Evreii din Romania - forum de istorie si actualitate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Like/Tweet/+1
Ultimele subiecte
» TEXT ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE2
Scris de Admin 26.08.17 22:37

» TEXT ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE1
Scris de Admin 26.08.17 22:36

» Comunitatea evreiască din Botoșani (2)
Scris de Admin 26.08.17 22:30

» Comunitatea evreiască din Botoșani (1)
Scris de Admin 26.08.17 22:30

» ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE (1)
Scris de Admin 26.08.17 22:19

» ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE (2)
Scris de Admin 26.08.17 22:18

» DESPRE ANTISEMITISMUL MAREȘALULUI ION ANTONESCU
Scris de Admin 04.08.17 23:54

» Romanizarea Romaniei 1940-44 legi antisemite, CNRomanizare
Scris de Admin 04.08.17 21:13

» ROMÂNIA LUI ANTONESCU ȘI LOGICA VIOLENȚEI(3): VIOLENŢA MILIT
Scris de Admin 05.03.17 11:01

» Anunțuri Administrative
Scris de Admin 25.02.17 20:07


Cadir[Aylin-Pops][v=]

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Cadir[Aylin-Pops][v=] - Pagina 2 Empty Cadir[Aylin-Pops][v=]

Mesaj Scris de Admin 13.09.06 12:15

Rezumarea primului mesaj :

Cadir[Aylin-Pops][v=] - Pagina 2 Images?q=tbn:ANd9GcTyQ_0cY1jzTrNp3LLy4qSZ9IArg2UdlZaLvjluR3EigcJcDIdCo2jQEgAylin


Ultima editare efectuata de catre Admin in 22.04.15 14:07, editata de 15 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos


Cadir[Aylin-Pops][v=] - Pagina 2 Empty Aylin Cadîr a dat muzica pe actorie

Mesaj Scris de Admin 21.02.07 11:15

Aylin Cadîr a dat muzica pe actorie

Urmând exemplul Nicoletei Luciu sau al fetelor de la A.S.I.A., simpatica brunetă va face parte din distribuţia serialului Cu un pas înainte, difuzat, din martie, la Pro TV
Fie că este o tendinţă în rândul vedetelor sau că aceasta le este vocaţia, tot mai multe vedete din showbiz-ul românesc îşi doresc să îşi facă o carieră în actorie. În această situaţie se află şi cunoscuta cântăreaţă Aylin, care s-a lansat şi şi-a făcut un nume alături de trupa POPS. Tânăra a lăsat deoparte muzica şi îşi face debutul în actorie.
_______________________________

Aylin, fosta componentă a trupei POPS, va apărea la Pro TV, din 5 martie, în serialul “Cu un pas înainte”, în rolul unei studente la Academia de Arte ale Spectacolului, pe care lumea din jur nu are cum să n-o iubească. Elena Crăciun, personajul interpretat de Aylin, o adolescentă săracă, dar talentată, este admisă la prestigioasa academie de arte, spre bucuria tatălui ei, care în fiecare pauză vine la fiica lui cu un pacheţel de mâncare.

Personaj pozitiv

Aylin, şi ea studentă la o facultate de actorie, a intrat uşor în pielea personajului său cuminte, pentru că, până la urmă, e greu să n-o iubeşti pe Ela. “E săracă, ambiţioasă şi are multe visuri pentru care luptă. Ea vrea să fie cea mai bună, dar nu calcă pe cadavre pentru a-şi atinge scopul. Se înţelege bine cu toată lumea şi îşi iubeşte la nebunie tatăl, care o stânjeneşte uneori cu cât de grijuliu e cu ea în faţa noilor colegi”, a spus Aylin, cu zâmbetul pe buze, dezvăluind gropiţele ce au făcut-o celebră. Pe lângă compania selectă şi prestigioasă de pe platoul de filmare a serialului “Cu un pas înainte”, Aylin a câştigat şi precizie şi îndemânare în paşii de dans.

O echipă minunată

“Am învăţat multe lucruri de la coregrafele serialului, Ioana şi Lelia. Am filmat un tango acum câteva zile şi a trebuit să repet mult. Am avut un sentiment excelent când mi-am dat seama că nu ţi se iveşte la fiecare pas ocazia de a învăţa să dansezi de la profesionişti în acest domeniu”, a declarat Aylin. Simpatica brunetă povesteşte că se simte în largul ei alături de echipa minunată a acestui serial şi că este sigură că vor face treabă bună împreună.

Am învăţat multe lucruri de la coregrafele serialului, Ioana şi Lelia. Am filmat un tango acum câteva zile şi a trebuit să repet mult. Am avut un sentiment excelent când mi-am dat seama că nu ţi se iveşte la fiecare pas ocazia de a învăţa să dansezi de la profesionişti.
Aylin Cadîr

..Nu mai sunt o fetiţă. A venit vremea să mă maturizez..

Chiar dacă a devenit cunoscută publicului din România odată cu emisiunea “Alege A.S.I.A.”, în urma căreia a intrat în componenţa trupei POPS, Aylin simte că a venit timpul să se maturizeze şi să înceapă o nouă etapă în viaţa ei: “A fost o perioadă foarte frumoasă în viaţa mea şi am făcut ce mi-a plăcut la acea vârstă. Nu mai sunt o fetiţă. Acum am crescut şi a venit vremea să mă maturizez”, a spus actriţa din serialul “Cu un pas înainte” de la Pro TV. Pe lângă acest rol, de care se bucură foarte mult, Aylin are şi alte planuri în ceea ce priveşte viitorul ei. Fără a face însă prea multe dezvăluiri, actriţa spune că, în curând, se va implica într-un nou proiect tv, ce se va bucura de un număr mare de telespectatori.
http://www.editie.ro/mod.php?mod=stiri&idstire=40239
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cadir[Aylin-Pops][v=] - Pagina 2 Empty Cadir[Aylin-Pops][v=]

Mesaj Scris de Admin 13.09.06 12:15

Cadir[Aylin-Pops][v=] - Pagina 2 Images?q=tbn:ANd9GcTyQ_0cY1jzTrNp3LLy4qSZ9IArg2UdlZaLvjluR3EigcJcDIdCo2jQEgAylin


Ultima editare efectuata de catre Admin in 22.04.15 14:07, editata de 15 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cadir[Aylin-Pops][v=] - Pagina 2 Empty Re: Cadir[Aylin-Pops][v=]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum