Evreii din Romania - forum de istorie si actualitate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Like/Tweet/+1
Ultimele subiecte
» TEXT ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE2
Scris de Admin 26.08.17 22:37

» TEXT ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE1
Scris de Admin 26.08.17 22:36

» Comunitatea evreiască din Botoșani (2)
Scris de Admin 26.08.17 22:30

» Comunitatea evreiască din Botoșani (1)
Scris de Admin 26.08.17 22:30

» ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE (1)
Scris de Admin 26.08.17 22:19

» ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE (2)
Scris de Admin 26.08.17 22:18

» DESPRE ANTISEMITISMUL MAREȘALULUI ION ANTONESCU
Scris de Admin 04.08.17 23:54

» Romanizarea Romaniei 1940-44 legi antisemite, CNRomanizare
Scris de Admin 04.08.17 21:13

» ROMÂNIA LUI ANTONESCU ȘI LOGICA VIOLENȚEI(3): VIOLENŢA MILIT
Scris de Admin 05.03.17 11:01

» Anunțuri Administrative
Scris de Admin 25.02.17 20:07


Spatar[V=]

Pagina 3 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Spatar[V=] - Pagina 3 Empty Spatar[V=]

Mesaj Scris de Admin 17.08.06 19:08

Rezumarea primului mesaj :

Spatar[V=] - Pagina 3 Images?q=tbn:ANd9GcQNTAIeuh47RVm9j4W7iF9RIYzIVTDqA6PeRAvnl60TVQP9NrO81w2XWc0Andreea
Spatar[V=] - Pagina 3 Cristina-spatarCristina


Ultima editare efectuata de catre Admin in 26.02.15 8:10, editata de 26 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos


Spatar[V=] - Pagina 3 Empty Andreea Spatar nu stie cat costa un litru de benzina

Mesaj Scris de Admin 10.01.08 18:04

Andreea Spatar nu stie cat costa un litru de benzina
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spatar[V=] - Pagina 3 Empty Trecutul sexual tumultuos al Cristinei Spătar

Mesaj Scris de Admin 07.01.08 16:03

Trecutul sexual tumultuos al Cristinei Spătar Solista s-a iubit şi cu deputaţi străini din Parlamentul European

Numeroase vedete de pe plaiul mioritic au devenit celebre mai degrabă datorită relaţiilor pe care le-au avut cu diferiţi bărbaţi, mai mult sau mai puţin cunoscuţi, decât prin meseria pe care o prestează. Este şi cazul Cristinei Spătar, la ora actuală, una dintre cele mai cunoscute soliste din showbiz-ul românesc.

Pe Mirco Maschio l-a înşelat cu Leo de la Strehaia

Regina R&B, cum mai este ea cunoscută s-a lansat în muzică în urmă cu ani buni. Ea a făcut naveta o perioadă în Italia, unde locuieşte sora ei. Se pare că aici, Cristina avea să cunoască numeroşi bărbaţi, cu care a avut relaţii de mai scurtă sau lungă durată. ~nsă cert este că aceştia îi satisfăceau toate capriciile financiare. Tot aici, Cristina noastră a cunoscut şi câţiva europarlamentari, care au reuşit foarte uşor să intre în graţiile tinerei domnişoare cu un cont gras şi câteva bijuuri scumpe. Insă italianul Mirco Maschio i-a rupt inima reginei, care îşi făcuse planuri de măritiş la braţul frumosului om de afaceri. Răsfăţată de Mirco în fel şi chip, Cristina nu şi-a uitat vechile obiceiuri. Aşa încât, în momentul în care alţi bărbaţi i-au făcut avansuri, regina R&B s-a lăsat copleşită de ele. Cel mai rău este faptul că veştile circulă cu repeziciune, iar Mirco a aflat ce făcea viitoarea lui soţie. Italianul a avut un şoc să constate că solista n-a fost uşă de biserică şi l-a înşelat chiar şi cu Leo de la Strehaia.

Au existat şi tineri în viaţa ei

Cu toate acestea, Mirco n-a dezvăluit presei adevăratul motiv al despărţirii lui de Cristina Spătar. Mai mult, tânărul om de afaceri s-a abţinut şi nu a ponegrit-o prin ziare pe cea femeia pe care a iubit-o atât de mult. Odată ce a pierdut o asemenea partidă, se pare că regina R&B s-a învăţat minte. Ea şi-a propus să pună mâna pe un tânăr prosper om de afaceri sau fiu de bogătaş, care să îi satisfacă toate pretenţiile. De altfel, ea obişnuia să spună prietenelor că puştii pe care i-a cucerit i-au stat la picioare cum a vrut ea. Deşi ea a sperat să-l poată convinge repede de fiul omului de afaceri Dan Adamescu să o ia de soţie, tentativa i-a eşuat. In plus, tânărul nu a fost de acord să investească banii tatălui său în cariera Cristinei. Relaţia lor s-a încheiat după mai bine de şapte luni în vara anului trecut, mai precis în luna august a anului 2007.

Alin Ionescu a căzut în mrejele cântăreţei

Tot atunci avea să-l cunoască pe tânărul prosper om de afaceri, Alin Ionescu. Acesta a căzut în mrejele cântăreţei şi vrăjit de farmecele acesteia nu a mai stat pe gânduri. Alin a cerut-o de soţie pe regina R&B, iar cununia civilă a avut loc la numai patru luni de când s-au cunoscut. La cununia civilă de la sfârşitul lunii noiembrie, desfăşurată la Primăria Sectorului 3 din Capitală, Cristina a purtat un inel cu diamant pătrat, alb, în valoare de 42.000 de euro sau cel puţin aşa s-a lăudat solista... Cert este că diamantul este mai valoros cu mult faţă de cel primit în dar de la Mirco, în valoare de 7.000 de euro. Cei doi au decis să-şi pună pirostriile abia în luna septembrie a acestui an. ±i uite cum Cristina noastră şi-a văzut îndeplinit visul cu ochii. După o relaţie ratată în trecut cu Liviu (ex-L.A.) şi multe alte relaţii trecătoare cu bărbaţi care au trecut prin patul solistei, printre care şi deputaţi străini în Parlamentul European, după marea ratare a vieţii ei, un mariaj cu Mirco, relaţie ce urma să se finalizeze cu o căsătorie şi un alt eşec numit Adamescu Jr. regina R&B a devenit soţia omului de afaceri Alin Ionescu. Cântăreaţa intenţionează să facă un copil cât mai curând, probabil înainte ca omul de afaceri să se trezească şi să realizeze pe cine a luat... Să se fi făcut „regina” femeie de casă?
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spatar[V=] - Pagina 3 Empty Cristina Spătar a ajuns de râsul angajaţilor soţului ei

Mesaj Scris de Admin 18.12.07 18:01

De curând, Cristina Spătar a reuşit, în cele din urmă, să îl uite pe cel alături de care spera să trăiască o viaţă întreagă, şi anume pe milionarul în dolari Mirco Maschio, şi s-a reîndrăgostit rapid. De data aceasta nu i-a mai dat noului bărbat cale de întors şi nu ştim încă prin ce manevră fosta regină R&B s-a văzut dintr-o dată cu inel de cucoană şi cu acte legale la Primărie care dovedesc calitatea ei de proaspătă nevastă. Această situaţie s-a dovedit a fi un real succes şi pentru imaginea Cristinei, ea reuşind din nou să apară în presă, jurnaliştii trecând-o de pe lista neagră de fete părăsite, pe lista de proaspete doamne în societatea actuală mondenă. Alesul Cristinei este nimeni altul decât Alin Ionescu, cel care se vrea a fi patronul unei firme de securitate cam necunoscute şi cu un trecut oarecum tumultuos. Este adevărat, Alin deţine mai mult o funcţie de imagine în firma unde lucrează, dar gurile rele spun că nu este deloc de neglijat comportamentul lui financiar, mai ales faţă de angajaţi, dar nu numai. Astfel, angajaţii îngrijoraţi că Alin, de când s-a îndrăgostit de o regină, acordă din ce în ce mai puţin timp lucrului la serviciu, au început să facă glume pe seama Cristinei şi destinaţiei banilor firmei pe care Alin Ionescu îi investeşte în mofturile ei. Astfel, nu mică ne-a fost mirarea când am aflat că printre mailurile angajaţilor şi „prietenilor” firmei pe care o frecventează Alin a apărut un e-mail în care se află scris: „Vreţi să aflaţi pe ce se duc banii Shelter Security?!” – (n.n. – firma de pază şi protecţie al cărei director general este Alin Ionescu). ±i, cum este şi normal, oricine care primeşte un asemenea mail cu un asemenea titlu este tentat să îl deschidă… Odată deschis, mailul ascunde un proaspăt portofoliu al proaspetei neveste a şefului Alin Ionescu, Cristina Spătar.

Cristina Spătar a ajuns de râsul angajaţilor soţului ei
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spatar[V=] - Pagina 3 Empty Re: Spatar[V=]

Mesaj Scris de Admin 18.12.07 8:01

Spatar[V=] - Pagina 3 33477_homepic
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spatar[V=] - Pagina 3 Empty Cristina Spătar işi face vilă de 1.000.000 de Euro

Mesaj Scris de Admin 28.11.07 16:32

Cristina Spătar şi proaspătul său soţ Alin Ionescu deţin un teren de 5.000 de metri pătraţi în comuna Mogoşoaia, unde vor ca în primăvara anului viitor să-şi ridice o casă. Momentan, cei doi locuiesc împreună din data de 2 octombrie, în cartierul Colentina: „Locuim în cartierul Colentina, la o casă la curte, normală, ca toate celelalte, şi urmează ca, peste un an sau doi, să ne mutăm într-o căsuţă mai mare. Deocamdată nu ne grăbim cu construcţia, ne simţim excelent aici, mai alesc că locuinţa noastră este foarte aproape de biroul lui Alin, dar cel mai probabil în primăvară vom demara lucrările.
Cristina Spătar işi face vilă de 1.000.000 de Euro
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spatar[V=] - Pagina 3 Empty Cristina Spătar s-a măritat

Mesaj Scris de Admin 24.11.07 15:16

Cristina Spătar şi-a pus în sfârşit pirostriile. Aceasta s-a căsătorit astăzi cu alesul inimii sale, Alin, la primăria sectorului 3, petrecerea de după semnarea actelor are loc la restaurantul Mac`Monnis. Cântăreaţa a fost extrem de emoţionată şi a declarat că este cea mai frumoasă zi din viaţa sa. Cristina şi Alin au o relaţie ce durează de doar câteva luni, însă se pare că iubirea a fost atât de puterică încât i-a dus la altar. Cântăreaţa trebuia să se mai mărite în urmă cu doi ani, cu un italian, care însă a anulat nunta în ultimul moment, după ce a aflat dintr-un cotidian că logodnica lui are o relaţie cu un fotbalist, cu un manelist etc.

Cristina Spătar s-a măritat
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spatar[V=] - Pagina 3 Empty Cristina Spatar se imbraca din Unirea

Mesaj Scris de Admin 18.11.07 19:05

Cristina Spatar se imbraca din Unirea
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spatar[V=] - Pagina 3 Empty Cristina Spatar - obsedata de cintar

Mesaj Scris de Admin 22.10.07 18:43

Cristina Spatar - obsedata de cintar Cintareata Cristina Spatar face adevarate sacrificii pentru a-si pastra silueta intacta. Desi nu facut niciodata parte din categoria vedetelor pufoase, blonda sustine ca nu isi poate tempera poftele culinare. "In general, sint gurmanda. Se mai intimpla sa fac si excese, pentru ca am momente cind sint la extreme. Nu iubesc dulciurile deloc. Imi place sa consum mincarea pe care o gatesc eu sau, cind sint invitata la mese copioase, nu ma pot abtine. Nu sint genul care pozeaza si nu maninca. Imi plac mult pulpele de pui la cuptor si cartofii prajiti cu mujdei de usturoi. Combinatia e fatala: carne si cartofi!" - a recunoscut solista. Ea reuseste totusi sa-si tina greutatea sub control prin mult sport, vedeta mergind la sala de minim trei ori pe saptamina. Cu timpul, Cristina Spatar a ajuns sa ...


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spatar[V=] - Pagina 3 Empty Cristina Spătar îşi oficializează relaţia!

Mesaj Scris de Admin 17.10.07 16:28

Cristina Spătar îşi oficializează relaţia!
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spatar[V=] - Pagina 3 Empty Cristina Spătar, obsedată de paparazzi

Mesaj Scris de Admin 16.10.07 10:50

Cristina Spătar, obsedată de paparazzi

Controversata vedetă, care a ţinut o bună perioadă de timp prima pagină a ziarelor, după despărţirea de Mirco, fostul ei iubit, este acum foarte atentă să nu mai cadă pradă ziariştilor doritori de exclusivitate.

Cântăreaţa şi-a propus să nu mai dea declaraţii cu privire la viaţa personală şi să aducă în atenţia publicului doar cariera şi afacerile ei. “Chiar dacă eşti persoană publică, ai nevoie de intimitate. La noi în ţară, acest lucru nu prea e posibil, pentru că paparazzi sunt în umbra ta. Relaţia cu Mirco am făcut-o publică şi mi-am dat seama că nu a fost lucrul cel mai bun. Acum m-am decis să păstrez doar pentru mine şi iubitul meu intimităţile relaţiei pe care o avem”, a declarat Cristina Spătar în cadrul unei emisiuni de divertisment.
Vedeta şi-a revenit după decepţia în dragoste provocată de despărţirea de italianul Mirco, iar acum este îndrăgostită din nou. Încearcă să petreacă alături de iubitul ei, Alin, cât mai mult timp, povestea lor de dragoste având deja patru luni.
Se pare că relaţia aceasta e una serioasă, din moment ce Cristina Spătar a declarat că îşi doreşte să facă un copil. “Avem o relaţie specială, care ne face fericiţi. Ne dorim foarte tare un copil, pe care vrem să îl avem în cel mai scurt timp”, a mai spus Cristina Spătar. Noul său iubit nu doreşte încă să se afişeze şi preferă să stea cât mai departe de obiectivul aparatelor foto şi al presei.





Grijă obsesivă pentru imaginea sa

Tot din cauză că se teme de paparazzi, Cristina Spătar spune că nu a mai ieşit din casă nemachiată de ani buni, acesta fiind motivul pentru care ea este văzută mereu aranjată. “Nu ies din casă fără un ruj, rimel şi părul aranjat. Asta deoarece paparazzi sunt la tot pasul în Bucureşti. Nu caută decât să te prindă în momente în care eşti mai puţin pregătită. Nu sunt supărată pe presa de scandal, dar de prea multe ori m-a pus într-o lumină proastă în faţa fanilor, fără să aibă dovezi. Acest lucru afectează imaginea oricărei persoane publice”, a precizat vedeta.





O artistă afaceristă

Pe lângă dorinţa de a scoate în această toamnă un album şi de a filma un videoclip, în ultima vreme Cristina Spătar şi-a deschis şi propria afacere. Este vorba despre o firmă de construcţii pe care o deţine în centrul capitalei şi care se pare că îi aduce un profit considerabil.

Profit din imobiliare

“Mi-a mers bine pe plan muzical şi îmi merge în continuare. Pentru a te putea menţine pe o linie de top în muzica autohtonă, e nevoie de investiţie ca să reuşeşti. Eu investesc foarte mult în muzică şi asta mă face să fiu mulţumită. M-am decis să îmi deschid propria afacere, apoi să am un profit asigurat, indiferent de cum vor decurge lucrurile în cariera mea muzicală. Am ales acest domeniu pentru că tot mai mulţi români îşi fac case, modernizează sau reconstruiesc locuinţele pe care le deţin”, a punctat Cristina Spătar.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spatar[V=] - Pagina 3 Empty CRISTINA SPATAR agata femei prin cluburi

Mesaj Scris de Admin 14.10.07 18:07

CRISTINA SPATAR agata femei prin cluburi
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spatar[V=] - Pagina 3 Empty Cristina Spătar iubeşte din nou

Mesaj Scris de Admin 05.10.07 7:31

Cristina Spătar iubeşte din nou



Regina R&B-ului are o nouă relaţie şi este foarte fericită. După despărţirea dureroasă de logodnicul Mirco Maschio, se pare că vedeta şi-a găsit din nou dragostea. Pentru că împlineşte 35 de ani, Cristina vrea să facă şi un copil.
http://www.azi.ro/tele.htm
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spatar[V=] - Pagina 3 Empty Cristina Spatar se pregateste sa devina mama

Mesaj Scris de Admin 01.10.07 17:55

Cristina Spatar se pregateste sa devina mama Regina R&B, Cristina Spatar, pare sa nu mai fie urmarita de ghinion in dragoste. Dupa ce, in urma cu un an, a ratat o nunta ca-n povesti cu Mirco Maschio, un italian frumos si bogat, care a parasit-o din cauza unor poze publicate in presa, in care cintareata era surprinsa in compania unor Casanova autohtoni, Spatar s-a incapatinat sa-si construiasca o noua relatie. Timp de opt luni, ea a fost iubita lui Alex Adamescu, un tinar de bani gata. Iata ca, dupa aproape un an de cautari, Cristina si-a gasit sufletul pereche in persoana lui Alin Ionescu, directorul general al unei agentii de paza si de protectie. De mai bine de patru luni, cintareata iubeste din nou. Alesul este Alin Ionescu, un tinar de 30 de ani, de care blonda s-a indragostit la prima vedere. Totul s-a derulat foarte rapid, in c ...


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spatar[V=] - Pagina 3 Empty Cristina Spatar despre fosta Blondy: «Relatia ei c

Mesaj Scris de Admin 27.09.07 16:04

Cristina Spatar despre fosta Blondy: Relatia ei cu Alex este doar o strategie de marketing
http://www.gardianul.ro/2007/09/27/monden-c6/cristina_spatar_despre_fosta_blondy_relatia_ei_cu_alex_este_doar_o_strategie_de_marketing_-s101792.html

Cristina Spatar crede despre tiza ei, Cristina Rus, ca a apelat la o strategie de marketing in ceea ce priveste presupusa relatie pe care o are cu omul de afaceri Alexandru Adamescu.

“Eu sincer chiar nu stiu ce sa cred. Parerea mea este ca stirea asta nu e nimic altceva decat o strategie de marketing, mai ales dupa faza cu Mirco. Insa daca chiar este adevarat, pot sa spun despre Cristina ca a dat lovitura. Alex este un baiat extraordinar si sunt sigura ca va fi fericita alaturi de el. Despre Cristina nu pot spune mare lucru, suntem doar cunostinte, si nu prietene, insa pare o fata buna si muncitoare. Eu le urez din suflet o relatie frumoasa si spun asta fara nici un fel de ironie”. Regina R&B s-a iubit timp de opt luni cu Alex, dar au hotarat sa se desparta. “Alex chiar nu era pentru mine”, declara atunci Cristina. Intre timp, au aparut zvonuri cum ca Adamescu s-a cuplat cu Cristina Rus. Partea cea mai ciudata la acest nou cuplu din showbizz este faptul ca fosta Blondy se indragosteste mai nou de fostii iubiti ai Cristinei Spatar, lucru care bate putin la ochi.

Nu-l cunosc pe Adamescu»

Cristina Rus iese pentru prima oara la atac si incearca sa puna capat zvonurilor care circula despre ea: “Nu sunt cu Alex Adamescu, nici macar nu-l cunosc pe baiatul asta si cred ca este vorba de o confuzie. Nu stiu cum se face ca apar tot felul de barfe despre mine. Cred ca este din cauza ca eu nu comunic cu presa si pentru ca nu am o relatie. In felul asta, jurnalistii isi iau singuri libertatea de a ma cupla cu fel de fel de oameni”, ne-a declarat cantareata. In urma cu aproximativ o luna, presa lansa bomba conform careia Cristina Rus s-a cuplat cu Mirco Maschio, dupa ce acesta o hartuise o buna bucata de vreme la telefon. La acea vreme, singurul care a negat a fost Mirco, declarand simplu ca vedeta nu vrea decat sa-si faca reclama pe spatele lui. Vedeta neaga orice relatie si cu Mirco: “Intre mine si Mirco nu a fost niciodata nimic mai mult de o prietenie. M-a sunat de vreo doua ori si mi-a spus ca sunt simpatica si i-ar placea sa ma cunoasca, dar atata tot”, a incheiat Cristina.

Regina R&B planuieste nunta
Cristina Spatar a trecut peste despartirea de Adamescu si iubeste din nou. Alesul inimii sale se numeste Alin Ionescu, este om de afaceri si se pare ca cei doi sunt foarte fericiti impreuna. Ei au fost weekendul trecut in Italia, la nunta Narcisei, sora Cristinei, si se pare ca au inceput sa-si faca si planuri de viitor, poate chiar pentru o nunta: “Pot sa spun ca suntem extrem de fericiti si ca ne iubim foarte mult si cu toate ca relatia noastra dureaza de doar patru luni, nu este deloc devreme sa ne gandim la un viitor impreuna”, ne-a declarat Cristina.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spatar[V=] - Pagina 3 Empty Cristina Spatar - maritis cu iubitul ei, mai tinar cu opt an

Mesaj Scris de Admin 24.09.07 19:24

Cristina Spatar - maritis cu iubitul ei, mai tinar cu opt ani? Este cert ca cea care s-a autointitulat regina R&B-ului, Cristina Spatar, nu are noroc la barbatii bogati. Dupa ce l-a pierdut pe Mirco, un italian frumos si bogat, a mai avut citeva aventuri cu Leo de la Strehaia si Alex Adamescu, dar nu a ramas cu niciunul dintre acesti domni avuti. In ultima vreme, blonda s-a afisat ba cu un italian, ba cu un domn mult mai tinar decit ea. Vazind ca bogatii nu prea ii ofera finantari si nici vreo partida, Cristina noastra si-a zis ca n-ar fi rau nici un barbat fara prea multi bani, dar care s-o iubeasca sincer. Asa ca, mai nou, solista are intentii serioase in ceea ce-l priveste pe noul barbat din viata ei, un anume Dan. Acesta este mai tinar decit ea cu opt ani, nu e asa de bogat, dar o iubeste sincer. Prietenii cintaretei sustin ca se gindeste din ce i ...


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spatar[V=] - Pagina 3 Empty Loredana (Trident) si Andreea Spatar, scene lesby intr-o

Mesaj Scris de Admin 23.09.07 16:06

Loredana (Trident) si Andreea Spatar, scene lesby intr-o cafenea
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spatar[V=] - Pagina 3 Empty CRISTINA SPĂTAR umblă la procente pentru impresar

Mesaj Scris de Admin 15.09.07 7:54

CRISTINA SPĂTAR umblă la procente pentru impresar

Nu ştim dacă aţi observat că, de curând, Cristina Spătar este în căutare de impresar apt să se ocupe de imaginea ei. Până nu de mult, de imaginea ei se ocupa o firmă la care acţionar principal era Sorana Urdăreanu, patroana de la U TV. Întrucât, din cauza unor evenimente neprevăzute, Sorana s-a văzut nevoită să renunţe, deocamdată, la firma de impresariat, Cristina a rămas singurică şi s-a văzut pusă în situaţia de a anunţa în direct, la televizor, că este în căutare de manager. „Dacă îşi face treaba şi dacă este interesat să îmi dea cântări, ca să facem bani împreună, îi dau şi 50%! Dar vreau să am şi eu certitudinea că omul acela chiar se agită pentru mine! Eu din această cauză nu prea am mai avut parte de mediatizare. E şi normal: lumea dacă nu te vede, te uită. Mi se pare firesc...“, ne-a declarat solista. Până în prezent nu prea s-au înghesuit mulţi la uşa „Reginei R&B“-ului, însă au existat câţiva doritori ce i-au telefonat pentru a-i propune să vină să cânte pentru ei... Deocamdată e de bine, zicem noi...
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spatar[V=] - Pagina 3 Empty Cristina Spatar isi sponsorizeaza singura discul

Mesaj Scris de Admin 06.09.07 19:53

Cristina Spatar isi sponsorizeaza singura discul In viata Cristinei Spatar, intilnirea cu italianul Mirco a fost una cu ghinion. Dupa cum se stie, nu a reusit sa-l tina linga ea, inselindu-l cu doi barbati, in acelasi timp, Marian Ionescu si Ianis Zicu. Acum, cea care s-a autointitulat regina R&B-ului are de gind sa cinte si folclor. Asa ca, ce s-a gindit ea, ca e mai bine sa-si sponsorizeze singura discul, daca tot nu a gasit un bogatas dornic sa o ajute si sa-i fie iubit. Nu stim la cit se ridica valoarea noii sale aparitii discografice, dar a marturisit prietenilor ca va fi o surpriza. Un arab bogat doreste sa-i plateasca productia discului, dar blonda nici nu vrea sa auda. Ramine de vazut daca va avea succes cu discul sau, din contra, va fi un minus in cariera sa profesionala.


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spatar[V=] - Pagina 3 Empty Cristina Spătar, cerută de nevastă la munte

Mesaj Scris de Admin 04.09.07 7:36

Cristina Spătar, cerută de nevastă la munte

Weekendul ce tocmai s-a încheiat a fost unul plin de surprize pentru „Regina R&B“. Aceasta a primit o „propunere“ din partea unui admirator, care nu a stat mult pe gânduri şi a cerut-o în căsătorie! După o primă repriză de râs, Spătar şi-a dat seama că „peţitorul“ avea cele mai sincere intenţii.

Întâmplarea despre care vă relatăm s-a petrecut sâmbătă noaptea, în holul unui hotel din Predeal. Spătar tocmai terminase de concertat şi venise să se schimbe de haine pentru a se întoarce în club. Persoanele prezente la întâmplare susţin că tipul care a cerut-o de nevastă pe Cristina nu era sub influenţa băuturilor alcoolice sub nicio formă, ba chiar consumase doar un pahar de nectar până să îşi facă apariţia solista. Se pare că „amorezul“ venise „la sigur“, întrucât nu era cazat la hotelul cu pricina. Probabil că vreun apropiat îl înştiinţase că solista s-a cazat la hotelul respectiv.

„Tu mai eşti cu Adamescu, sau nu?“
Fără să piardă timpul, bărbatul s-a dus ţintă la Spătar şi i-a adresat următoarea întrebare: „Nu te supăra, tu mai eşti cu Adamescu ăla sau nu?“. Cântăreaţa a rămas surprinsă de această abordare şi a decis, în cele din urmă, să îl ignore pe ins. Probabil dându-şi seama că a „pornit cu stângul“, tipul a reformulat întrebarea: „Te rog să mă ierţi dacă te-am speriat. Problema e că îmi place foarte mult de tine şi aş vrea să ştiu dacă aş putea avea vreo şansă să fim împreună!“. Această replică a avut alt efect decât cel scontat: Cristina n-a putut să se mai abţină şi a început să râdă destul de zgomotos. I-a recomandat „curiosului“ să fie un pic mai concis, că trebuie să se ducă să se schimbe. Neştiind cum să reacţioneze în faţa unei atitudini atât de directe, tipul a bâlbâit câteva cuvinte, după care şi-a luat inima în dinţi şi a întrebat-o răspicat: „Uite ce e: mie îmi place mult de tot de tine! Vreau să te cer de nevastă! Accepţi?“. Nici de această dată nu a nimerit-o, întrucât Spătar a început să râdă şi mai tare. În acea clipă, tipul a început să vorbească foarte repede, doar-doar „muza“ lui nu o mai râde. A început să-i zică despre banii pe care îi „învârte“ el (deşi martorii susţin că individul este, mai degrabă, un „băiat de-al tatei“, decât afacerist de succes), despre cum o să-i facă toate poftele şi aşa mai departe.

Cu alte cuvinte, „băga texte“ la greu. Întrucât Cristina ne-a declarat, la un moment dat, că nu mai vrea în viaţa ei să aibă de-a face cu oameni ce nu au muncit niciodată şi care nu au realizat nimic pe propriile lor forţe, i-a declinat „propunerea“ şi i-a recomandat să îşi încerce norocul cu altcineva.

Amicii „amorezului“ şi-au cerut scuze pentru neplăceri
„Peţitorul“ a avut un scurt moment de... nesiguranţă, după care a încercat să o prindă de braţ pe solistă şi să îi mai aducă la cunoştinţă cât de îndrăgostit este de ea şi aşa mai departe. Situaţia a fost salvată de prietenii respectivului, care s-au dus la el şi l-au îndepărtat de solistă.

Unul dintre ei şi-a cerut scuze pentru comportamentul total nepotrivit al amicului său şi a asigurat-o că, de obicei, nu se comportă aşa.

Întâmplarea a marcat- o pe Spătar, care şia dat seama că tipul vorbea foarte serios şi că îşi dorea, într-adevăr, o relaţie cu ea. Din păcate, nu era nici pe departe ceea ce îşi dorea ea de la un bărbat.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spatar[V=] - Pagina 3 Empty Andreea Spătar se pregăteşte de dezminţiri!

Mesaj Scris de Admin 25.08.07 14:52

Andreea Spătar se pregăteşte de dezminţiri!

Perioada estivală aduce cu sine concedii, excursii prin străinătate, bârfe prin presă, un surplus sau o diminuare a kilogramelor şi aşa mai departe. Vizavi de bârfele de prin presă, se pare că acest lucru se întâmplă preponderent atunci când eşti o persoană publică. Mergând pe principiul că nu există publicitate pozitivă sau negativă, ci doar publicitate şi atât, mulţi sunt cei care nu reacţionează în niciun fel când îşi văd numele prin ziare, laolaltă cu întâmplări mai mult sau mai puţin veridice prin care ar fi trecut sau nu respectivele „vedete“. Andreea Spătar este o excepţie de la regulă.

„Blonda de la Naţional“, aşa cum a început să fie cunoscută în rândul telespectatorilor matinalului unde „prestează“, are de gând să „boteze“ prima emisiune din această toamnă a „Dimineţii cu Răzvan şi Dani“ cu o serie de „dezminţiri light“. Acest lucru se datorează unor articole apărute în presă în perioada în care blonda a fost în vacanţă. Adică vreo două luni! Articolele cu pricina nu aveau nicidecum caracter „măgulitor“ asupra ei sau a iubitului ei, ba chiar din contră. Din păcate, Andreea nu a putut lua o poziţie oficială şi nici nu s-a putut apăra în faţa lumii faţă de bârfele apărute, întrucât matinalul era „în vacanţă“. În atare circumstanţe, pe 3 septembrie, când echipa matinalului revine „pe sticlă“, are de gând să „tragă de urechi“ publicaţiile care i-au „ponegrit“ imaginea. „Îmi mai aduce şi mie lumea la cunoştinţă ce mai apare prin presă despre mine. Sinceră să fiu, nu credeam vreodată că voi prezenta atâta interes pentru publicaţiile de scandal, dar uite că situaţia se prezintă altfel decât o credeam eu. Din câte am aflat, sunt câteva persoane responsabile cu tot felul de materiale apărute cât timp nu am mai fost la tv. E destul de simplu să faci rău cuiva, mai ales dacă activezi în presă, însă nu ştiu ce le-am făcut eu! Din acest motiv, am de gând să clarific lucrurile! Să nu vă imaginaţi că am să fiu nepoliticoasă sau mai ştiu eu cum!... Am să le spun pe şleau cum au stat treburile. Sper să nu fiu nevoită să repet această... operaţiune!“, ne-a declarat Andreea. Pentru că mai toate ştirile „de rău“ apărute îi vizau atât pe ea, cât şi pe iubitul său, Spătar ne-a adus la cunoştinţă că lucrurile între ei stau cum nu se poate mai bine, spre „nemulţumirea“ celor ce i-au atacat. Tot despre Andreea am aflat, din surse „interne“, că a fost ofertată de alte televiziuni, două la număr.

Când i-am spus despre acest lucru, fostul playmate ne-a mărturisit un lucru care ne-a confirmat bănuielile: „Nu mi-a făcut nimeni nicio ofertă, direct! Poate nu au vrut să vorbească cu mine sau poate nu aveau numărul meu de telefon, mai ştii!?! Indirect, poate să fi primit vreo ofertă, însă vă anunţ de pe acum că nu voi da curs niciuneia, întrucât nu am de gând să părăsesc echipa matinalului. Ţinând cont că sunt alături de băieţi de la început şi că într-un an şi jumătate, pe propriile noastre forţe, ne-am ridicat vizibil, nu văd de ce aş vrea să plec“. O vorbă românească spune că „nu este bine să zici hop! până nu sari pârleazul. Prin prisma precedentelor ce există, putem afirma că această vorbă este o mină de înţelepciune!
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spatar[V=] - Pagina 3 Empty Spătar are /suveniruri/ cu Lewis Hamilton

Mesaj Scris de Admin 23.08.07 7:15

Spătar are „suveniruri“ cu Lewis Hamilton

Cristina Spătar şi-a petrecut luna iulie la Londra pentru a susţine 4 concerte. Pentru că în weekend-uri avea cântări şi naveta dus-întors Londra-Bucureşti de 4 ori într-o lună i-ar fi mâncat foarte mult timp, Cristina a hotărât să rămână la Londra şi în timpul săptămânii.

Pentru că tocmai a lansat un single în limbile engleză şi italiană, intitulat „Amore“, Cristina s-a hotărât să urmeze un curs intensiv de limba engleză: „Vorbesc fluent italiana şi mi s-a spus ca am accent bun în engleză.

Aşa se face că am profitat de timpul liber ca să îmi perfecţionez cunoştinţele de limba engleză şi am fost zilnic la cursuri, mai puţin în weekend-uri, pentru că am avut şi cântări“, şi, aşa cum se spune, „cine are carte, are parte de...Lewis Hamilton?!?“, Cristina a dat nas în nas, la una din petrecerile londoneze, chiar cu arhi-cunoscutul pilot de Formula 1, care sa dovedit a fi foarte sociabil şi, surprinză tor, fără fiţe.

„Am fost surprinsă să îl văd acolo. Mai erau personalităţi de faţă, însă eu sunt pasionată de maşini puternice şi şofatul este una din pasiunile mele, aşa că m-am dus ţintă la el şi, timidă, l-am întrebat dacă am putea face o fotografie, să o păstrez ca suvenir.

A fost imediat de acord şi apoi am mai stat de vorbă câteva minute despre... maşini, evident. A fost surprins să afle că o femeie obinşuită, care nu are legătură cu circuitul de Formula 1, apreciază şi chiar conduce cu destul curaj o maşină puternică. I-am promis că o să-i ţin pumnii din faţa televizorului la următoarele curse.“

Cine este Lewis Hamilton? Conform site-urilor care i-au dedicat biografii întregi, „Lewis Hamilton s-a născut pe 7 ianuarie 1985 şi este un pilot de Formula 1. El a debutat în campionatul mondial în 2007, la echipa McLaren Mercedes. Este primul pilot de culoare din Formula 1, fiind născut în Marea Britanie, dar din părinţi imigranţi din Grenada.

Şi-a început cariera în karting în 1995, acolo unde a reuşit să se impună cu uşurinţă în multe competiţii la care a luat startul, fiind încă din acea perioadă luat sub aripa protectoare a lui Ron Dennis şi a echipei sale, McLaren, care avea să îi finanţeze cariera odată ce şi-a făcut debutul în Formula Renault, campionatul britanic, seria de iarnă - un minicampionat care se organizează în lunile de iarnă şi unde participă de regulă mulţi debutanţi - în 2001 când a terminat pe locul al cincilea“. La doar 21 de ani, Hamilton are toate şansele să ajungă legendă în Formula 1.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spatar[V=] - Pagina 3 Empty Cristina Spatar duce mincare muncitorilor, pe santier

Mesaj Scris de Admin 20.08.07 17:35

Cristina Spatar duce mincare muncitorilor, pe santier Cristina Spatar se pregateste, de ceva vreme, sa revina pe piata muzicala cu un nou material discografic. Desi genul care a consacrat-o a fost r&b, ea capatind cu timpul si statutul de "regina r&b", blonda are in plan si un album de muzica populara autentica, din toate zonele tarii. Sustine ca muzica este ca un drog in ceea ce o priveste, dar ca a fost nevoita sa isi mai gaseasca o alta sursa de venit, intrucit nu poate trai numai din cintari, asta in ciuda faptului ca, in buzunar, ii intra 800 de euro la un singur concert. Cristina Spatar sustine ca isi plateste singura cheltuielile legate de muzica, dar si pe cele personale. De mai bine de o jumatate de an, solista si-a gasit un nou job: este patroana unei firme de constructii si afaceri imobiliare. Impreuna cu prietena sa, Roxana, are u ...


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spatar[V=] - Pagina 3 Empty Cristina Spatar: /Sunt dependenta de sex/

Mesaj Scris de Admin 15.08.07 10:50

Cristina Spatar: /Sunt dependenta de sex/

Cantareata Cristina Spatar ne-a marturisit ca nu poate trai fara sex si fara farduri, mai exact, fara anticearcan. Probabil ca, dupa o noapt ..
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spatar[V=] - Pagina 3 Empty Cristina Spătar, 5.000 de euro pentru o cântare

Mesaj Scris de Admin 15.08.07 7:49

Cristina Spătar, 5.000 de euro pentru o cântare
Se pare că tariful perceput de solişti pentru cântări este cât se poate de relativ, dacă totul se perfectează pe ultima sută de metri. Până în prezent, cel mai „costisitor“ artist este Loredana Groza, urmată la scurtă distanţă de Ştefan Bănică jr., ale căror preţuri se învârt pe undeva prin jurul sumei de 5.000-6.000 de euro pentru aproximativ o oră de „întreţinut atmosfera“. La scurtă distanţă de cei doi se clasează, mai nou, Cristina Spătar...

Tariful obişnuit al „Reginei R’n’B“ este de aproximativ 800 de euro, din care 100 se duc către dansatoarele ei, două la număr. Va să zică, în portofelul (Gucci sau Versace, desigur...) solistei intră vreo 700 de euro pentru cântare, ceea ce nu e deloc rău. Problema este alta: de la 700 de „europtericşi“ la 4.900 de bancnote europene este o distanţă apreciabilă, sesizabilă chiar şi de un copil. Spunem asta, întrucât Cristina a avut de curând un profit de 5.000 de euro pentru o cântare privată, la ziua unui „baştan“ care a vrut-o prezentă cu orice chip. Întrucât Cristina avea de gând să mai petreacă niscaiva vreme pe Litoral, faptul că a fost solicitată cât timp se afla în perioada de „destrăbălare“ cu fetele a constituit principalul motiv pentru ca solista să „încerce marea cu degetul“ şi să ceară o sumă anormal de mare faţă de cât cere de obicei. Bineînţeles că mai întâi a negociat cu personajul care voia să o asculte şi bineînţeles că suma stabilită a fost hotărâtă de comun acord. Ni s-a spus că, de fapt, Spătar a cerut vreo 7.000 de euro, pentru „deranj“, dar s-a mulţumit şi cu 5.000, într-un final.

A „dublat“ vocea din casetofon!
Pentru că lucrurile au fost făcute pe grabă iar „aniversatul“ nu a avut un sistem audio care să se ridice la înălţimea pretenţiilor solistei, Cristina s-a văzut pusă în situaţia de a „dubla“ sunetul din boxe. Unde mai pui că, de fapt şi de drept, Spătar nici nu avea negativul pentru piese cu ea, ci pur şi simplu, CD-ul cu „pozitivele“. Adică albumul pe care îl puteţi găsi şi dumneavoastră la magazin, în cazul în care veţi simţi vreodată dorinţa de a asculta puţin „rhyhm and blues“. Americanii au o vorbă pentru astfel de întâmplări aducătoare de profit: „easy money“. Adică, în traducere liberă, „bani din cer“. Şi chiar aşa este! „Regina R’n’B“-ului a „onorat“ dansatoarele cu suma cuvenită (adică 50 de euro de căciulă), iar restul şi i-a însuşit cât se poate de firesc. Dacă este o femeie care ţine cât de cât la integritatea contului său şi nu cheltuieşte banii pe cine ştie ce chestii „pentru femei“, Cristina va avea parte de „lovele“ în Sardinia, unde are de gând să poposească peste o săptă mână, alături de sora ei şi de o prietenă. Asta, cu atât mai mult cu cât „idila“ cu Adamescu junior se află într-o cădere liberă. Se pare că „potentul afacerist“ (pe banii babacului, fireşte...) nu prea este statornic în „dragoste neţărmurită“ faţă de fostul său „suflet pereche“. Şi nici „mici atenţii“, cum ar fi o maşină de lux sau o geantă de câteva mii de euro nu prea obişnuieşte să facă... Bob Marley zicea că „no woman, no cry“... Ştia el ce ştia!
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spatar[V=] - Pagina 3 Empty Cristina Spătar s-a despărţit de Adamescu jr.

Mesaj Scris de Admin 14.08.07 8:02

Cristina Spătar s-a despărţit de Adamescu jr.
Solista a anunţat oficial că nu mai este împreună cu fiul magnatului Dan Grigore Adamescu, presa semnalând în repetate rânduri că situaţia nu este foarte roz între cei doi. Cauza rupturii pare a fi zgârcenia tânărului, Adamescu jr nefiind dispus să o susţină financiar pe Cristina în cariera muzicală, aşa cum făcea Mirco Maschio.

Cristina Spătar este iarăşi singură după o relaţie care a durat opt luni, solista declarând că despărţirea de Alex Adamescu s-a produs de comun acord: "În ultima vreme, eu am fost foarte ocupată, având multe concerte de onorat, atât în ţară, cât şi în străinătate. Am ajuns la concluzia că nu avem timp unul pentru celălalt. Ne-am despărţit în condiţii amiabile. Am rămas prieteni", a mărturisit cântăreaţa pentru revista Story. Cristina s-a întors în urmă cu două săptămâni din Anglia, acolo unde a petrecut o lună întreagă, la Londra cântând pentru comunităţile de români piesele care au consacrat-o, dar şi muzică din folclorul românesc. "În Anglia locuiesc mai mulţi prieteni de-ai mei, pe unii urmând să-i şi cunun. Unul dintre ei m-a pus în contact cu toată lumea bună de acolo.Am cântat în mai multe restaurante, iar oamenii au fost extrem de primitori", mai povesteşte Cristina.
Datorită unui patron de club cu care s-a împrietenit în Anglia, solista R&B a avut ocazia să cunoască o parte dintre vedetele ei preferate. Aşa i-a putut "cuceri" pe Lewis Hamilton, liderul din Formula 1, pe Dolph Lundgren, dar şi pe impresarul lui Michael Bolton, cu care Cristina şi-ar dori o colaborare în plan muzical: "I-am dat să asculte un CD şi să-mi spună părerea lui. Mi-a spus că am o voce interesantă. Eu nu am impresar şi ar fi minunat dacă s-ar putea concretiza o colaborare".

Pe lângă întâlnirile cu celebrităţi, Cristina a avut timp şi de shopping, investind câteva mii de euro în haine de firmă şi bijuterii, pe care le-a achiziţionat de la celebrul magazin Harrods, din Londra. Ţinutele sexy pe care Cristina le-a purtat în cluburile de noapte din Londra au atras atenţia bărbaţilor englezi, printre aceştia numărându-se şi fotograful celebrului actor Leonardo di Caprio. Acesta a abordat-o pe solistă, propunându-i o şedinţă foto, situaţie care a încântat-o peste măsură. Cristina Spătar lucrează intens la două noi albume, unul de muzică populară şi altul în stilul R & B, care a consacrat-o.

Deşi în presă s-a vorbit mereu că foştii săi iubiţi i-au finanţat proiectele muzicale, cîntăreaţa susţine că a fost nevoită să-şi vândă apartamentul pentru a acoperi costurile ultimului album. Afacerile pe care solista le are în domeniul imobiliar au început să dea roade în ultima vreme, aşa că ea şi-a făcut deja planul vilei pe care doreşte să şi-o construiască în Pipera.



Cristina Spătar şi Alex Adamescu, pe vremea când formau un cuplu fericit. Deşi a durat doar opt luni, relaţia lor nu a fost lipsită de detalii picante, surse din anturajul celor doi spunând că tatăl tânărului, afaceristul Dan Grigore Adamescu, nu ar fi deloc de acord cu povestea lor de dragoste
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spatar[V=] - Pagina 3 Empty Re: Spatar[V=]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum