Evreii din Romania - forum de istorie si actualitate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Like/Tweet/+1
Ultimele subiecte
» TEXT ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE2
Scris de Admin 26.08.17 22:37

» TEXT ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE1
Scris de Admin 26.08.17 22:36

» Comunitatea evreiască din Botoșani (2)
Scris de Admin 26.08.17 22:30

» Comunitatea evreiască din Botoșani (1)
Scris de Admin 26.08.17 22:30

» ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE (1)
Scris de Admin 26.08.17 22:19

» ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE (2)
Scris de Admin 26.08.17 22:18

» DESPRE ANTISEMITISMUL MAREȘALULUI ION ANTONESCU
Scris de Admin 04.08.17 23:54

» Romanizarea Romaniei 1940-44 legi antisemite, CNRomanizare
Scris de Admin 04.08.17 21:13

» ROMÂNIA LUI ANTONESCU ȘI LOGICA VIOLENȚEI(3): VIOLENŢA MILIT
Scris de Admin 05.03.17 11:01

» Anunțuri Administrative
Scris de Admin 25.02.17 20:07


Pasarin[v=]

Pagina 4 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty Pasarin[v=]

Mesaj Scris de Admin 31.08.06 9:30

Rezumarea primului mesaj :

Pasarin[v=] - Pagina 4 Images?q=tbn:ANd9GcQlsrE4C0-ffdw1VXbREag_nTZxjkT4g5LKQxvrjAfWjS56EooYXZbtvwCosmina
Pasarin[v=] - Pagina 4 Images?q=tbn:ANd9GcS43htTS8ULTiR3SS4wKo2AInDlj8ZAKL4GVvhl-0r7IeHDZ4g4gwWabgPaulian


Ultima editare efectuata de catre Admin in 27.07.15 11:16, editata de 41 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos


Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty Cosmina Păsărin şi-a comandat trei ţinute speciale

Mesaj Scris de Admin 08.03.08 16:01

Cosmina Păsărin şi-a comandat trei ţinute speciale
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty Cosmina Pasarin, amanta la Prima TV

Mesaj Scris de Admin 26.02.08 15:52

Cosmina Pasarin, amanta la Prima TV


Incepand din 23 martie, telespectatorii Prima TV vor putea urmari un nou serial romanesc, "17", produs de Mugur Mihaescu. Serialul graviteaza in jurul povestii tulburatoare a unei tinere, o poveste di ...
detalii
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty Pasarin e „nebuna“ de geloasa!

Mesaj Scris de Admin 14.02.08 19:16

Pasarin e „nebuna“ de geloasa!

O fi Pagal asta super DJ, cu priza la toti fanii de minimale si toti (imi cer scuze) pastilatii de bani gata, dar de aici si pana la a fi o mare frumusete e cale lunga. Oricum, in ochii destul de tulburi ai iubitei Cosmina Pasarin, jumatatea ei, in persoana lui Pagal, este cel mai ravnit burlac autohton, mai ales in discotecile unde muzica lui e la mare cautare. Dar sa lasam pasiunile muzicale ale domnului Pa(pa)gal si sa admitem faptul ca el este, din cate spun apropiatii Cosminei, viitorul sot al acesteia. Iar cand iubirea e mare, nici gelozia nu sta prea departe, asa ca actrita face crize de isterie cand vreo fata indrazneste sa se atinga de logodnicul ei. Asa s-a intamplat recent in clubul Bamboo, cand mai multe domnisoare s-au apropiat de Pagal ca sa discute niste „dijaiala“ cu un expert in domeniu. Una dintre ele l-a atins un pic pe brat si atunci... Cosmina a urlat atat de rau incat a acoperit si muzica. Juma’ de club a auzit cand aceasta a strigat: „Ia mana de pe el!!!” Saraca fata s-a retras brusc, cat mai departe de locul cu pricina si nici ca s-a mai intors. Deh, asa e cand ai un barbat fatal langa tine. Il aperi cu orice pret!
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty Cosmina Pasarin, la schi in Poiana Brasov

Mesaj Scris de Admin 12.01.08 21:17

Cosmina Pasarin, la schi in Poiana Brasov



Cosmina Pasarin nu a avut timp de relaxare in perioada sarbatorilor, deoarece a muncit prezentând diverse evenimente. Abia acum frumoasa bruneta se poate bucura de o vacanta alaturi de iubitul ei, DJ Pagal. Cei doi au plecat la munte, la Poiana Brasov pentru a schia. Vacanta Cosminei si a iubitului ei nu va dura insa prea mult, deoarece vedeta doreste sa se intoarca pe micul ecran. ...continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty "Iepurasul" Cosmina Pasarin are probleme cu bronza

Mesaj Scris de Admin 25.12.07 10:37

"Iepurasul" Cosmina Pasarin are probleme cu bronzarea artificiala
http://www.gardianul.ro/2003/07/01/monden-c6/_iepurasul_cosmina_pasarin_are_probleme_cu_bronzarea_artificiala-s21296.html

Apetisanta Cosmina Pasarin a reusit in doi ani sa devina una dintre femeile cu trecere la barbati, mai ales in lumea mondena autohtona. Pe seama "iepurasului" s-a barfit foarte mult, deseori iesind la iveala mai ales legaturile amoroase ale frumoasei brunete. Poate ca toate aceste zvonuri au ca baza si firea dezinvolta a domnisoarei, precum si aspectul ei de felina, pregatita mereu sa iasa la atac si sa-l inhate pe acela pe care pune ochii...
Farmecul irezistibil al Cosminei si forma ei fizica excelenta se datoreaza, in parte, si interminabilelor sedinte de masaj, sauna si solar, la care nu lipseste nici o saptamana. Se pare ca, datorita expunerii indelungate la radiatiile ultraviolete ale acestor aparate turbo solarium, Cosmina Pasarin este la un pas de a face... cancer de piele. Desi toate asistentele de la Salonul de Cosmetica, situat in apropierea Politiei Capitalei, i-au spus tinerei sa nu faca sedinte de solar mai dese de doua ori pe saptamana, a cate 10 minute pe zi, cel mult, Cosmina ignora de buna voie sfaturile binevoitoare. Mai mult, bruneta noastra a dat declaratie, pe propria raspundere, ca vrea sa stea 20-30 de minute la radiatii si de trei, patru ori pe saptamana. Asistentele de la salonul respectiv sunt speriate si nu mai stiu cum sa o potoleasca pe vedeta... "Bronzarea artificiala este un hobby de-al meu, mai ales pe timp de iarna. Vara nu merg la solarium, deoarece imi place sa ma expun, direct, la razele solare. Chiar acum, imi fac bagajele pentru a merge la mare... Cat priveste problemele de sanatate, care ar putea sa apara, sunt convinsa ca totul este doar o barfa... Nu voi pati nimic, va asigur!", ne-a spus, ieri, domnisoara Pasarin.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty Păsărin: Am fost amantă fără să ştiu!

Mesaj Scris de Admin 06.12.07 5:13

Păsărin: Am fost amantă fără să ştiu!
Din Click!
Bărbatul cu care iepu­­raşul Playboy s-a întâlnit două luni locuia cu altă femeie
Chiar şi vedetelor li se întâmplă să fie înşelate. Una dintre puţinele care recunosc acest fapt este Cosmina Păsărin, care a povestit cu nonşalanţă că a fost, pentru câteva luni, amantă. De îndată ce a aflat că cel cu care se întâlnea locuia cu altă femeie, ea a pus capăt poveştii de amor.
În ciuda tuturor zvonurilor conform cărora Cosmina ar fi avut relaţii amoroase pasagere cu fotbalişti precum Adrian Mutu sau Bogdan Stelea, ea e recunoscută, în show-biz-ul autohton, pentru poveştile de dragoste de lungă durată cu George Vintilă şi DJ Pagal, actualul ei iubit.
Totuşi, la vârsta de 25 de ani, frumoasa brunetă se poate lăuda cu o experienţă destul de vastă, în ciuda faptului că, după spusele sale, nu a fost implicată în foarte multe relaţii. “Acum am o relaţie extraordinară cu Pagal. Dar am avut parte şi de experienţe nu tocmai plăcute, de-a lungul vieţii”, a declarat Cosmina, pentru Click!.
Fosta vedetă Playboy îşi aduce aminte, acum, cu detaşare, că i s-a întâmplat chiar şi să joace rolul de amantă. “Eram împreună de câteva săptămâni. La un moment dat, ne-am întâlnit cu nişte prieteni comuni care mi-au atras atenţia şi mi-au spus că iubitul meu este implicat, de mai multă vreme, şi într-o altă relaţie”, a mai spus Cosmina, deloc amuzată de întâmplarea prin care a trecut.
Însă momentul a fost repede dat uitării, iar acum vedeta trăieşte, de aproximativ doi ani, o poveste de dragoste cu Andrei, alias DJ Pagal. “Locuim împreună încă de la început. Mai întâi, am stat într-o garsonieră închiriată, iar acum Andrei a cumpărat un apartament. Ce-i drept, am stat despărţiţi două săptămâni atunci când s-a scris că eu aş avea o relaţie cu Radu Mazăre”, ne-a mai spus bruneta.
Pentru că în acea perioadă se certau destul de des, Cosmina i-a spus iubitului său să se mai maturizeze puţin şi s-o caute atunci când se calmează. Iar acesta s-a “maturizat” în numai două săptămâni. Şi, totuşi, deşi se înţeleg extraordinar, cei doi nu au deocamdată planuri de căsătorie, preferând să mai copilărească puţin.
În urmă cu două luni, Cosmina a semat un contract cu TVR, unde prezintă emisiunea “Prezentul continuu Telecabaret”. Pentru că s-a descurcat foarte bine la filmări, producătorii emisiunii i-au promis vedetei că, din luna ianuarie, vor modifica formatul, iar emisiunea se va transmite în direct.
Ei n-au minţit-o
Primul iubit celebru al Cosminei a fost George Vintilă, foto dreapta, pe care l-a cunoscut în 2002, când lucrau împreună la Pro TV. Povestea lor de dagoste a durat aproape trei ani, când, fără să dezvăluie motivele, vedeta a decis să pună capăt relaţiei. De doi ani, locul lui Vintilă a fost luat de DJ Pagal, alături de care Cosmina se declară extrem de fericită.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty COSMINA PĂSĂRIN şi-a părăsit temporar iubitul

Mesaj Scris de Admin 05.12.07 17:42

Cosmina Păsărin şi iubitul său, Dj Pagal, alias Andrei, ar fi trebuit să plece într-un scurt sejur la munte de ziua lor onomastică. Cei doi au aşteptat multă vreme un week-end liber pentru a merge la schi, dar se pare că nu au avut parte de el: „Trebuia să plecăm împreună la schi, dar până la urmă a plecat doar Andrei. Eu am avut foarte multă treabă săptămâna trecută şi am fost extrem de obosită, aşa că am preferat să rămân acasă. Lam lăsat să plece doar el singur vreo două zile. Am petrecut puţin de ziua noastră, de Sfântul Andrei, înainte ca el să plece, dar nu ne-am luat cadouri. Am fost atât de ocupaţi încât am uitat complet. Oricum, avem tot timpul să ne reparăm greşeala. Doar suntem în luna cadourilor”, ne-a declarat Cosmina.
COSMINA PĂSĂRIN şi-a părăsit temporar iubitul
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty Cosmina Păsărin,fata rea

Mesaj Scris de Admin 30.11.07 16:35

Cosmina Păsărin, „fata rea” a „băieţilor buni”
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty Cosmina Pasarin vrea sa-si faca al treilea tatuaj!

Mesaj Scris de Admin 27.11.07 18:46

Cosmina Pasarin vrea sa-si faca al treilea tatuaj!



Cosmina Pasarin are o slabiciune pentru... tatuaje! Prezentatoarea emisiunii „Prezentul Continuu Telecabaret” are la ora actuala deja doua tatuaje care nu pot fi vazute de orisicine, deoarece sunt bine ascunse de focoasa bruneta. Fostul „iepuras” se poate lauda cu un tatuaj pe ceafa, ascuns sub par si unul pe fund. Superstitioasa, Cosmina stie ca pentru a se feri de ghinioane, ea trebuie sa aiba un numar de tatuaje fara sot. Asa se face ca vedeta intentioneaza sa reglementeze situatia si sa-si mai faca un tatuaj, cel mai probabil pe un omoplat. Si iubitul Cosminei, DJ Pagal, se poate lauda cu o adevarata colectie de tatuaje, acesta având nu mai putin de 20!

...continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty Cosmina Pasarin: "As face si acum un copil!"

Mesaj Scris de Admin 02.11.07 20:30

Pasarin[v=] - Pagina 4 Bulb Cosmina Pasarin: "As face si acum un copil!"
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty Cosmina Păsărin,in tandreţuri

Mesaj Scris de Admin 30.10.07 16:05

Cosmina Păsărin, „în tandreţuri” cu petrecăreţii din cluburi
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty Cosmina Păsărin, la 25 de ani

Mesaj Scris de Admin 04.10.07 11:51

Cosmina Păsărin, la 25 de ani

Cosmina Păsărin, protagonista serialului "Chiquititas" a dorit să-şi petreacă ziua de naştere făcand bunjee-jumping cu un tort în mană, cu lumanările aprinse.
Socoteala de acasă nu se potriveşte cu cea din targ, iar în realitate, Cosmina nu prea a avut timp de mai nimic, ea alergand toata ziua prin capitala aglomerată pentru a rezolva diverse treburi sau pentru a participa la cateva întalniri, deci nu i-a mai rămas timp şi pentru distracţie.
Totuşi, pentru a compensa, Cosmina a profitat de vremea frumoasă şi a plecat cu prietenul său, Andrei (Dj Pagal) la pescuit pentru a se relaxa.
Actriţa dispune acum de mai mult timp liber, întrucat sambăta trecută, dupa şase luni de muncă asiduă, filmările pentru serial au ajuns la final.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty Cosmina Pasarin, in pragul unei crize de nervi

Mesaj Scris de Admin 02.10.07 18:02

Cosmina Pasarin, in pragul unei crize de nervi Surse apropiate actritei din „Ciquititas" au dezvaluit ca domnisoara Pasarin face cu greu fata programului incarcat de la filmari. E mai tot timpul agitata si nu se poate concentra. Isi cam incurca si colegii, uitind replicile sau incurcindu-le intre ele. Domnisoara are din ce in ce mai des crize de isterie si tipa la oricine ii iese in cale. Tremura de nervi si fumeaza excesiv de mult. La inceputul filmarilor era foarte incintata de meseria de actrita, ba chiar dorea sa se perfectioneze in aceasta meserie la New York Academy. Acum, Cosmina, nu stie cum sa termine mai repede filmarile si sa plece acasa, sau dupa Dj Pagal, cu care nu se stie daca va mai oficializa sau nu relatia.


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty Cosmina Pasarin se da la iubitul Claudiei (Cream)

Mesaj Scris de Admin 13.09.07 13:04

Cosmina Pasarin se da la iubitul Claudiei (Cream) In ultima vreme, Cosmina Pasarin are un comportament din ce in ce mai ciudat. Ii place sa se dea in stamba prin baruri, iar mai nou, umbla cu barbatii altora. Cind toata lumea se astepta sa se marite cu DJ Pagal, a dat cu stingul in dreptul si a avut o escapada cu fostul iubit al Corinei. De altfel, bruneta a mai incercat, in urma cu un an, o reapropiere de Nelu, dar s-a terminat asa cum a inceput. La un moment dat, a avut bucurii si la unul dintre iubitii Claudiei (Cream). Actrita ce apare prin telenovelele postului Kanal D are o slabiciune pentru relatiile intime cu tot felul de barbati ale altor femei, asa ca nu se sfieste sa treaca de la o legatura la alta, fara sa aiba mustrari de constiinta. Ramine de vazut daca DJ Pagal o va ierta si de data asta.


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty Cosmina Pasarin isi rateaza cariera din cauza viciilor

Mesaj Scris de Admin 10.09.07 16:27

Cosmina Pasarin isi rateaza cariera din cauza viciilor
Prinsa drogata la mare, vedeta risca sa nu mai prinda nici un contract avantajos
Transferata la Kanal D, unde i s-a distribuit un rol in prima telenovela romaneasca difuzata de acest post, Cosmina Pasarin risca sa ramana din nou pe dinafara, in cautarea altor porti deschise pe la vreo televiziune. Prinsa drogata, in urma unui analize efectuate pe litoral la cererea politistilor, vedeta are zilele numarate, mai ales ca intelegerea sa expira odata cu terminarea filmarilor. Fostul iepuras Playboy mai primise o amenda si mustrari, dupa ce s-a prezentat la munca un pic ametita, probabil dupa o noapte pierduta prin vreun club. Se pare ca pentru Cosmina istoria se repeta, dat fiind faptul ca aventura sa pe la alte televiziuni s-a incheiat tot din cauza viciilor sale. Remarcata la Vara ispitelor, Pasarin a ajuns repede vedeta de televiziune, semnand la acea vreme un contract avantajos cu Pro TV-ul. Divortul s-a produs intrucat conducerea acestui post nu a acceptat atitudinea pe care Cosmina o avea la anumite petreceri, de unde pleca doar dupa ce consuma mai multe pahare de bautura. Trecuta pe linie moarta, ea a ajuns la Antena 1, dar nu a facut prea multi pui nici in Baneasa. Se parea ca sansa oferita de Kanal D o va face pe vedeta sa revina cu picioarele pe pamant. Doar ca, dupa ultima sa isprava, Cosmina risca sa ramana cu un singur job, acela de MC (maestru de ceremonii) prin diverse cluburi de noapte.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty Cosmina Pasarin l-a cerut de barbat pe DJ Pagal

Mesaj Scris de Admin 10.09.07 16:25

Cosmina Pasarin l-a cerut de barbat pe DJ Pagal Acum, de cind s-a impacat cu DJ Pagal, Cosmina Pasarin a trecut cu arme si bagaje la atac si a decis ca il vrea de sot. Bruneta este fericita in relatia cu acesta, asa ca s-a gindit ca n-ar fi rau sa-l ceara ea de barbat. Se pare ca DJ Pagal i-a dat inelul de logodna, iar cea care a luat taurul de coarne a fost Cosmina, care, mai hotarita, i-a zis ca-l cere in casatorie. Cel putin asa spun prietenii cuplului si cred ca, intr-un fel sau altul, nunta va avea loc pina la sfirsitul anului. Partenerul de viata al actritei ce joaca acum intr-o telenovela a postului Kanal D, a acceptat pe loc propunerea ei.


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty Păsărin spune că nu se droghează

Mesaj Scris de Admin 30.08.07 7:27

Păsărin spune că nu se droghează

Cosmina Păsărin este implicată, de câteva luni bune, în filmarea producţiei „Chiquititas“, lucru ce abia i-a permis câteva weekend-uri libere pentru a onora angajamentele deja programate în calitate de MC (adică „maestru de ceremonii“, cum s-ar zice...). Pentru că în luna august toată echipa a intrat în vacanţă, Cosmina şi-a planificat timpul liber împreună cu iubitul ei, în această perioadă. DJ Pagal, la rândul lui, a încercat să nu contracteze nici un „gig“ pentru a se putea bucura de câteva zile libere cu iubita lui.

Au plecat singuri şi extrem de entuziaşti, după spusele Cosminei: „Preferăm maşina pentru vacanţe. O călătorie cât de mică, la noi se transformă într-o aventură. În plus, avem ore în şir în care să discutăm, să râdem şi să ne bucurăm unul de altul pe îndelete, pentru că amândoi avem programe haotice şi foarte încărcate, şi uneori e un efort imens să găsim timp doar pentru noi doi. Însă reuşim întotdeauna!“. Vacanţa a fost programată de la începutul lunii august şi nu avea neapărat un traseu bine stabilit: „Ne era indiferent unde ne petrecem vacanţa, important era să fim împreună“. Aşa că au ieşit din ţară spre Austria, unde au rămas câteva zile. Cosmina a profitat de lansările colecţiilor toamnă- iarnă şi şi-a „upgradat“, cum declară ea, garderoba acestui final de an. „Nu am exagerat cu cumpărăturile, mai ales că nu acesta era scopul nostru. Însă ne-am întors cu câteva lucruri speciale, atât haine şi accesorii, cât şi muzică şi suveniruri pentru prietenii noştri“. Au continuat vacanţa cu câteva zile în Ungaria, ţara preferată de Cosmina, pe care a vizitat-o de multe ori şi este îndrăgostită de oamenii de acolo. Din punctul ei de vedere, ungurii sunt „calzi şi ospitalieri“. Plus că „Budapesta are un iz romantic aparte, mai ales la lumina felinarelor“.

Nu va mai da declaraţii despre întâmplarea de la mare!
Anul acesta, a încercat pentru prima oară mâncărurile tradiţionale ungureşti şi s-a îndrăgostit şi de felul lor de a găti (nu prea ştim cum te poţi îndrăgosti de felul în care găteşte cineva... Probabil că gătea pe muzică sau în pas de dans...). Andrei i-a fost ghid şi în Romania, când Cosmina a descoperit secretele Sighişoarei de mână cu iubitul ei, în plimbări interminabile însă extrem de... preţioase pentru amândoi. Deşi au fugit de lume, prietenii au ştiut unde să-i găsească, aşa că nu au scăpat de gaşca lor din Braşov, care nu i-a lăsat până nu au promis că vor petrece măcar ultimul weekend de vacanţă cu ei. Aşa că, după Sighişoara, a urmat Braşovul! Weekend-ul s-a transformat în patru zile de distracţie, relaxare şi... poveşti. „A fost o vacanţă completă! În anii trecuţi, tot rămâneam cu regrete că nu am reuşit să fac totul în vacanţă: să mă deconectez, să mă văd cu prietenii, să văd locuri noi... De data asta, am reuşit. Datorită lui Andrei, care a fost un ghid grozav şi m-a ajutat să văd locuri pe care le văzusem de multe ori înainte cu alţi ochi!“. Ultimele zile de vacanţă ale celor doi îndrăgostiţi au fost umbrite de informaţiile neadevărate publicate de un cotidian central din România, creând un întreg scandal. „Într-adevăr, a trebuit să stau pe telefoane şi să-mi liniştesc familia şi prietenii, dovedindu-le că nu este nimic adevărat, lucru care, bineînţeles, este neplăcut pentru oricine. Însă ştiind că „oamenii mei“ şi avocatul meu se ocupă de strângerea dovezilor care m-au disculpat, mi-am văzut de vacanţă. Până la urmă, a fost un scandal creat, nu unul real, informaţiile făcute publice fiind contrazise de toate dovezile palpabile solicitate şi obţinute de avocatul meu. Nu voi mai da declaraţii pe această temă! Este o situaţie care s-a creat independent de mine şi mi-a adus reale prejuducii de imagine“.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty Cosmina Pasarin nu s-a bucurat de vacanta

Mesaj Scris de Admin 29.08.07 14:24

Cosmina Pasarin nu s-a bucurat de vacanta

Cosmina Pasarin si iubitul ei Dj Pagal au fost plecati intr-o vacanta de doua saptamani, de care nu prea s-au bucurat din cauza scandalului ..
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty Păsărin: /Am avut statut de martor, la investigaţie!/

Mesaj Scris de Admin 23.08.07 7:13

Păsărin: „Am avut statut de martor, la investigaţie!“

În urmă cu 11 zile, Cosmina Păsărin, împreună cu un grup de persoane, au fost implicate într-o verificare de rutină în faţa clubului „La Mania“ de pe litoral. Plecând după o seară de distracţie din club, Cosmina a fost inclusă în grupul aflat la intrarea în locaţie de către organele de poliţie.

Incidentul nu a fost considerat important de către Cosmina, mai ales că şederea ei la secţia de poliţie a constat în câteva întrebări, în urma cărora s-a ajuns la concluzia că ea nu posedă substanţe stupefiante şi nu era sub influenţa acestora. Avocatul Cosminei, Mihai Valeriu Adrian, a declarat, ca reacţie la articolul apărut într-un cotidian de mare tiraj, articol ce îi compromite imaginea Cosminei, următoarele: „În urma investigării unui grup de persoane, printre care şi clienta mea, dra Cosmina Păsărin, s-a constatat că aceasta din urmă nu a consumat, nu a posedat şi nu a traficat substanţe interzise. Investigaţia s-a concretizat într-o declaraţie care confirmă concluziile organelor legii şi în cadrul acestei investigaţii ea a fost inclusă în categoria MARTOR, şi în niciun caz în categoria învinuiţ ilor“. Informaţiile făcute publice în cotidianul despre care vă anunţam nu au fost confirmate nici de Cosmina, nici de avocatul acesteia, nici de echipa sa de PR, pentru simplul fapt că sunt în mare parte neadevărate. În cadrul investigaţiei, Cosmina nu a fost supusă niciunui test şi nici măcar nu a călcat în spitalul în care se presupune că a făcut aceste teste.

„Nici măcar nu ştiu unde e Spitalul Judeţean Constanţa. Slavă Domnului, nu am avut probleme de sănătate, şi nu a fost cazul. Cât despre faptul că mi s-ar fi prelevat probe de urină în acel spital, nici vorbă. Nu mi s-au efectuat niciun fel de teste. Am dat doar o declaraţie la poliţie pentru că am fost de faţă la investigaţiile asupra grupului, în prezenţa avocatului meu. A fost o verificare de rutină, în care poliţia a concluzionat că nu am consumat, posedat sau traficat substanţe interzise. Eu sunt în vacanţă acum, în afara ţării. Mă relaxez, după luni de muncă asiduă. Nu am simţit nevoia să fac public acest eveniment tocmai pentru că nu am fost vinovată de nimic şi nu am de ce să mă disculp“. Informaţiile pot fi verificate mai departe de către jurnaliştii care vor să prezinte cazul în adevărata sa lumină, la Spitalul Judeţean unde, evident, Cosmina nu a călcat nici măcar o dată şi, bineînţeles, la DIICOT Constanţa, care va confirma inexistenţa unui test sau a unor acuzaţii oficiale aduse Cosminei
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty Cosmina Pasarin se teme de casatoria cu DJ Pagal

Mesaj Scris de Admin 18.08.07 12:28

Cosmina Pasarin se teme de casatoria cu DJ Pagal

Cosmina Pasarin, actrita intr-un sitcom la Kanal D, ne-a declarat ca nu se grabeste sa se marite cu iubitul ei, Andrei Motoc, cunoscut ca DJ..
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty Cosmina Pasarin si DJ Pagal vor nunta in toamna

Mesaj Scris de Admin 31.07.07 16:54

Cosmina Pasarin si DJ Pagal vor nunta in toamna Dupa ce s-a certat si s-a impacat cu DJ Pagal de mai multe ori, Cosmina Pasarin a ajuns la ginduri mai bune in ceea ce priveste relatia cu acesta. Bruneta a primit deja inelul de logodna, a fost ceruta in casatorie la malul marii, intr-un mod romantic, si a acceptat pe loc. Cel care i-a furat inima vedetei de la Kanal D i-a facut o incendiara declaratie de dragoste, iar nunta ar putea avea loc la sfirsitul acestui an, daca vor gasi un local asa cum isi doresc, sau in cel mai rau caz la inceputul anului viitor. Nu stim inca ce rochie va purta mireasa, dar ar vrea sa plece special in Franta sa-si achizitioneze o tinuta extrem de sexy. Mirele va opta pentru un costum nonconformist, asa cum ne-a obisnuit pina acum. Asa cum ii cunoastem, n-ar fi tocmai exclus sa asistam la o nunta cu totul a ...


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty Cosmina Pasarin bea pana vomita!!

Mesaj Scris de Admin 29.07.07 16:56

Cosmina Pasarin bea pana vomita!!


Aflata sub influenta licorilor bahice, vedeta a daramat mai multe cani de cafea, la o petrecere

Cosmina Pasarin este deja cunoscuta in lumea mondena ca o petrecareata care face excese. Trecutul acesteia se pare ca nu-i da pace, iesind mereu la iveala prin situatii care o pun intr-o lumina proasta. Daca la inceput, alcoolul era pentru telenovelista un mod de relaxare, intre timp acesta a devenit un viciu. In urma cu doi ani si jumatate, pe cand era iubita lui George Vintila, focoasa bruneta a participat la o petrecere data de trustul Media Pro, acolo unde atat ea, cat si iubitul sau de atunci, activau in acea perioada. La acel eveniment care a avut loc la restaurantul de lux Pasha, au fost invitate aproximativ 300 de persoane, majoritatea din interiorul PRO TV-ului. Daca, la inceputul petrecerii, Cosmina a impresionat prin frumusetea si elegant a ei, lucrurile au luat o intorsatura radicala, vedeta facandu-se de ras, in fata colegilor, care asistau stupefiat i la scena ridicola. Puternic anesteziata de consumul excesiv al multor tipuri de licori bahice, Cosmina si-a pierdut echilibrul, agatand o tava cu cateva cafele fierbinti. Aceasta scena urma a fi doar inceputul unei nopti furtunoase, pentru vedeta care ulterior a parasit trustul PRO. Dupa ce a dansat toata noaptea intr-un ritm haotic, deranjand toti invitatii, si a terorizat ospatarii prin comportamentul sau, vedeta a parasit incinta localului la insistenta mai multor persoane publice din interiorul PRO TV-ului. Vedeta Playboy, mai nou actrita de telenovele, a plecat insotita de cativa colegi pana acasa, dupa ce, la un moment dat, a vomitat din cauza cantitatii de alcool pe care o consumase.
MC pe litoral
Desi obosita dupa filma- rile la telenovela Ciqittitas, Cosmina Pasarin a reusit sa imbine utilul cu placutul, acceptand postul de maestru de ceremonii, intr-un club pe litoral, unde mixeaza si Dj Pagal. Astfel, ea poate fi vazuta in Neptun, in clubul Alcatraz
Lupul isi schimba parul, dar naravul ba
Dupa multe relatii tumultoase, vedeta a afirmat in randul persoanelor apropiate ca este in sfarsit fericita si ca s-a facut femeie de casa, de cand este cu Dj Pagal. Totusi, ea nu a renuntat la obiceiurile de cand era boboaca in lumea show-bizzului, continuand sa se faca de ras la petrecerile mondene si in cluburi. Dupa ultima despa rtire de actualul sau iubit, Cosmina a fost zarita in mai multe cluburi din Capitala, inecandu-si durerea intr-un pahar.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty Cosmina Păsărin nu are timp pentru copii

Mesaj Scris de Admin 25.07.07 7:26

Cosmina Păsărin nu are timp pentru copii

Cosmina Păsărin şi-ar dori foarte tare un copil, dar problema este că nici ea şi nici iubitul ei, DJ Pagal, nu prea au timp să-l crească. Aflată în plină producţie a unei telenovele, Cosmina fiind, mai nou, actriţă, spune că vede zilnic pe platoul de filmare o mulţime de copii, care joacă în serialul respectiv. Astfel că a început să simtă fiorii maternităţii: „Aş fi ipocrită dacă nu aş recunoaşte că mă afectează foarte mult să fiu în preajma atât de multor copii. Mă face să mă gândesc că aş vrea şi eu unul al meu. Problema este că nu prea mai am timp pentru aşa ceva, nici eu şi nici iubitul meu, Andrei, alias DJ Pagal. El este mereu ocupat cu prestaţia sa din cluburi, weekend de weekend. În august vom pleca la «Love Parade», în Berlin. Eu am treabă la fimările serialului «Chiquititas», lucrez de dimineaţa până seara, deci când aş mai avea timp pentru creşterea unui copil? Ideea este că trebuie să ai o anumită ordine făcută în viaţă, în momentul în care îţi faci planuri de acest gen. De făcut este foarte uşor, de educat este mai greu“, a mai spus Cosmina. Începând cu săptămâna aceasta, vedeta tv se va afla, în fiecare vineri seară, la Discoteca Tineretului din staţiunea Costineşti, unde va prezenta formaţiile care vor fi în concert pe scena clubului. Astfel, ea va fi mai des aproape de prietenul său, cu care, din cauza carierei sale, se vede tot mai puţin în ultimul timp.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty Cosmina Pasarin a renuntat la vacanta

Mesaj Scris de Admin 24.07.07 16:20

Cosmina Pasarin a renuntat la vacanta Protagonista serialului „Chiquititas“ de la Kanal D imbina utilul cu placutul. Altfel spus, in fiecare vineri, bruneta este platita pentru a anima petrecerile de la Disco Tineretului din Costinesti, unde trupele cele mai in voga din România sustin concerte. Pentru ca in fiecare weekend este prezenta pe litoralul autohton pentru a-si face meseria, Pasarin intentioneaza sa evadeze citeva zile la bulgari pentru a-si bea cafeaua la „Nisipurile de Aur”. Desi filmarile la serial se vor intrerupe in luna august, Pasarin si iubitul sau, Dj Pagal, nu-si vor lua vacanta din cauza contractelor semnate, potrivit carora sint obligati sa presteze in cluburi. Bine ca macar sint impreuna! In restul timpului liber, actrita vrea sa doarma cit mai mult pentru a scapa de oboseala pe care a acumulat-o in timp ...


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty Păsărin, cerută de soţie la malul mării

Mesaj Scris de Admin 17.07.07 16:24

Păsărin, cerută de soţie la malul mării
Momentul cererii s-a petrecut sâmbătă seara, la Neptun, într-un cadru romantic. Păsărin şi Pagal au fost prezenţi la deschiderea clubului Alcatraz din aceeaşi staţiune, unde cei doi vor întreţine atmosfera pe perioada estivală.
După o relaţie furtunoasă, cu multe despărţiri şi împăcări, Cosmina a decissă-şi pună pirostriile şi să se facă femeie de casă. Actriţa din serialul "Chiquititas" a fost din nou cerută, în acest weekend, de nevastă de iubitul ei, iar de această dată a spus un "Da!" răspicat.

Tot anul acesta, în ianuarie, Cosmina a mai primit o ofertă de acest gen din partea aceluiaşi DJ Pagal, însă la acea vreme vedeta de la Kanal D nu era încă pregătită să facă pasul. De atunci până acum, relaţia celor doi a fost marcată de multe suişuri şi coborâşuri.
Chiar luna trecută, Cosmina anunţa că s-a despărţit de iubitul ei. Bruneta nu a putut însă să stea prea mult timp singură şi, peste doar câteva săptămâni, cei doi s-au împăcat.


De atunci, relaţia dintre ei a devenit mai solidă, fapt care l-a determinat pe cunoscutul DJ să-i propună din nou Cosminei să-i devină soţie. DJ Pagal şi vedeta telenovelei "Chiquititas", de la Kanal D, s-au cunoscut cu opt luni în urmă, în-tr-un club, fiind atracţie la prima vedere. Pentru a petrece cât mai mult timp împreună, cei doi vor lucra la Alcatraz. El ca DJ, iar Cosmina ca prezentatoare de show.

În cele două săptămâni cât a stat despărţită de DJ Pagal, Cosmina a fost curtată de mai mulţi burlaci celebri. Primarul Constanţei, Radu Mazăre, a fost vrăjit de iepuraşul Playboy chiar pe platoul de filmare al show-ului găzduit de Prigoană la Romantica.


Honorius, ai pierdut-o!
Printre cei care au considerat că bruneta ar fi bună de nevastă se numără şi omul de afaceri Silviu Prigoană. În perioada când a fost despărţită de DJ Pagal, miliardarul i-a cerut acesteia mâna pentru fiul său mai mare Honorius, în vârstă de 21 de ani. Prigoană este de părere că vedeta Playboy e o comoară la casa omului, fiind foarte frumoasă şi cu ceva bănuţi de zestre, obţinuţi de pe urma pictorialelor din Playboy.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pasarin[v=] - Pagina 4 Empty Re: Pasarin[v=]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum