Evreii din Romania - forum de istorie si actualitate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Like/Tweet/+1
Ultimele subiecte
» TEXT ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE2
Scris de Admin 26.08.17 22:37

» TEXT ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE1
Scris de Admin 26.08.17 22:36

» Comunitatea evreiască din Botoșani (2)
Scris de Admin 26.08.17 22:30

» Comunitatea evreiască din Botoșani (1)
Scris de Admin 26.08.17 22:30

» ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE (1)
Scris de Admin 26.08.17 22:19

» ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE (2)
Scris de Admin 26.08.17 22:18

» DESPRE ANTISEMITISMUL MAREȘALULUI ION ANTONESCU
Scris de Admin 04.08.17 23:54

» Romanizarea Romaniei 1940-44 legi antisemite, CNRomanizare
Scris de Admin 04.08.17 21:13

» ROMÂNIA LUI ANTONESCU ȘI LOGICA VIOLENȚEI(3): VIOLENŢA MILIT
Scris de Admin 05.03.17 11:01

» Anunțuri Administrative
Scris de Admin 25.02.17 20:07


Banica[V=]

Pagina 8 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

Banica[V=] - Pagina 8 Empty Banica[V=]

Mesaj Scris de Admin 21.08.06 10:40

Rezumarea primului mesaj :

Banica[V=] - Pagina 8 Images?q=tbn:ANd9GcSXn1Q41En85_BDgFP1BA6FpafEo3Gr5GkVJs5mXfLa0d4sNt3w0kVyZ4DC Andreea
Banica[V=] - Pagina 8 Images?q=tbn:ANd9GcQU4a0yuxq7Gk3gYguNVDo4gImbJ_8Beunb0H7sFDpXmjCB5G4M7ADpuXj9Stefan  Jr.
Banica[V=] - Pagina 8 Images?q=tbn:ANd9GcSjcEZ3v5h0dq3SSW0o2zCkX3XcXi86hyywDuyOFVOh6SkC_ByxgelHIQStefan  Sr.


Ultima editare efectuata de catre Admin in 11.03.15 9:35, editata de 61 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos


Banica[V=] - Pagina 8 Empty Andreea Banica - favorita rromilor

Mesaj Scris de Admin 28.06.07 11:14

Andreea Banica - favorita rromilor Sexoasa Andreea Banica se numara printre cele mai apreciate soliste de la noi. Desi percepe un tarif destul de piperat la cintari, blonda nu duce lipsa de oferte muzicale. Fie ca este vorba de nunti, botezuri, petreceri private sau cintari in aer liber, Banica isi onoreaza constiincioasa contractele. "Nu fac diferenta intre oameni sau preturi. Nu am nicio problema." - ne-a spus Andreea. Cintareata are multi fani de etnie rroma, care vor sa o aiba in mijlocul lor, ori de cite ori au ceva de sarbatorit : " Rromii ma plac foarte tare. Au aruncat si cu bani in mine. M-am facut rosie, albastra, verde, pentru ca nu sint obisnuita. Nu stiu ce sa fac, cum sa reactionez. Mai vin la mine si imi spun ceva la ureche, ca vor o dedicatie, dar eu nu ma pricep sa fac dedicatii. Ne respecta foarte mult pe ...


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 8 Empty Andreea Banica cheltuieste fara nici o retinere

Mesaj Scris de Admin 16.06.07 19:58

Andreea Banica cheltuieste fara nici o retinere
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 8 Empty Fosta iubita a lui Banica Jr. vrea o fetita cu noul iubit

Mesaj Scris de Admin 12.06.07 9:45

Fosta iubita a lui Banica Jr. vrea o fetita cu noul iubit Pentru Camelia, fosta iubita a lui Stefan Banica Jr., intilnirea cu Alexandru Schally pare a fi una fericita. Cei doi sint impreuna cam de un an, el este medic stomatolog, proaspat divortat si isi doreste o casatorie cu Camelia. Mai nou, cea care are un copil cu regele rock and roll-ului autohton e atit de indragostita de noul barbat din viata ei, incit vrea sa-i daruiasca o fetita. Se pregatesc sa plece in vacanta, s-au mutat impreuna, iar Camelia nu credea ca mai poate iubi pe altcineva dupa Stefan. Nu stim daca, in curind, va urma si o nunta, dar e cert ca vor sa aiba un copil. Camelia este o femeie frumoasa, care a reusit in cariera, dar si in viata personala, tinind cont ca noul iubit o adora. Este si o mama buna pentru micutul Banica Jr. si are grija sa nu-i lipseasca nimic acestuia. ...


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 8 Empty Andreea Banica refuza, categoric, aparitia in telenovele

Mesaj Scris de Admin 05.06.07 22:36

Andreea Banica refuza, categoric, aparitia in telenovele

http://www.ultima-ora.ro/articles.php?action=toArticle&article_id=2910


Fosta Blondy, actuala doar Andreea Banica, a declarat, intr-un interviu acordat revistei PRO TV Magazin, ca nici prin cap nu ii trece sa joace vreodata in telenovele. „(...)N-am sa joc niciodata in vreo telenovela! Am primit propuneri, consider insa ca nu sunt genul care sa se potriveasca in acest fel de proiect”, a spus Banica, preferintele sale orientându-se mai degraba catre rolurile de sitcom. In privinta zvonurilor conform carora artista ar avea o legatura mai mult decât profesionala cu Ionut Dolanescu, partenerul ei de emisiune la Romantica Tv, Andreea a declarat: „Eu si Ionut suntem doar buni prieteni! Nici vorba de altceva intre noi! Presa mai si inventeaza, din lipsa de subiecte...(...)”. Pe plan profesional, cântareata a lansat terminat filmarile la cel de-al doilea single, inclus pe albumul „Rendez-vous”, si a fost recompensata de catre Cat Music, cu „Discul de Aur”, pentru vânzarea a peste 10 mii de unitati ale albumului „Dansez, dansez”.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 8 Empty Andreea Banica pleaca in vacanta cu Adi de la Akcent

Mesaj Scris de Admin 05.06.07 20:48

Andreea Banica pleaca in vacanta cu Adi de la Akcent

Andreea Banica, solista trupei Blondy, va profita de vremea frumoasa pentru a se relaxa intr-o mica vacanta alaturi de prieteni. Aceasta va ..
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 8 Empty Unul de-al nostru, unul de-al lor: Ştefan Bănică jr. vs Elvi

Mesaj Scris de Admin 04.06.07 13:42

Unul de-al nostru, unul de-al lor: Ştefan Bănică jr. vs Elvis Presley
Ştefan Bănică jr. s-a născut într-o familie de artişti, tatăl lui fiind celebrul actor căruia acesta îi poartă numele. Aşa că drumul său către celebritate a fost croit mai uşor decât în alte cazuri. Ştefan şi-a început cariera ca actor în rolul lui Guriţă, în filmul românesc „Eroii nu au vârstă“, din anul 1984. Ulterior s-a apucat şi de muzică, făcându-şi un obicei din a se inspira din ritmurile şi dansul faimosului Elvis Presley. S-a declarat un fan înrăit al stilului muzical pe care a început să-l promoveze din 1992, şi anume rock’n’roll-ul. Ba mai mult, primul său disc s-a numit „Un actor/ un rock’n’roll“. De-atunci şi până azi a scos hit după hit şi a umplut sălile de spectacol în concertele sale.

Are o vastă experienţă în orice înseamnă media şi divertisment: teatru, film, televiziune, radio etc. De curând, a primit oferta de a prezenta la Pro TV emisiunea care a încins cotele audienţei, „Dansez pentru tine“. Şi, pentru că un artist adevărat trebuie să facă un show de milioane, Bănică are în spatele său de ani la rånd o trupă cu care concertează, „The 50’s“, numită după anii de glorie ai rock’n’roll-ului. Are un fiu, Radu Ştefan, de 7 ani, a fost căsătorit cu Mihaela Rădulescu, iar în prezent, cu Andreea Marin. Spre deosebire de idolul său Elvis, nu se ştie despre vreun incident care să includă drogurile în viaţa lui Bănică.

Elvis Aaron Presley s-a născut la 8 ianuarie 1935. A avut un frate geamăn, Jesse Garon, care a murit la naştere. Se spune că ideea morţii acestuia l-a urmărit toată viaţa pe Elvis. După ce termină liceul, lucrează ca muncitor în diferite fabrici din oraşul natal, Tupelo. În 1953, înregistrează primul său demo la „Memphis Recording Service“ pentru suma de 4 dolari. La sfârşitul lunii ianuarie, apare pentru prima oară la televizor într-o emisiune, numită „Stage Show“. Câteva luni mai târziu, acesta lansează primul album intitulat „Elvis Presley“, cu care intră în toate topurile din America pe primele locuri. Regele rock’n’roll-ului, cum a fost desemnat câţiva ani mai târziu, urmează să lanseze piese devenite hituri mondiale, ca „Love Me Tender“, „Heart Break Hotel“, sau „Are You Lonesome Tonight?“.

A murit sau trăieşte în Hawaii?
În 1961, îşi face debutul şi ca actor, jucând în pelicula „Blue Hawaii“. Rolurile interpretate de Presley de-a lungul anilor sunt destul de superficiale, dar conţin o mare parte din talentul său muzical. Pe 14 august 1958, mama sa moare de hepatită, la numai 46 de ani. Incidentul îl deprimă profund pe Elvis. În noiembrie 1959, o cunoaşte pe cea care avea să-i devină curând soţie, Priscilla. Aceasta avea numai 14 ani şi jumătate.

După o viaţă plină de concerte în care a umplut stadioanele la maximum, Elvis cade în patima băuturii şi a drogurilor. La 16 august 1977, regele rock’n’roll-ului se stinge din viaţă din cauza unei supradoze. Controversele cu privire la acest lucru au fost atât de mari, încât deseori s-a spus că el nici măcar nu e decedat, ci şi-a înscenat moartea.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 8 Empty Andreea Bănică a adormit la volan

Mesaj Scris de Admin 01.06.07 17:57

Andreea Bănică a adormit la volan Oboseala pe care o resimt artiştii după o prestaţie live şi-a pus amprenta şi asupra Andreei Bănică. Blondei i s-a întâmplat, ziua în amiaza mare, să adoarmă la volan chiar la intersecţie, după câte un show în nocturnă. Energia debordantă cu care îşi animă propriul show şi faptul că nu se poate abţine de la dans, asezonate şi cu o vestimentaţie sumară, i-au creat vedetei, de-a lungul timpului, mici probleme. Pantalonaşii scurţi pe care îi poartă pe sub fustiţele vaporoase au cedat mişcărilor dinamice de dans pe care Andreea le execută. Dar iată că Andreea nu a fost scutită de întâmplări neplăcute, trezindu-se cu pantalonaşii rupţi între picioare, situaţie neplăcută, dar pe care solista o tratează cu umor.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 8 Empty ANDREEA, CIUPITA DE FUND IN PUBLIC

Mesaj Scris de Admin 28.05.07 11:40

ANDREEA, CIUPITA DE FUND IN PUBLIC
In ciuda faptului ca sunt mereu impreuna, Lucian, iubitul Andreei Banica, nu se poate abtine sa o pipaie pe blonda in public. "Ma ciupeste mereu de fund, chiar daca ne aflam in prezenta mai multor persoane. Nu se poate stapani. Imi baga mana sub fustita, iar eu nu am timp sa reactionez", spune vedeta.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 8 Empty Andreea Bănică vrea să ia o pauză în muzică şi să se dedice

Mesaj Scris de Admin 27.05.07 7:53

Andreea Bănică vrea să ia o pauză în muzică şi să se dedice familiei şi afacerilorMai cânt 3 ani şi gata!


Deşi s-a îmbogăţit de pe urma muzicii, Andreea Bănică se gândeşte să părăsească, pentru o perioadă, peisajul muzical autohton. Peste doi-trei ani vrea să devină mamă şi să se dedice exclusiv familiei. Pentru a-şi asigura un viitor liniştit, cântăreaţa şi-a investit banii în imobiliare şi, după modelul Gigi Becali, vrea să facă afaceri cu terenuri.

Ea e cântăreaţa din România care câştigă cel mai bine din muzică, datorită numărului foarte mare de concerte pe care le are săptămânal, şi, totuşi, s-a gândit că încă nu are viitorul asigurat din punct de vedere financiar. Fără a avea cunoştinţe prea multe în domeniul afacerilor, ea s-a sfătuit cu iubitul şi impresarul ei, Lucian Mitrea, şi au hotărât să investească în imobiliare. În opinia Andreei, imobiliarele reprezintă viitorul în afaceri şi nu există absolut nici un risc de a eşua sau de a da faliment.
Chiar dacă s-a speculat destul de mult în ceea ce priveşte numărul de apartamente pe care cântăreaţa le deţine în Capitală, ea nu doreşte să elucideze acest mister, codindu-se să dea un răspuns exact. "Am câteva apartamente în Bucureşti, în diferite zone, pe care le-am dat spre închiriere. Nu doresc să spun câte, pentru că nu vreau să mă laud cu banii pe care îi câştig, când ştiu că sunt atâtea persoane care au salariul de 500 de lei", a spus Andreea.
Odată cu afacerile, cântăreaţa a început să se gândească din ce în ce mai serios şi la familia sa, chiar dacă încă nu are planuri de căsătorie. "Eu şi Lucian suntem împreună de 14 ani, iar căsătoria e inevitabilă. Numai că sunt sigură că va fi ceva spontan.
Lucian mă va suna la un moment dat şi îmi va spune să mergem la starea civilă, să ne căsătorim", a afirmat aceasta. De asemenea, Andreea nu exclude posibilitatea ca ea să fie cea care să-l ceară pe iubitul său de soţ. Dacă actele de căsătorie nu sunt foarte importante pentru cei doi, Andreea are planurile mult mai bine puse la punct în ceea ce priveşte aducerea pe lume a unui copil. Astfel, solista are de gând ca peste doi-trei ani să facă o pauză în domeniul muzical şi să se dedice, pentru o perioadă, exclusiv familiei.
"Peste cel mult trei ani îmi doresc să am un copil şi să mă retrag de pe scena muzicală pentru a avea grijă de familia mea", a spus ea. "Copilul meu trebuie să aibă viitorul asigurat şi de aceea am ales să cumpăr şi să închiriez aceste apartamente", a adăugat Andreea.
Domeniul fiind extrem de ofertant, cei doi intenţionează să-şi extindă afacerea şi să ajungă să cumpere chiar terenuri în zone rezidenţiale ale Capitalei, pe care, după modelul marilor miliardari, să le vândă ulterior, la suprapreţ.
Iubitul o ciupeşte în public


Andreea Bănică a recunoscut că formele ei voluptuoase îl înnebunesc pe Lucian Mitrea, iubitul cântăreţei abţinându-se cu greu să nu o atingă în locuri publice. "Lucian mă ciupeşte mereu de fund, chiar dacă ne aflăm în prezenţa mai multor persoane. Pur şi simplu, nu se poate stăpâni. Îmi bagă mâna sub fustiţă iar eu nu am timp să reacţionez. Pe mine nu mă deranjează, doar că, uneori, unii oameni se uită cam ciudat la noi", a declarat Andreea în cadrul emisiunii Tonomatul DP2.
A renunţat la numele Blondy
Deşi a făcut tot posibilul să păstreze brand-ul trupei în care a cântat alături de Cristina Rus, Andreea a decis să nu se mai numească Blondy. "De acum, numele meu de scenă va fi Andreea Bănică, iar titulatura de Blondy o voi folosi doar în străinătate, acolo unde am încheiat deja contracte pentru melodia Fiesta". Andreea a lansat şi o preselecţie pentru instrumentişti, cu care vrea să apară în concertele live.
Lesko s-a supărat pe Andreea


Decernarea Premiilor Muzicale MTV a scos la iveală toate orgoliile din showbiz-ul autohton. Câştigătoare la secţiunea "cea mai bună artistă solo", Andreea Bănică le-a devansat pe Loredana, Corina, Anna Lesko şi Anda Adam, situaţie care a dat naştere unor mici răutăţi. "Anna Lesko m-a evitat, eu am încercat să o salut, i-am căutat privirea, dar ea a întors capul", a recunoscut Andreea.
http://www.e-click.ro/categorii/vedete/3
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 8 Empty Andreea Banica nu se gandeste la maritis

Mesaj Scris de Admin 25.05.07 19:30

Banica[V=] - Pagina 8 Bulb Andreea Banica nu se gandeste la maritis
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 8 Empty Andreea Banica cea blonda are cinci case!

Mesaj Scris de Admin 25.05.07 8:02

Andreea Banica cea blonda are cinci case! De ani buni, cariera muzicala a Andreei Banica urmeaza o traiectorie ascendenta. Dupa Exotic, Blondy (in formula cu Cristina Rus), Blondy in varianta cu doua dansatoare platinate, Andreea si-a dorit o schimbare. "Rendez-vous", al doilea album din cariera solo a blondei, a fost semnat simplu: Andreea Banica. Cu toate ca piata muzicala româneasca este saturata de Andree - Andreea Balan, Andreea Antonescu - si, mai presus de toate, in showbiz a mai aparut in urma unei casatorii inca o Andreea Banica, dar si Marin, blonda sustine ca numele ei din buletin a devenit un brand, iar ea este cea autentica: "Nu o sa ma mai numesc Blondy pentru ca Andreea Banica este un brand la fel de cunoscut ca si Blondy. Deja au inceput sa se bata cap in cap: la concerte unii striga Andreea Banica, altii Blondy. I ...


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 8 Empty Andreea Banica va fi `Blondy` numai peste hotare

Mesaj Scris de Admin 24.05.07 7:42

Andreea Banica va fi `Blondy` numai peste hotare Cintareata Andreea Banica a lansat albumul "Rendez-vous", primul album sub numele sau din buletin, iar titulatura de "Blondy" o va folosi doar pentru cariera internationala, caci, de curind, a semnat contracte cu case de discuri din Marea Britanie si Polonia. "Rendez-vous" contine 12 piese dintre care trei sint semnate de compozitorul momentului, Marius Moga, alte doua de Gabi Huiban, iar celelalte de Laurentiu Duta. ``Am facut ceva schimbari de la "Dansez, dansez" (albumul precedent - n.r.) pentru ca am constatat ca piesa "Fiesta" a fost cel mai mare succes al meu si atunci de ce sa nu continuam pe aceeasi linie?``, a declarat artista. Pe acest CD se afla si un featuring pe care cintareata l-a facut cu Brad Vee Johnson, fostul solist al trupei Boney M. Solista nu va organiza o lansare of ...


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 8 Empty Andreea Bănică dă examen pentru permis

Mesaj Scris de Admin 18.05.07 8:59

Andreea Bănică dă examen pentru permis
Andreea Bănică a rămas fără permis înainte de Paşte, fiind prinsă la volan cu o viteză de peste 150 de km/oră, pe un drum european unde limita este de 90 km/oră. Blonda va da din nou examen pentru a-şi redobândi carnetul de conducere zilele acestea, sperând să treacă fără probleme proba de teorie.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 8 Empty Ştefan Bănică jr. nu lasă bacşiş la restaurant

Mesaj Scris de Admin 17.05.07 11:12

Ştefan Bănică jr. nu lasă bacşiş la restaurant
Ştefan Bănică jr. se vinde foarte scump, el încasând peste 10.000 de euro pentru un spectacol. Solistul nu numai că nu prea obişnuieşte să arunce cu banii în stânga şi în dreapta, dar deja a ajuns să fie poreclit "regele zgârceniei". Din această cauză, chelnerii restaurantului unde acesta obişnuieşte să ia masa au ajuns să-l evite.


Chelnerii de la 'Dada' susţin că primesc în plus la nota de plată cel mult 50 de bani

Ştefan Bănică Jr. e unul dintre clienţii fideli ai restaurantului "Dada", unde soţul Andreei Marin vine de câteva ori pe săptămână. Pentru că programul celor doi nu coincide, Bănică e văzut luând masa singur, pe fugă. Dacă, în general, chelnerii se bucură de prezenţa vedetelor la restaurant, şi chiar există o competiţie între ei ca să le servească, ştiind că sunt mai generoase, acest lucru nu este nici pe departe valabil în cazul lui Bănică jr. Ospătarii aproape că au ajuns să-l evite pe cântăreţ şi să-l servească pe rând, din cauza gradului său ridicat de zgârcenie de care adesea a dat dovadă. "Ştefan Bănică este singurul client care nu lasă deloc bacşiş. Aşteaptă să-i returnăm restul până la ultimul bănuţ", s-a plâns unul dintre angajaţii restauratului. "Cred că s-a întâmplat doar de câteva ori ca el să ne lase infima sumă de 5 sau 10.000 de lei vechi", a adăugat acesta, în contextul în care cei care calcă pragul localului lasă personalului cel puţin 20% din valoarea consumaţiei. Pe lângă felurile de mâncare uşoare şi relativ ieftine, precum salate sau friptură la grătar, din meniul său nu lipsesc niciodată ceaiul şi prăjiturile. În plus, angajaţii sunt indignaţi şi de faptul că solistul încalcă regulile de etichetă ale restaurantului, privind ţinuta. "Acesta profită de statutul său de vedetă şi nu se sfieşte să vină îmbrăcat lejer, în pantaloni scurţi şi papuci sfidând, astfel, regulile localului. Noi nu îndrăznim să-i atragem atenţia, pentru că îl respectăm", mărturisesc ospătarii.

Raicu şi Chirilă le lasă ospătarilor sume grase


Andreea Raicu şi Tudor Chirilă, clienţi fideli şi ei, nu numai că lasă bacşişuri consistente, care pot ajunge şi la 200.000 de lei vechi, dar sunt şi extrem de amabili şi respectuoşi cu personalul. Chelnerii sunt uimiţi, de asemenea, de faptul că aceştia sunt foarte tandri în public, sărutându-se neîncetat.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 8 Empty Bănică jr., în turneu cu "Veta"

Mesaj Scris de Admin 14.05.07 10:46

Bănică jr., în turneu cu "Veta"
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 8 Empty Stefan Banica Jr a dat 20 de milioane de lei pe cravate de m

Mesaj Scris de Admin 12.05.07 13:10

Stefan Banica Jr a dat 20 de milioane de lei pe cravate de matase Desi femeile sint recunoscute pentru patima lor in ceea ce priveste shoppingul, se pare ca, mai nou, si domnii au inceput sa se preocupe din ce in ce mai mult de aspectul lor. La doleantele domnilor in materie de imbracaminte, s-a gindit femeia de afaceri Adina Buzatu, care este reprezentanta in România a brandului `Double You by Vakko`. In opinia stilistei, un barbat bine imbracat nu trebuie sa cheltuiasca o avere pe haine, ci doar sa stie cum sa le asorteze si sa nu faca rabat la calitate. `Un barbat care isi asorteaza cinci costume bune calitativ si care pica perfect, doua de seara asortate cu 10 camasi si 10 cravate este deja un barbat imbracat extraordinar. Trei-patru perechi de pantofi, dar aceia sa nu fie negri. Se poarta incaltaminte maro si bej la costume bleumarin. Este vara, sa ...


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 8 Empty Re: Banica[V=]

Mesaj Scris de Admin 08.05.07 19:26

Banica[V=] - Pagina 8 Main
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 8 Empty Ştefan Bănică Jr., prea ataşat de „PiaR“

Mesaj Scris de Admin 02.05.07 18:27

Ştefan Bănică Jr., prea ataşat de „PiaR“-i „Dansez pentru tine“ s-a încheiat. În cadrul finalei, Ştefan Bănică jr. a lasat să se înţeleagă că pregăteşte un concert înainte de luna decembrie. Entuziasmat că şi această ediţie a „concursului dansant“ a fost dusă la bun sfârşit, Bănică a declarat în timpul emisiunii că este nerăbdător să concerteze în faţa publicului care îl admiră.

Şi fiindcă de câţiva ani acesta îşi programează concertele numai în luna decembrie, am dorit să aflăm dacă într-adevăr solistul şi trupa „Rock’n Roll Band şi The 50’s“ vor putea fi ascultaţi înainte de venirea zăpezii. Contactat telefonic, Ştefan Bănică nu a binevoit să vorbească cu noi şi ne-a pasat unui apropiat care ne-a sugerat să contactăm PR-ul de la Pro Tv.

Până aici nimic ieşit din comun însă, cum concursul s-a cam terminat, nu am înţeles de ce trustul respectiv este cel ce trebuie să mai ofere amănunte despre activitatea cântăreţului. Nemaivorbind de faptul că am fi dorit unele amănunte legate de activitatea muzicală a lui Bănică şi nu de cea de show-man... Nici măcar PR-ul trustului Pro nu credem că ar fi înţeles ce legătură au concertele solistului cu activitatea sa din televiziune. Ce ţi-e şi cu imaginea asta... Să zicem merci că nu am fost trimişi la PR şi pentru amănunte legate de rolurile interpretate la teatru, fiindcă nu-i aşa, Bănică este şi actor
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 8 Empty Editie de colectie - Ştefan Bănică

Mesaj Scris de Admin 30.04.07 16:22

Editie de colectie - Ştefan Bănică
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 8 Empty Andreea Banica isi calareste iubitul si in trafic

Mesaj Scris de Admin 29.04.07 17:32

Andreea Banica isi calareste iubitul si in trafic




Artista nu s-a putut abtine sa nu sara pe Lucian, desi acesta se afla la volanul Smart-ului ce-i apartine vedetei




Andreea Banica pare a nu da nici un semn de plictiseala vizavi de iubitul sau, Lucian Mitrea, cu care este impreuna de aproximativ zece ani. Artista se manifesta dragastos, indiferent de locul in care se afla. Ea a fost surprinsa de paparazzi saptamanalului Umbra tinandu-s i de gat prietenul si sarutandu- l in timp ce acesta se afla la volanul automobilului marca Smart, cu numar de Constanta, pe care-l detine vedeta, iar traficul era destul de aglomerat. Lucian nu era insa deloc deranjat de faptul ca iubita sa ii punea in pericol permisul auto. Ce ar fi facut insa porumbeii daca acest lucru s-ar fi intamplat, avand in vedere ca Andreea are carnetul suspendat pentru o neregula comisa in trafic? Altfel, in aceeasi zi, artista a dat o tura prin magazinele de incaltaminte din Capitala, cautand sa-si cumpere o pereche de pantofi, probabil pentru vreun concert.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 8 Empty Andreea Banica a amanat examenul pentru permis

Mesaj Scris de Admin 22.04.07 13:22

Andreea Banica a amanat examenul pentru permis
Inainte de Paste, Andreea Banica a ramas fara permis dupa ce a fost prinsa la volan cu o viteza de p..
Citeste toata stirea
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 8 Empty Andreea Bănică dă ţepe"!

Mesaj Scris de Admin 18.04.07 15:52

Andreea Bănică dă "ţepe"!Andreea Bănică este unul dintre cele mai solicitate personaje din peisajul show-biz-ului autohton. Fie că este vorba de concerte, emisiuni, pictoriale sau interviuri, Andreea încearcă să le împace pe toate. Dar iată că luni seara acest lucru nu i-a mai reuşit. Cantăreaţa trebuia să se afle pe podium la Bucharst Fashion Week, pentru a prezenta pentru firma Mexton, a cărei imagine o reprezintă. Numai că vedeta colecţiei, aşteptată de întreaga asistenţă, a lipsit, din cauza unui concert programat în aceeşi seară, care s-a prelungit mai mult decat era cazul. Oare această absenţă îi va influenţa în vreun fel contractul de publicitate?
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 8 Empty Andreea Bănică îşi deschide centru comercial

Mesaj Scris de Admin 16.04.07 17:41

Andreea Bănică îşi deschide centru comercialAndreea Bănică este un exemplu concret al faptului că, din muzică, se poate trăi destul de bine. Mai ales că impresarul ei este, de fapt, şi iubitul său, astfel că toţi banii pe care îi caştigă intră "în casă". Andreea şi Lucian nu şi-au deschis nici o afacere pană acum, dat fiind şi faptul că sunt destul de ocupaţi amandoi. Însă au investit destul de mult în imobiliare, atat în Bucureşti, cat şi în Eforie Sud, localitatea lor natală. Iar una dintre casele pe care le-au achziţionat în staţinue urmează să fie transformată într-un centru comercial
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 8 Empty Daca poti sa pui umarul sa faci un lucru bun, atunci fa-o!

Mesaj Scris de Admin 15.04.07 19:17

Daca poti sa pui umarul sa faci un lucru bun, atunci fa-o!
http://www.formula-as.ro/reviste_762__177__stefan-banica.html
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 8 Empty Vila lui Stefan Banica jr si a Andreei Marin, in pericol de

Mesaj Scris de Admin 14.04.07 16:06

Vila lui Stefan Banica jr si a Andreei Marin, in pericol de explozie
De sute de ori, Stefan Banica jr a facut sa explodeze o sala intreaga prin muzica lui, a ridicat in ..
Citeste toata stirea
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 8 Empty Re: Banica[V=]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum