesaj :

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Images?q=tbn:ANd9GcRM4oiVCOcm9-tOqmJmT_tsQasklZ_reGn4bfI1K1htBiyeOQph-mvO5mFPNicoleta 
Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Images?q=tbn:ANd9GcQMDB1ZfLVm7TsfznGFTXKrlEl_Uo7x2jfZgS_Y8f4EgSKlainJTBe4W35iIuliana 
Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Images?q=tbn:ANd9GcQmFhyKoQlKkYej1_YBTyGT0bT_Qn5zDpIwnMimgf2mhr-MrWj-PbqoYbcZsolt  Csergo
Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Images?q=tbn:ANd9GcStbquqVIW9dp9qvv4H1EMCvgBV9q6hQU8alzRbj9w_foqdWOwuRpLjkwDinu  Maxer


Ultima editare efectuata de catre Admin in 17.02.15 9:22, editata de 98 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos


Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty Nicoleta vrea să prezinte ştirile sportive

Mesaj Scris de Admin 03.05.07 8:26

Nicoleta vrea să prezinte ştirile sportive
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty Nicoleta Luciu apeleaza la liposuctie

Mesaj Scris de Admin 29.04.07 17:39

Nicoleta Luciu apeleaza la liposuctie

http://www.umbraonline.ro/monden64/64.htm

Nicoleta Luciu, vedeta ce numara nu mai putin de cinci aparitii Playboy in tara si una in SUA, risca sa-si piarda statutul de femeie sexy pe care il are de o buna perioada de timp. Odata cu varsta, actrita de telenovele a inceput sa faca acei colacei la abdomen inestetici pentru orice fata, dar mai ales pentru una cu pretentiile sale. Mai mult, acestia devin din ce in ce mai vizibili, in special atunci cand vedeta abordeaza acea tinuta cu vedere la buric cu care ne-a obisnuit. Mai putin cunoscut este faptul ca Nicoleta incearca sa-si mentina silueta nu doar prin fitness, ci si cu ajutorul chirurgiei estetice. Luciu a inceput sa frecventeze pentru prima data un astfel de cabinet in urma cu trei ani, pe cand inca era iubita lui Dinu Maxer. Ea si-a facut la acea vreme o operatie de liposuctie la Clinica de chirurgie plastica si reparatorie situata pe Calea Plevnei. Doar ca vedeta nu s-a putut bucura prea mult de rezultatul obtinut. Pentru ca, din nou, problemele au inceput sa apara si in alte zone. Cum alta posibilitate de a scapa de surplusul de grasime de pe abdomen pare sa nu existe, Luciu isi mai face, din cand in cand programa ri, dar la o alta clinica. Semn ca rabda baba la frumusete.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty Nicoleta Luciu si Andreea Banica, recompensa pentru handbali

Mesaj Scris de Admin 28.04.07 18:41

Nicoleta Luciu si Andreea Banica, recompensa pentru handbalisti

Acolo unde sunt sportivi, e clar ca sunt si fete frumoase care sa le rasplateasca, intr-un fel sau altul, reusitele. Asa a gandit si Nurhan ..
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty Nicoleta Luciu îţi dă tricoul de pe ea!

Mesaj Scris de Admin 26.04.07 17:03

Nicoleta Luciu îţi dă tricoul de pe ea!
Anul acesta, Pro TV îi invită pe toţi românii să petreacă împreună primul 1 Mai european!
________________________

Cu mici, bere, grătar în balcon, cearşafuri pe iarbă şi maieuri, în adevăratul spirit românesc: unic, pestriţ, vesel. Sub sloganul “Munceşte liber!”, Pro TV lansează campania “Ia-ţi 1 MaiEU de ProTeVeu!”, în care maieul devine semnul distinctiv şi veritabil al acestei zile! Şi pentru că românul ştie să petreacă, telespectatorii sunt invitaţi să încarce pe site-ul www.gandeste-liber.ro imagini sugestive pentru modul în care au petrecut 1 MaiEU-l. Toţi cei care încarcă filmuleţe sau poze primesc un maieu inscripţionat cu mesajul campaniei. Iar clipurile cele mai votate vor fi premiate pe 15 mai cu câte un maieu purtat de Nicoleta Luciu, în cazul în care câştigătorul e băiat, sau de Ionuţ Iftimoaie, dacă e fată. La finalul campaniei, cel mai votat clip va primi un weekend pentru două persoane, la munte sau la mare! “Sunt convinsă că românii vor avea ce povesti despre ziua de 1 Mai ”, a declarat Nicoleta
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty 13 ÎNTREBĂRI cu Dinu Maxer

Mesaj Scris de Admin 23.04.07 19:06

13 ÎNTREBĂRI cu Dinu MaxerATAC: Un gândac poate trăi 9 zile fără cap, dacă este hrănit. Cât trăieşte dacă nu i se dă nimic de mâncare?
Dinu Maxer: Nu mai contează cât trăieşte din moment ce nu are cap.

ATAC: Cum pot fi ajutate grupurile de auto-ajutorare?
Dinu Maxer: Ar trebui lăsate în pace.

ATAC: Cum a schimbat cursul istoriei întrebarea legată de găina care a traversat strada?
Dinu Maxer: Îţi răspund cu un banc: „Un şofer neatent calcă o găină pe un drum de ţară. Fiind un bun samaritean, opreşte maşina, se duce la găină, o ia şi se duce la un bătrân care stătea la poartă. Îl întreabă: „Bade, nu te supăra, găina asta e a dumitale?“, la care bătrânul îi răspunde: „Fugi dom’ne de-aici! Noi n-avem găini aşa plate prin partea locului!“.“

ATAC: Poţi fi alergic la apă?
Dinu Maxer: Medical vorbind, nu. Totuşi, în cazul băutorilor, mulţi se plâng că e multă apă în alcool.

ATAC: Cuvântul „karate“ se traduce prin „mâini goale“. De ce diamantele nu respectă această regulă?
Dinu Maxer: Dacă ar fi să fac un banal joc de cuvinte, aş spune că „atunci când pui mâna pe un diamant, cară-te!“.

ATAC: Eschimoşii au peste 20 de cuvinte care descriu zăpada. Oare sunt zăpadofili?
Dinu Maxer: Şi noi avem foarte multe cuvinte care descriu imbecilitatea... Fiecare cu ce are mai mult...

ATAC: În spaţiu, nimeni nu te poate vedea plângând din cauza gravitaţiei care acţionează asupra lacrimilor tale. Oare cosmonauţii sunt oameni dârji?
Dinu Maxer: Eu cred în principiul potrivit căruia „dacă nu te vede nimeni plângând, de ce dracu să o faci?“.

ATAC: De ce nici o foaie de hârtie nu poate fi împăturită de mai mult de 7 ori, indiferent cât de mare este?
Dinu Maxer: Asta e ca oul lui Columb... Nu cred chestia asta... Probabil că nu aţi încercat să o şi rupeţi... Poate rezultatul era altul...

ATAC: De ce femeile clipesc de două ori mai mult decât bărbaţii?
Dinu Maxer: Pentru că le intră rimelul în ochi.

ATAC: Studiile au arătat că cel mai puternic muşchi al corpului este limba. Cam câte kilograme ai putea să ridici cu ea?
Dinu Maxer: Atunci când mănânc friptură, cred că în jur de 200 de grame...

ATAC: O treime din viaţă ţi-o petreci în pat. Te consideri leneş?
Dinu Maxer: Aici m-ai atins! Eu sunt de principiul că viaţa e prea scurtă ca să o dormim. Personal, încerc să sar peste somn şi peste timpul petrecut la prepararea mâncării.

ATAC: În America se consumă 42 de tone de aspirină zilnic. Oare americanii devin din ce în ce mai stresaţi?
Dinu Maxer: Nu. Cred că este o epidemie de migrenă.

ATAC: Ştiai că un grup de bufniţe se numeşte „parlament“? De ce oare?
Dinu Maxer: Dacă este vorba de parlamentul nostru, ştiam...
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty Nicoleta Luciu îi slăbeşte pe bulgari

Mesaj Scris de Admin 23.04.07 8:20

Nicoleta Luciu îi slăbeşte pe bulgari Actriţa Nicoleta Luciu i-a purtat noroc firmei care produce batoanele de slăbit, Redis, după ce a acceptat să fie imaginea acestui supliment alimentar. Contractul ei, încheiat iniţial pe trei ani, i-a fost prelungit, datorită vânzărilor spectaculoase la produsul "Fibrobar". Dar nu numai românii s-au arătat interesaţi să slăbească astfel, produsul fiind cerut, mai nou, la export, în Ungaria şi Bulgaria.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty Deea este noua Nicoleta Luciu! Are sinii mai mici, dar creie

Mesaj Scris de Admin 20.04.07 8:05

Deea este noua Nicoleta Luciu! Are sinii mai mici, dar creierul mai mare! Dinu Maxer si-a scos iubita in public. S-a hotarit sa o lanseze in muzica, iar piesa ‚`Me and U` este un duet cu ea. O cheama Deea si are 18 ani." A cochetat cu modellingul si a obtinut citeva premii importante, zice Maxer, pentru ca este superba." Ne-a nominalizat doar titlul Miss Valentine`s, concurs organizat intre mai multe licee. Cum a devenit iubita lui, ne-a povestit chiar el, mindru de noua achizitie: `Povestea noastra nu are un inceput clasic: am vazut-o, am placut-o si m-am dus la ea cu scopul de a o cuceri. Mult timp ne-am ferit de paparazzi. Ne-am cunoscut la un bal pe care il prezentam si unde cautam domnisoare pentru a alcatui o trupa. A venit la castingul pe care l-am facut dupa citeva luni de la prima intilnire si am inceput lucrul la piesele trupei `Apropo". Apoi, fiindca ...


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty IULIANA LUCIU, LA VARA IN CROATIA

Mesaj Scris de Admin 18.04.07 11:21

IULIANA LUCIU, LA VARA IN CROATIADesi Iuliana Luciu si-a sarbatorit ieri ziua de nastere, tanara care poate fi urmarita in serialul "Om bogat, om sarac" va primi cadoul doar la vara. Ce anume i se va darui? Ei bine, este vorba despre o vacanta intr-o tara frumoasa. "Anul acesta mi-am petrecut ziua in Bucuresti, alaturi de familie si cei mai dragi prieteni. Insa, la inceputul lui iunie voi pleca impreuna cu Razvan, prietenul meu, cu Nicoleta si Zsolt in Croatia. E o vacanta pe care o primesc in dar de la ei", spune Iuliana Luciu. Daca in 2007 Iuliana a ales marea, anul trecut, de ziua ei, actrita a sarbatorit la munte, in Austria. "Chiar pe 17 aprilie, anul trecut, eram cu prietenul meu in Austria. Tot atunci ne-am si logodit, asa ca pot spune ca acela a fost cel mai frumos cadou pe care l-am primit de ziua mea", marturiseste Iuliana.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty Nicoleta Luciu ii face cadouri scumpe surorii ei pe banii lu

Mesaj Scris de Admin 14.04.07 16:03

Nicoleta Luciu ii face cadouri scumpe surorii ei pe banii lui Zsolt

In urma cu mai bine de jumatate de an, Nicoleta a primit cadou din partea lui Zsolt un superb automobil marca BMW, urmat apoi de tot felul d..
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty Iulianei Luciu i se pregăteşte o vacanţă în Croaţia

Mesaj Scris de Admin 14.04.07 15:59

Iulianei Luciu i se pregăteşte o vacanţă în Croaţia

Cele două surori Luciu au făcut furori în showbiz-ul românesc. Dacă Nicoleta Luciu obişnuieşte să îşi petreacă ziua de naştere cu mult fast şi să fie alintată de iubitul ei cu cadouri speciale, Iuliana, mezina familiei, este mult mai practică, preferând să se bucure de cadoul de ziua ei în timp.
_______________________________________

Chiar dacă e născută pe 17 aprilie, tânăra actriţă, care poate fi urmărită la Pro TV în serialul “Om sărac, om bogat”, va primi cadoul abia la vară, asta pentru că Iuliana pregăteşte împreună cu sora sa, Nicoleta, o vacanţă în Croaţia. “Anul acesta, de ziua mea, voi fi în Bucureşti, unde voi petrece alături de familie şi cei mai dragi prieteni ai mei”, a povestit Iuliana. Mezina familiei Luciu, care a atras în scurt timp atenţia publicului şi s-a impus în peisajul mediatic foarte uşor, spune că îşi doreşte ca această excursie, organizată împreună cu sora sa, să fie de bun augur pentru cele două cupluri. “Chiar dacă iniţial mi-am dorit să îmi petrec ziua de naştere în excursie şi planurile nu s-au îndeplinit întocmai, nu sunt foarte supărată.
Voi fi alături de cei care mă iubesc şi se bucură de prezenţa mea. Nu uit nici de planurile noastre. Astfel că, la începutul lui iunie, voi pleca împreună cu Răzvan, prietenul meu, cu Nicoleta şi Zsolt în Croaţia. E o vacanţă pe care o primesc în dar de la ei. Eu am ales destinaţia, iar ei mi-au oferit cadou biletele. Vom încerca să petrecem o vacanţă de vis. De altfel, este prima experienţă pe care o facem împreună cu iubiţii noştri”, a declarat Iuliana Luciu.
Dacă anul acesta Iuliana a ales marea pentru vacanţa de vară, anul trecut, de ziua ei, actriţa din “Om sărac, om bogat” a sărbătorit la munte, în Austria. “Chiar pe 17 aprilie, anul trecut, eram cu prietenul meu, Răzvan, în Austria. Tot atunci ne-am şi logodit, aşa că pot spune că acela a fost cel mai frumos cadou pe care l-am primit de ziua mea”, îşi aminteşte cu mare plăcere Iuliana.


Cadou
Chiar dacă iniţial mi-am dorit să îmi petrec ziua de naştere în excursie şi planurile nu s-au îndeplinit întocmai, nu sunt foarte supărată. Voi fi alături de cei care mă iubesc. Nu uit nici de planurile noastre. Astfel că, la începutul lui iunie, voi pleca împreună cu Răzvan, prietenul meu, cu Nicoleta şi Zsolt în Croaţia. E o vacanţă pe care o primesc în dar de la ei. Eu am ales destinaţia, iar ei mi-au oferit cadou biletele.
Iuliana Luciu

Ocupată cu filmările şi propria afacere

Frumoasa actriţă este mulţumită de activităţile sale şi spune că, deşi are un program foarte încărcat, face exact ceea ce îi place: “Plec dimineaţa şi ajung abia seara acasă, însă nu mă plâng de nimic. Şi asta pentru că munca îmi oferă satisfacţii. Îmi împart timpul între carieră şi afaceri. Foarte mult stau pe platoul de filmare, apoi mă ocup şi de afacerea mea şi mereu îmi fac
timp şi pentru iubitul meu, care mă răsfaţă şi îmi dă curajul de a merge mai departe.

Strălucitoare sub razele soarelui

Pentru că se apropie sezonul în care vedetele preferă să îmbrace haine cât mai scurte şi vaporoase, pentru a lăsa formele să iasă în evidenţă, Iuliana a început deja pregătirile fizice, pentru a fi mereu în formă şi a străluci sub razele soarelui. ”Cu toate că abia dacă mai am timp suficient pentru somn, nu uit nici de îngrijire, sportul fiind o relaxare pentru mine”, a declarat actriţa.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty Zsolt Csergo nu se gandeste la casatorie cu Nicoleta

Mesaj Scris de Admin 09.04.07 19:21

Zsolt Csergo nu se gandeste la casatorie cu Nicoleta
Desi a avut o relatie de doi ani si cu Simona Patruleasa, Zsolt Csergo declara ca Luciu reprezinta femeia perfecta
Nicoleta Luciu si omul de afaceri Zsolt Csergo traiesc de mai bine de doi ani o frumoasa poveste de dragoste, care insa nu a fost inca oficializata printr-o casatorie. Prima intalnire nu a fost deloc intampla toare, ea fiind aranjata chiar de Zsolt, care o placea de mult timp pe artista. Mai precis, abia despartit de Simona Patruleasa, acesta a invitat trupa Laguna, din care facea parte atunci si Luciu, sa cante ntr-unul dintre cazinourile pe care le de- ine. Dupa concert, a invitat-o la masa pe Nicoleta, alaturi de colega ei, Anca. Au facut cunostinta si schimb de numere de telefon, apoi Zsolt a reusit sa o cucereasca, Luciu devenind prietena sa. Iubitul vedetei a acceptat sa vorbeasca pentru ContraATAC despre motivul pentru care nu a cerut-o inca de sotie pe Luciu, dar si despre relatia pe care o are, neascunzandu-si sentimentele pentru sexoasa bruneta. Desi a avut o idila care a durat doi ani si cu Simona Patruleasa, cea care a fost desemnata in acest an cea mai sexy vedeta tv, Zsolt spune ca Nicoleta este femeia visurilor sale: Cred ca ea este iubirea vietii mele. Ne intelegem foarte bine. Marele nostru of este faptul ca suntem foarte ocupati si petrecem insuficient timp impreuna. Omul de afaceri este constient ca iubita sa este una dintre cele mai ravnite femei din Romania, dar cu toate acestea el nu-si face griji ca o poate pierde. Zsolt spune ca nu a luat inca in calcul ca Nicoleta sa-i devina sotie.
Colectie de inele de la Zsolt
Csergo a marturisit si ca i-a oferit pana acum iubitei sale, multe inele, care mai de care mai pretioase, dar nici unul cu scopul de a o cere in casatorie: I-am daruit multe inele Nicoletei, dar fara un scop anume. Nu ma gandesc sa ne casatorim prea curand. In viitor, nu se stie, vom vedea. Printre bijuteriile din colectia frumoasei vedete se afla si un inel Cartier, din aur alb, cu 40 de briliante, pe care Zsolt i l-a oferit de Craciun, si care a costat nu mai putin de 6.000 de euro. De ziua sa, Luciu a primit tot un inel valoros, din platina cu diamant. O noua vacanta in Croatia
De cand au devenit un cuplu, Zsolt si Nicoleta au facut turul lumii, mergand in locuri care de care mai exotice. Pentru luna iulie, omul de afaceri i-a pregatit un nou cadou iubitei sale: Cand eu si Nicoleta vom fi mai liberi, vom merge in Croatia. Nu i-a adus nimic din Finlanda
In timp ce, in urma cu mai bine de o saptamana, vedeta defila pe un podium de moda, iubitul sau se afla singur, in Finlanda. De acolo, omul de afaceri s-a intors cu mana goala: Nu i-am cumparat nimic Nicoletei, am fost doar pentru afaceri, care din fericire imi merg foarte bine. Zsolt Csergo detine 22 de cazinouri numite Fortuna Cazino în toata tara, fiind asociat si la cateva cazinouri din Bucuresti. În Miercurea-Ciuc mai are si un club cu circuit închis. Zsolt nu pare deranjat ca iubita sa isi arata sanii de cate ori are ocazia, fie pe platoul de filmare, fie la vreo prezentare de moda: Aceasta este profesia ei si o sustin. Nu ma deranjeaza ca prezinta in tinute extravagante, care mai mult o descopera decat sa o acopere.

http://www.umbraonline.ro/monden38/38.htm
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty Nicoleta luciu isi arata sanii pentru 50 RON

Mesaj Scris de Admin 09.04.07 18:31

» Nicoleta luciu isi arata sanii pentru 50 RONEa se numara printre cele mai ieftine” vedete in ceea ce priveste job-urile, acceptand sa urce pe podiumurile de prezentare si pe sume mici
Nicoleta Luciu da rareori inapoi când primeste vreo oferta care ii aduce, automat, publicitate. Ea este, fara indoiala, una dintre vedetele cu cele mai multe pictoriale, dar si aparitii pe micile ecrane si podiumurile de prezentare. Surprinzator, actrita din telenovela Iubire ca-n filme”, considerata una dintre cele mai sexy femei din România, nu este prea pretentioasa in ceea ce priveste retributia sa pentru servicii de acest gen. Luciu accepta sa fie model si pentru suma de 50 RON! Chiar daca acest lucru presupune si dezvelirea sânilor sau a vreunei alte parti a corpului… Nici pentru prestatiile sale din diverse cluburi de noapte, in calitate de cânta- reata, ea nu câstiga prea mult in comparatie cu alte vedete autohtone, mai putin dotate fizic, dar mult mai bine cotate pe piata muzicala. Tariful Nicoletei este cuprins intre 300 si rareori 700 de euro. Ea s-a oferit chiar sa cânte si gratis, asa cum s-a intâmplat la ultima editie a Callatis-ului, când s-a rugat de organizatori sa fie primita la festival, intrucât urma sa-si lanseze primul sau album solo.
Goala si intr-un club de noapte
Saptamâna trecuta, Nicoleta s-a aflat printre manechinele care au defilat pe podiumul de prezentare, la clubul Bamboo, in deschiderea show-ului oferit de 1 Martisor de Flamingo Boys. Vedeta Playboy era imbracata, ca de obicei, destul de transparent, eliminând sutienul din garderoba. Mai mult, ea a lasat intentionat sa i se dezveleasca sânul, sub privirile iubitului sau, Zsolt Csergo, aflat in club, semn ca acesta nu este deloc deranjat de lipsa de pudicitate” a partenerei lui.
Sora sa i-a tinut de urât iubitului ei
La prezentare a fost prezenta, in calitate de spectatoare, si sora cea mica a Nicoletei, Iuliana, si ea deja obisnuita cu podiumurile de moda. Aceasta i-a tinut de urât iubitului vedetei, Zsolt Csergo. Dupa ce Nicoleta si-a terminat treaba si a revenit la masa, ea s-a lasat cu greu induplecata de prietenul ei sa-i fure un sarut. In cele din urma, omul de afaceri a reusit ce si-a propus, fiind recompensat de Martisor de iubita sa.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty Nicoleta Luciu si-a tras bodyguard

Mesaj Scris de Admin 09.04.07 11:43

Nicoleta Luciu si-a tras bodyguardZsolt Csergo afla de la omul sau de incredere, care o insoteste peste tot pe vedeta, ce face aceasta atunci cand nu sunt impreuna
Omul de afaceri Zsolt Csergo este constient ca iubita lui, nimeni alta decat Nicoleta Luciu, este ravnita si de alti barbati si ca fiecare aparitie a sa neinsotita, in vreun club de noapte, acolo unde este platita ca sa cante, poate constitui un pericol pentru ea. Cine stie, poate s-o gasi vreun fan care sa faca obsesie pentru frumoasa bruneta, sau, si mai rau, vreun hartuitor. Probabil acesta a fost si motivul pentru care Zsolt s-a decis sa-i dea un bodyguard. Astfel, omul de afaceri impusca doi iepuri dintr-o lovitura. Vedeta nu mai are libertatea de miscare dinainte, ea nu-si mai poate permite - nu ca ar fi cazul - sa arunce vreo ocheada nevinovata sau sa aiba vreo alta intalnire, la fel de inocenta. Si, de asemenea, Nicoleta va fi ferita si de posibile pericole. Cel care o insoteste de putin timp pe vedeta la spectacolele acesteia este o persoana de incredere de-a lui Zsolt, gata sa dea raportul oricand si la orice ora, dar si sa sara in apararea artistei, atunci cand va fi cazul.
Acuzat ca are o datorie de 60.000 de euro
Zsolt este un prosper om de afaceri, care detine peste 20 de cazinouri in toata tara. Desi ii merge bine si pe acest plan, persoane din anturajul sau vorbesc pe la spate ca iubitul Nicoletei Luciu nu si-a achitat o datorie de 60.000 de euro, pe care o are de cativa ani. Poata ca el prefera sa-si rasfete iubita cu cadouri consistente si calatorii peste hotare si a uitat sa scoata bani din buzunar si pentru altceva...
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty Tatăl Nicoletei Luciu, în spital de Paşte

Mesaj Scris de Admin 05.04.07 18:55

Tatăl Nicoletei Luciu, în spital de Paşte Revenită în ţară, după o călătorie întreprinsă alături de iubitul său, Nicoleta Luciu a găsit în ţară o privelişte dezolantă. Familia sa, ar avea nevoie de un mic ajutor financiar pentru a petrece Paştele aşa cum se cuvine, dar şi pentru a acoperi din cheltuielile apărute pe nepusă masa. Şocul cel mare l-a avut când a aflat că tatăl său este internat în spital. Şi nu pentru a se trata de unele slăbiciuni mai vechi... cu multe grade de tărie, ci pentru a ameliora unele afecţiuni mai vechi de la plămâni.

Problema financiară a familiei Luciu trenează de o lungă perioadă de vreme, iar Nicoleta în momentele sale de mărinimie mai rotunjeşte puţin venitul insuficient al familiei. Pentru că mama sa, după ce prestează 13 ore pe zi, în regimul „o zi da, una nu“ la firma de pază Rosegur, încasează lunar 4.600.000- 4.800.000 de lei. Nu vă gândiţi că doamna Luciu senior o fi un bodyguard de temut, gen Kevin Costner în filmul care l-a făcut faimos, fiindcă ea este doar agent de pază la unul din punctele farmaceutice City Pharma din sectorul 6. Nicoleta nu sesizează la ce pericole se expune mama sa, fiindcă pe ea o interesează numai ştiri mondene. Dar să nu fi auzit de cazul farmacistelor împuşcate la Braşov? Ce mai contează cum o duc părinţii când poţi fugi afară ca să-ţi clăteşti ochii cu fel de fel de nebunii.

Iepuraşul generos finanţat binenţeles de Zsolt Csergo ar trebui să ţină cont şi de Dan Luciu, fratele mai mic al Nicoletei. Chiar dacă este renegat de cele două surori pentru că este mitoman. Lucru uşor de sesizat în urma unei discuţii purtate cu acesta la o bere: „Într-o zi am dat nouă numere înnodate...“. Dacă am face abstracţie de acest amănunt, Luciu, aşa cum îl strigă băieţii din Drumul Taberei, pare un puşti normal. Are aceeaşi iubită de câţiva ani, o Dacie Break pe care a vopsit- o cu pensula şi lucrează la firma unui turc.

Din surse sigure am aflat că Dan Luciu nici nu vrea să audă de surori. „Ele nu există pentru mine“, a mărturisit acesta. Discuţii au tot fost în familia Luciu de-a lungul vremii, pentru că Nicoleta a ajutat-o doar pe Iuliana să se afirme, în timp ce Dan era ascuns de ochii presei. Dar cum suntem în Săptămâna Mare şi orice creştin este mai generos, nici nu vrem să ne gândim că fostul hocheist nu va fi impresionat de situaţia financiară a viitoarelor sale neamuri. Totodată, câţiva firfirei ar putea zbura şi din contul Nicoletei, care-i va pune la loc imediat după ce va începe filmările la primul film Playboy românesc. Ştiut fiind faptul că onorariul celor de la Playboy este destul de consistent nu credem că ar fi probleme în portofelul Nicoletei dacă ar ajuta puţin. Noi aşteptăm în schimb, să primim poze de la masa de Paşte a familiei Luciu, iar de va fi bogată, vom presupune că Zsolt a plătit.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty Deea a înlocuit-o pe Luciu

Mesaj Scris de Admin 05.04.07 11:53

Deea a înlocuit-o pe Luciu După mai bine de doi ani de când s-a despărţit de Nicoleta Luciu, Dinu Maxer scoate o nouă tânără în luminile reflectoarelor. Folosind aceeaşi reţetă ca în cazul vedetei, cântăreţul o lansează pe Deea în cariera muzicală ca membră a trupei "Ispita" şi o prezintă pretutindeni ca fiind iubita lui.

Deea are toate şansele să o detroneze pe vedeta de la Acasă TV. "E o tânără foarte talentată care va ajunge mai departe decât Nicoleta", ne-a declarat Maxer, cel care în urmă cu ani de zile a decis că Luciu ar putea deveni celebră.
La numai 19 ani, Deea are viaţa înainte şi flerul lui Maxer în spate. Conform coordonatelor, nu mai sunt decât câţiva paşi până în top. "După opt ani, Nicoleta a ajuns coprezentatoare la cea mai bine cotată emisiune de televiziune. În ceea ce o priveşte pe Deea, ea va ajunge şi mai departe. Sunt convins că va avea propria emisiune", susţine cântăreţul care intenţionează să-i lanseze atât un album muzical cât si un volum de proză.
Teoretic, tânăra întruneşte toate condiţiile - bustul ei (90 cm) este comparabil cu al Nicoletei (98 cm), este brunetă, se descurcă şi cu muzica, iar Dinu Maxer este genul ei - aşadar, respectând tiparul după care a fost promovată Nicoleta, Deea este candidata perfectă pentru a deveni "bombă sexy" şi a-i lua locul.
Nicoleta Luciu a câştigat zeci de mii de euro în urma promovării unor batoane pentru slăbit. Deşi între timp a mai prins şi alte reclame, ea continuă să rămână fidelă respectivei firme, mai nou fiind imaginea unui baton care, datorită conţinutului său, este recomandat şi persoanelor care ţin post.

Cântăreţul o va scoate azi din anonimat
Azi, Maxer lansează atât albumul care îi poartă numele, cât şi prima colaborare cu iubita lui, Deea. Evenimentul va avea loc la ora 20.00 în club Hemera. Cu această ocazie, cântăreţul va face publică relaţia de dragoste cu Deea şi va începe campania de promovare a celei de la care el speră să-i fie alături chiar şi atunci când va cunoaşte celebritatea.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty Iuliana Luciu pregăteşte masa de Paşte

Mesaj Scris de Admin 03.04.07 11:31

Iuliana Luciu pregăteşte masa de Paşte Proaspăt intrata în „familia“ serialului „Om bogat, om sărac“, Iuliana Luciu , sora Nicoletei Luciu, este o mare iubitoare a sfintei sărbători de Paşte. Pentru aceasta, Paştele înseamnă sărbătoarea petrecută alături de familie şi de prieteni.

Tradiţia personală, pe care o respectă cu sfiinţenie în fiecare an, este să-şi ajute mama la prepararea pandişpanului şi a celorlalte bucate pentru masa din Duminica Paştelui. Anul acesta, în noaptea Învierii, tânăra actriţă va merge împreună cu Răzvan, prietenul ei, la biserică, pentru a lua lumină, după care aceştia se vor întîlni cu prietenii lor.

Pentru marea zi a Paştelui şi-au propus să-şi viziteze familiile lor şi pe cele ale prietenilor lor, bucurându-se de masa de Paşti. Acesta este al doilea Paşte pe care îl petrece alături de prietenul ei, Răzvan. Anul trecut, îşi aminteşte cu plăcere că l-au sărbătorit în Austria, unde au petrecut tot în stilul tradiţional românesc, la o biserică ortodoxă, împreună cu foarte mulţi români.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty Nicoleta Luciu, încantată de stripperi

Mesaj Scris de Admin 30.03.07 16:41

Nicoleta Luciu, încantată de stripperi
Nicoleta Luciu nu apare foarte des la evenimente mondene, decat atunci cand este solicitată pentru vreo prezentare de modă, la care să defileze, evident, cat mai sumar îmbrăcată. Potrivit site-ului vedeta.ro, ea a participant recent la o astfel de prezentare, într-un club bucureştean, după care s-a retras într-un colţ, de unde a urmărit foarte atent un număr de striptease masculin. Aşa cum era de aşteptat, ea nu a fost însoţită de iubitul său, Zsolt Csergo, care, de altfel, este destul de gelos.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty Nicoleta Luciu, model de ocazie

Mesaj Scris de Admin 30.03.07 11:07

Nicoleta Luciu, model de ocazie
http://www.azi.ro/tele.htm


Este actriţă, cântăreaţă şi una dintre cele mai apreciate vedete ale revistelor destinate publicului masculin. Asta ştie toată lumea. Însă, puţini sunt aceia care ştiu că Nicoleta Luciu mai lucrează, din când în când, ca model, pentru prieteni şi, uneori, o face pe gratis.
Zilele trecute a prezentat colecţia Casei de modă Savres, defilând pe podiumul din clubul Cuando, cum altfel, decât îmbrăcată în rochii foarte sexy.
După prezentare, Nicoleta nu a plecat acasă, ci a rămas să urmărească prestaţia unei trupe de striperi masculini, mai ales că vedeta venise în club fără iubitul ei.
Printre vedetele prezente la eveniment s-au mai aflat Claudia (ex-Sexxy), fotograful Gabriel Hennessey, actorul Şerban Ionescu, iar recitalul serii a fost asigurat de DJ Project. (M.F.)
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty Luciu, cea mai proastă actriţă

Mesaj Scris de Admin 28.03.07 17:37

Luciu, cea mai proastă actriţă
Iată că Nicoleta Luciu primeşte, în sfarşit, un premiu pentru cariera sa actoricească. De fapt, nu este chiar un premiu propriu-zis, este o "distincţie". Astfel, la iniţiativa forumiştilor, site-ul cinefan.ro, a lansat concursul "Căpşuna de plastic", după modelul "Zmeura de Aur", din America. În urma voturilor, Nicoleta a fost desemnată "Cea mai slabă actriţă în rol secundar", pentru "Lacrimi de iubire". Lucian Viziru este "Cel mai slab actor în rol secundar", pentru acelaşi film, în timp ce Anemona Niculescu a fost considerată "Cea mai slabă actriţă în rol principal", pentru "Păcală se întoarce".
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty Joacă la ruletă din plictiseală

Mesaj Scris de Admin 26.03.07 8:17

Joacă la ruletă din plictiseală
http://www.e-click.ro/articole/joaca-la-ruleta-din-plictiseala/21074

Vedeta nu mizează sume mari, dar lasă bacşişuri "grase"
Chiar dacă nu este o împătimită a jocurilor de noroc, Nicoleta Luciu îşi petrece majoritatea serilor în faţa ruletei. Noul hobby l-a descoperit în timp ce îşi aştepta şoferul, a cărei iubită este cuprier la un cazinou din centrul Capitalei.

Una dintre cele mai solicitate femei pentru revistele de bărbaţi şi-a descoperit o nouă vocaţie. Focoasa Nicoleta Luciu este văzută, în ultima vreme, din ce în ce mai des, la Grand Casino din Hotelul Hilton din Capitală, în faţa unei rulete. Voluptuoasa brunetă a fost atrasă în lumea jocurilor de noroc de şoferul personal a cărei iubită prestează pentru împătimiţii jocurilor de noroc.

Cât timp aceştia îşi povestesc "aventurile" de peste zi, actriţa îşi omoară timpul la ruletă. Niciodată nu joacă sume mari şi, spune ea, face acest lucru pur şi simplu din plictiseală. Vedeta are noroc nu numai în viaţă, ci şi în faţa crupierilor.
Ultima dată a câştigat o sumă frumuşică prin bingo (atunci când se pariază pe numărul pe care a picat bila), chiar zilele trecute, iar bacşişul lăsat de vedetă a fost pe măsura câştigului.
Iubitul i-a promis că-i face un mall cu cazinou
În urmă cu aproape un an, iubitul Nicoletei Luciu, fostul hocheist Zsolt Csergo îi promisese de ziua ei un cadou mai puţin obişnuit: un mall în Capitală. Apropiaţii celor doi îndrăgostiţi spuneau, la vremea respectivă, că Zsolt nu găsise încă locaţia potrivită pentru ceea ce ar fi trebuit să fie cel mai mare mall de până acum.

Clădirea va avea patru etaje, iar la subsol, pe toată suprafaţa complexului, va fi construit un cazinou occidental. Focoasa brunetă, care va ocupa funcţia de director adjunct, dar va fi şi imaginea propriului său cazinou, va putea, astfel, să se bucure din plin de mesele de joc şi rulete.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty LUCIU, SABOTATA DE EMILIA POPESCU

Mesaj Scris de Admin 22.03.07 16:18

LUCIU, SABOTATA DE EMILIA POPESCU "Dansez pentru tine" pare sa fi...
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty Re: Luciu/Maxer/Csergo[v=]

Mesaj Scris de Admin 21.03.07 19:47

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Main
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty Nicoleta Luciu si-a acoperit sanii la o prezentare de moda

Mesaj Scris de Admin 16.03.07 15:34

Nicoleta Luciu si-a acoperit sanii la o prezentare de moda

Creatorii Rita Muresan, Eugenia Enciu si Dana Savuica au prezentat, miercuri seara, la Plaza Romania, colectia de primavara-vara intr-un sho..
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty Luciu, la recuperare intensivă!

Mesaj Scris de Admin 16.03.07 12:47

Luciu, la recuperare intensivă!
În urmă cu cateva săptămani, toată lumea vorbea despre faptul că Nicoeta Luciu s-a "rotunjit" destul de mult, fapt confirmat de ea acum cateva zile. Nicoleta a recunoscut că în vacanţă şi-a făcut de cap şi a cam uitat de batoanele de slăbit, care reprezintă principala ei sursă de almentaţie. Astfel, într-un timp destul de scurt, ea s-a îngrăşat aproape zece kilograme, însă acum a reuşit să le dea jos şi să ajungă la greutatea pe care o are de ani buni, respectiv 51 de kilograme. Numai că musculatura nu este acum în cea mai bună formă, astfel că vedeta "Playboy" trebuie să urmeze un program intensiv de fitness şi tratamente corporale, pentru ca aspectul său fizic să nu aibă prea mult de suferit în urma drasticei cure de slăbire.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty Dinu Maxer cântă alături de iubită

Mesaj Scris de Admin 12.03.07 19:37

Dinu Maxer cântă alături de iubită
Pe lângă faptul că a pus bazele propriului label muzical, Dinu Maxer se pregăteşte să reapară pe piaţă cu un nou look şi noi melodii. Una dintre piese este interpretată în arabă şi, spre surprinderea noastră, am aflat că va fi cântată alături de actuala iubită a solistului, o domnişoară pe nume Deea. „Ideea acestei piese a pornit de la un refren pe care l-am făcut cu ceva vreme în urmă pentru trupa «Ispita». Acum Deea face parte din trupa cu pricina. Vreau să mă asigur că va avea succes în carieră şi am s-o promovez cât am să pot eu.

De-a lungul timpului, niciodată nu am făcut un «featuring» pe o melodie cu iubita mea, aşa că acum consider că ar cam fi cazul să îmi împlinesc această dorinţă. Piesa se numeşte «Me And U» şi doar refrenul este cântat în arabă, strofele fiind în engleză. Momentan filmăm videoclip la această piesă. Până acum am avut ca locaţii un restaurant cu profil persan, studioul de înregistrări plus alte câteva locaţii în aer liber. După montaj sunt convins că va fi ceva foarte frumos“, ne-a spus Dinu. Solistul şi-a schimbat stilul muzical cu 180 de grade, concentrându-se mai mult pe segmentul „clubbing“. „Featuring“-ul pe care îl realizează alături de Deea nu este singurul din aria colaborărilor cu persoane apropiate lui.

Dinu va mai cânta alături de fraţii lui, incluzând melodia cu pricina pe albumul ce îl va scoate pe piaţă prin intermediul propriilor sale finanţe. „Este o piesă ce am cântat-o, iniţial, cu un jurnalist din sfera presei de scandal. La vremea respectivă, era o ironie fină la adresa persoanelor care fac orice ca să apară în ziare, dar acum lucrurile s-au mai schimbat. Am vorbit cu ziaristul respectiv şi a fost de acord ca piesa noastră de atunci să fie refăcută. Cred că o să prindă la public“, ne-a mai spus Dinu.

Pe lângă faptul că a pus bazele propriului label muzical, Dinu Maxer se pregăteşte să reapară pe piaţă cu un nou look şi noi melodii. Una dintre piese este interpretată în arabă şi, spre surprinderea noastră, am aflat că va fi cântată alături de actuala iubită a solistului, o domnişoară pe nume Deea. „Ideea acestei piese a pornit de la un refren pe care l-am făcut cu ceva vreme în urmă pentru trupa «Ispita». Acum Deea face parte din trupa cu pricina. Vreau să mă asigur că va avea succes în carieră şi am s-o promovez cât am să pot eu.

De-a lungul timpului, niciodată nu am făcut un «featuring» pe o melodie cu iubita mea, aşa că acum consider că ar cam fi cazul să îmi împlinesc această dorinţă. Piesa se numeşte «Me And U» şi doar refrenul este cântat în arabă, strofele fiind în engleză. Momentan filmăm videoclip la această piesă. Până acum am avut ca locaţii un restaurant cu profil persan, studioul de înregistrări plus alte câteva locaţii în aer liber. După montaj sunt convins că va fi ceva foarte frumos“, ne-a spus Dinu. Solistul şi-a schimbat stilul muzical cu 180 de grade, concentrându-se mai mult pe segmentul „clubbing“. „Featuring“-ul pe care îl realizează alături de Deea nu este singurul din aria colaborărilor cu persoane apropiate lui.

Dinu va mai cânta alături de fraţii lui, incluzând melodia cu pricina pe albumul ce îl va scoate pe piaţă prin intermediul propriilor sale finanţe. „Este o piesă ce am cântat-o, iniţial, cu un jurnalist din sfera presei de scandal. La vremea respectivă, era o ironie fină la adresa persoanelor care fac orice ca să apară în ziare, dar acum lucrurile s-au mai schimbat. Am vorbit cu ziaristul respectiv şi a fost de acord ca piesa noastră de atunci să fie refăcută. Cred că o să prindă la public“, ne-a mai spus Dinu.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Luciu/Maxer/Csergo[v=] - Pagina 11 Empty Re: Luciu/Maxer/Csergo[v=]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 14 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum