Evreii din Romania - forum de istorie si actualitate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Like/Tweet/+1
Ultimele subiecte
» TEXT ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE2
Scris de Admin 26.08.17 22:37

» TEXT ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE1
Scris de Admin 26.08.17 22:36

» Comunitatea evreiască din Botoșani (2)
Scris de Admin 26.08.17 22:30

» Comunitatea evreiască din Botoșani (1)
Scris de Admin 26.08.17 22:30

» ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE (1)
Scris de Admin 26.08.17 22:19

» ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE (2)
Scris de Admin 26.08.17 22:18

» DESPRE ANTISEMITISMUL MAREȘALULUI ION ANTONESCU
Scris de Admin 04.08.17 23:54

» Romanizarea Romaniei 1940-44 legi antisemite, CNRomanizare
Scris de Admin 04.08.17 21:13

» ROMÂNIA LUI ANTONESCU ȘI LOGICA VIOLENȚEI(3): VIOLENŢA MILIT
Scris de Admin 05.03.17 11:01

» Anunțuri Administrative
Scris de Admin 25.02.17 20:07


Enache/Marciuc[v=]

Pagina 6 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

In jos

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty Enache/Marciuc[v=]

Mesaj Scris de Admin 02.11.06 6:50

Rezumarea primului mesaj :

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Images?q=tbn:ANd9GcSAUTh87HdTUGz1Hlj3rfLYmamlLQtsnbgXvo7CH9dmUNOmW6u5fKgGf34lIuliana
Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Images?q=tbn:ANd9GcTAnkIK6luO65s8H4TKmFW3zJ4pv6a1xUa9TZ8VTO137TIXyfqy_-8WTO0Adrian
Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Images?q=tbn:ANd9GcQOGVsIDPXbTd8jGKfpjSYpp9Ii1tJQD1M4LkTylLSPAX4GTIj407HAUsAAmalia
Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Images?q=tbn:ANd9GcTWjwbr6Y__NpszCEMLaMOY7UXY8lSdzldXmPmBf0c4Fg2441mPHH4PEArMStela
Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Images?q=tbn:ANd9GcS586wJ-Z271x857cbte8YFsvtDrQJDAm0E7FtKh5aajmBhiaDR9MfvIFUTeodora
Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Images?q=tbn:ANd9GcT5UUvmh1tLVRs6iQSkIhBQYWfkAH2gK-t-cVw_NY8koi1Wuwo13O2UfCADaniel
Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Images?q=tbn:ANd9GcRhKupsDIHqLwQb9uFK0KG_lp5TdObP6wkyE43RFlLEBTzn67Mcol_BeZ0Diana


Ultima editare efectuata de catre Admin in 20.02.15 16:30, editata de 54 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos


Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty Iuliana Marciuc: "Majoritatea spune că sunt bună la suf

Mesaj Scris de Admin 06.10.07 6:51

Iuliana Marciuc: "Majoritatea spune că sunt bună la suflet"
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty Adrian Enache asteapta sa fie recunoscut ca poet

Mesaj Scris de Admin 17.09.07 20:47

Adrian Enache asteapta sa fie recunoscut ca poet
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty Amalia Enache rezista in fabrica Pro TV

Mesaj Scris de Admin 21.08.07 10:31

Amalia Enache rezista in fabrica Pro TV
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty Iuliana Marciuc si Adrian Enache isi fac vila impreuna

Mesaj Scris de Admin 07.08.07 17:08

Iuliana Marciuc si Adrian Enache isi fac vila impreuna De cind este impreuna cu Adrian Enache, vedeta televiziunii publice Iuliana Marciuc, spera intr-o casatorie, dar degeaba. Vazind ca nu se mai intimpla nimic, s-a gindit ca n-ar fi rau sa-l tina si mai ocupat pe cintaret. Asa ca i-a propus sa-si faca o vila impreuna si se pare ca Enache a acceptat pe loc. Nu s-a hotarit sa divorteze, se imparte in continuare intre cele doua femei, sotia sa, Corina, si Iuliana, si ii este bine asa. Are un copil, Mihnea David, cu vedeta de la TVR si are grija ca acestuia sa nu-i lipseasca nimic. Despre casa cu pricina, si-au gasit un teren in zona Otopeni, in afara Bucurestiului, si vor sa puna amindoi banii, jumate-jumate, ca sa-si construiasca vila mult visata. Poate ca, astfel, il va determina s-o ia de nevasta si sa nu fie logodnica eterna a showbizului r ...


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty Iuliana Marciuc inventeaza iubiti

Mesaj Scris de Admin 21.06.07 11:53

Iuliana Marciuc inventeaza iubiti Se poate spune despre Iuliana Marciuc ca-i place foarte mult statutul de amanta, din moment ce tot nu face nimic pentru a-l obliga pe Enache sa ia o decizie. Solistul prefera sa fie si cu sotia sa, Corina, dar si cu Iuliana. Are o fetita cu nevasta si un baietel, Matei David, cu vedeta postului public de televiziune. Toate bune si frumoase, numai ca solistul dovedeste lipsa de fair-play, din moment ce continua sa le incurce pe cele doua femei. Vazind ca Enache continua sa sada in doua luntrii, Iuliana a inceput sa inventeze tot felul de iubiti, care ii dau cadouri costisitoare, ca doar-doar s-o gindi amorezul cel nestatornic sa oficializeze relatia cu ea. Numai ca ea se pune intr-o situatie penibila, in timp ce cintaretul isi vede de viata lui.


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty Adrian Enache a pretins 6.000 de euro

Mesaj Scris de Admin 14.06.07 17:48

Adrian Enache a pretins 6.000 de euro In ultima vreme, cintaretul Adrian Enache a avut parte de onorarii cit mai piperate. Desi activeaza si pe sticla, ca prezentator al emisiunii "Stare de show", Enache sustine ca muzica ramine principala sa sursa de venit. Duminica trecuta, solistul a cistigat 10.000 de euro dintr-un singur foc: a prestat citeva ore la o nunta de lux. Pentru ca mirele a fost un prieten foarte apropiat al lui Cristian Chivu, invitatii au fost alesi pe sprinceana. Nasul cuplului a fost Victor Becali, un om cu dare de mina. Intimplarea a facut ca exact in aceeasi zi, sa fie si ziua lui Giovani Becali, de asemenea invitat. Acesta nu s-a zgircit deloc cu bacsisurile pentru cintareti. In doar doua minute Giovani a "aruncat" cu zece bacnote de 500 de euro in interpretul Adrian Enache. Vedeta postului Kanal D est ...


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty Letiţia Enache visează la o vacanţă exotică în Hawai

Mesaj Scris de Admin 05.06.07 12:43

Letiţia Enache visează la o vacanţă exotică în Hawai

Vedeta Prima TV recunoaşte că adoră destinaţiile de vacanţă exotice. “Am călătorit foarte mult şi am vizitat multe locuri frumoase. Visez să mai văd câteva destinaţii de referinţă din această lume. Mi-aş dori să petrec vacanţa din sezon estival în Hawai. Sper să mi se împlinească visul cât mai repede, pentru că am auzit că este o parte din rai acolo şi mi-ar plăcea să o cunosc şi eu”, a declarat Letiţia Enache.

A ajuns în televiziune din întâmplare

Vedeta este foarte mulţumită de viaţa pe care o duce, dar, mai ales, de ceea ce face. “Această emisiune mă reprezintă şi mă face să mă simt împlinită pe plan profesional. Pot spune că, deşi muncim intens pentru filmări şi producţia acestui proiect tv, avem parte şi de momente frumoase şi distractive. Toţi tinerii care s-au căsătorit prin intermediul nostru s-au declarat mulţumiţi şi foarte fericiţi de şansa pe care le-am oferit-o. Personal, ar fi o mare provocare să organizez o nuntă în doar 48 de ore”, a mai spus vedeta. Letiţia a ajuns în televiziune “dintr-o întâmplare norocoasă”. A participat la emisiunea-concurs “Vrei să fii miliardar?”, într-o ediţie destinată fostelor câştigătoare ale titlului “Miss Boboc”, la universitate, iar la scurt timp după aceea a primit oferta de a lua parte la un casting pentru prezentatoare. “Televiziunea a intrat în viaţa mea printr-o întâmplare fericită, la fel ca şi modelling-ul. Probabil că am fost omul potrivit la locul potrivit. Cineva m-a remarcat, iar eu n-am ratat şansa. Ştiu că nu este uşoară responsabilitatea unui prezentator, dar îmi place să fiu cea mai bună în ceea ce fac”, a declarat Letiţia în legătură cu ascensiunea sa profesională.

O împătimită a călătoriilor
Am călătorit foarte mult şi am vizitat multe locuri frumoase. Visez să mai văd câteva destinaţii de referinţă din această lume. Mi-aş dori să petrec vacanţa din acest sezon estival în Hawai. Sper să mi se împlinească visul cât mai repede, pentru că am auzit că este o parte din rai acolo şi mi-ar plăcea să o cunosc şi eu. Letiţia Enache

Televiziunea a intrat în viaţa mea printr-o întâmplare fericită, la fel ca şi modelling-ul. Probabil că am fost omul potrivit la locul potrivit. Cineva m-a remarcat, iar eu n-am ratat şansa. Ştiu că nu este uşoară responsabilitatea unui prezentator, dar îmi place să fiu cea mai bună în ceea ce fac. Letiţia Enache





Prezentatoarea de la Prima TV a cucerit podiumurile din Milano, Bologna şi Paris

De când a intrat în lumea modei, Letiţia Enache a devenit unul dintre cele mai bine cotate modele din ţară. A colaborat cu Irina Schrotter, Doina Levinza, Dada, I. D. Sarrieri şi a fost plecată în Egipt şi Tunisia pentru prezentarea colecţiilor lui Cătălin Botezatu. Dar cum nu s-a mulţumit numai cu atât, ea a cucerit şi podiumurile de la Milano, Bologna şi Paris şi a colaborat cu numeroase agenţii, pentru realizarea unor spoturi publicitare. Letiţia se poate considera un om norocos. “Îmi place să cred că zeii şi-au ales câţiva protejaţi printre muritori şi că nu se vor mânia pe aceştia niciodată”, a spus ea. Până acum, visele i s-au împlinit şi nu îşi mai doreşte decât să călătorească în Brazilia, Japonia şi Hawai. Ambiţioasă din fire, despre toate acestea spune doar atât: “Sunt convinsă că există şanse de realizare.”
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty Letitia Enache (Prima TV) - weekend amanat

Mesaj Scris de Admin 06.05.07 7:16

Letitia Enache (Prima TV) - weekend amanat Realizatoare a emisiunii "Nunta in 48 de ore", de la Prima TV, Letitia Enache marturiseste ca, datorita emisiunii pe care o realizeaza, programul ei de la sfarsit de saptamana este foarte incarcat:
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty Letiţia Enache îşi deschide afacere

Mesaj Scris de Admin 04.05.07 12:03

Letiţia Enache îşi deschide afacerePrezentatoarea reality-show-ului "Nuntă în 48 de ore", difuzat de Prima TV, are planuri mari. Cele mai noi proiecte ale Letiţiei nu vizează televiziunea, ci domeniul afacerilor, ea intenţionând să îşi deschidă o firmă pentru organizarea nunţilor, dar şi o clinică de recuperare şi de întreţinere.
Ideea firmei care să organizeze nunţi i-a venit după ce a filmat jumătate de sezon din "Nuntă în 48 de ore". În ceea ce priveşte clinica de recuperare, aceasta este o dorinţă mai veche de-a Letiţiei. "Pentru o astfel de clinică e nevoie de mulţi bani şi de mult timp, iar eu mi-am dorit să fiu împreună cu Vlad (n.r. fiul ei) în primii lui ani", ne-a spus Letiţia.
A fost Miss Boboc
Debutul Letiţiei în televiziune s-a produs la emisiunea "Vrei să fii miliardar?", la ediţia dedicată deţinătoarelor titlului de Miss din facultăţi. Şi, pentru că a fost Miss Boboc, simpatica brunetă s-a prezentat la concurs. Ar fi câştigat 60 de milioane de lei, dar, pentru că a greşit răspunsul, a rămas doar cu 30 de milioane de lei. După această emisiune, i s-a propus să lucreze pentru Prima TV. Aici l-a cunoscut pe Răzvan, cel care avea să îi devină soţ. Acum, se poate considera cea mai fericită femeie: are o căsnicie minunată, un fiu de doi ani şi jumătate şi o carieră frumoasă.
Fişă de prezentare
Letiţia Enache, fostă Beraru, a absolvit Facultatea de Fiziokinetoterapie din cadrul Facultăţii de Medicină. Prima emisiune prezentată de Letiţia la Prima TV a fost "Te iubesc". A urmat calupul de ştiri sportive de la Focus Plus, apoi rubrica meteo din cadrul jurnalelor de ştiri. Pe lângă televiziune, Letiţia a cochetat şi cu modelingul. A colaborat cu Irina Schrotter, Doina Levintza, Dada, I.D. Sarrieri, Cătălin Botezatu. În copilărie, părinţii ei au înscris-o la gimnastică ritmică. I-a plăcut foarte tare, ba chiar s-a ales cu o medalie de bronz la campionatele naţionale de gimnastică. A abandonat sportul în clasa a XII-a, pentru că a acordat mai multă atenţie "bacului".
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty Letitia Enache a redevenit copil la Paris

Mesaj Scris de Admin 29.04.07 8:52

Letitia Enache a redevenit copil la Paris Prezentatoarea emisiunii "Nunta in 48 de ore", de la Prima TV, a petrecut patru zile la Paris, impreuna cu Razvan, sotul ei.
Inainte de Sarbatoarea Pastelui, am plecat impreuna cu sotul meu, Razvan, intr-o miniexcursie la Paris.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty Enache zboara din Kanal D

Mesaj Scris de Admin 17.04.07 9:04

Enache zboara din Kanal D O fi avind el succes la unele purtatoarele de fusta, trecute de prima tinerete, dar, ca teleast, Adrian Enache a dat-o in bara cu maxima virilitate. Emisiunea "Furori", pe care o modereaza donjuanul cintator, inregistreaza o scadere rasunatoare de audienta, de la o editie la alta. Schema emisiunii, copiata dupa altele, mult mai reusite ("Ziua judecatii", "Folclorul contraataca" - Antena 1) este plictisitoare pina la refuz, iar glumele de scoala primara emanate de Enache nu sint deloc de natura sa invioreze atmosfera. Ajung cinci minute de vizionare pentru ca telespectatorul sa se arunce cu disperare asupra telecomenzii. Drept pentru care, sefii televiziunii otomane s-au hotarit sa-l zburataceasca pe Enache din Kanal, urmind sa mai apara doar in cele doua editii care au fost deja filmate.


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty Solistul - un iresponsabil, vedeta TVR - eterna amanta

Mesaj Scris de Admin 11.04.07 8:39

Solistul - un iresponsabil, vedeta TVR - eterna amanta In momentul in care Iuliana Marciuc l-a nascut pe baietelul lui Adrian Enache, toata lumea se astepta sa urmeze un divort si o nunta, dar s-a inselat amarnic. Se stie ca vedeta TVR aspira de mult la acest titlu, mai ales de cind il au pe Mihnea David. Cu toate acestea, Enache nu s-a putut hotari si prefera sa penduleze intre cele doua femei din viata lui, sotia - Corina, si eterna amanta - Iuliana. I-a promis deseori blondei din ograda televiziunii publice ca va divorta si ca o va lua de sotie, iar cel mic va avea o familie. Dar, nu au fost decit minciuni. De ce nu se insoara Adrian Enache cu Iuliana? Sint multe motive. In primul rind, solistului ii place sa fie rasfatat de doua femei, una fiind nevasta, care ii aminteste de mama lui si ii confera o anumita siguranta si stabilitate, iar ce ...


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty Succes extraordinar al Teodorei Enache la ICR Viena

Mesaj Scris de Admin 29.03.07 21:46

Succes extraordinar al Teodorei Enache la ICR Viena
Concertul Teodorei Enache (foto) a avut loc pe 23 martie, ca parte a programului cadru lunar, “Friday Night Fever”, inaugurat in 2006.Teodora Enache a sosit de la Paris, insotita de acordeonistul Emy Dragoi, iar pentru jam session li s-au alaturat doi muzicieni austrieci: Ingrid Oberkanins, percutie si Uli Radlberger, contrabass.
Serile de jazz la ICR Viena castiga cu fiecare editie public nou si entuziast, la concertul Teodorei Enache fiind prezenti mai multi reprezentanti ai mediului de afaceri austriac, tineri muzicieni de jazz, impatimiti ai genului si public interesat de Romania, informeaza ICR Viena.
“Concertul din seara asta mi-a intarit ideea ca jazz-ul este mai mult decat o muzica ‘cantata’ si interpretata, este un limbaj prin care te eliberezi de conventii, de restricitii, de limitari geografice si de orice alta natura…” , a mai spus Teodora Enache.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty Adrian Enache, presedinte de onoare la Otelul Galati

Mesaj Scris de Admin 25.03.07 10:05

Adrian Enache, presedinte de onoare la Otelul Galati

Fost jucator profesionist de fotbal, pana sa-si dea seama ca e mai bun pe scena decat la miuta, Adrian Enache a ramas legat de sportul cu balonul rotund prin intermediul tribunei. De curand, el ... [ continuare ]
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty Iuliana Marciuc - ceas de 40.000 de euro de la un englez.

Mesaj Scris de Admin 21.03.07 11:30

Iuliana Marciuc - ceas de 40.000 de euro de la un englez.

Daca titlul va duce cu gindul ca e vorba despre logodna Iulianei Marciuc cu Adrian Enache, va inselati. Cu toate ca, dupa atitia ani de tevaturi, n-ar fi fost de mirare. Dar iata ca Iuliana s-a saturat de atita asteptat si nu mai crede in promisiunile lui Enache, care o "ameninta" de ani de zile c-o sa-si paraseasca nevasta si fetita, ca sa se insoare cu ea. Pe degetul inelar al vedetei de la TVR se lafaie, insolent si intrigant, un superb briliant de patru carate, intr-o originala montura de aur alb! E adevarat, inelul nu prea seaman ...



continuare


Ultima editare efectuata de catre Admin in 22.05.11 12:28, editata de 1 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty Letitia Enache, îndragostita de televiziune

Mesaj Scris de Admin 11.03.07 17:39

Letitia Enache, îndragostita de televiziune

- Doamna Letitia Enache, care este, pentru un cuplu- care vrea sa câstige premiul oferit de Prima Tv- secretul realizarii unei “Nunti în 48 de ore”?
- În realitate, nu este niciun secret. Daca tinerii se iubesc cu adevarat, reusesc sa convinga echipa emisiunii de acest lucru, au simtul aventurii si se înscriu la casting, atunci premiul oferit de Prima Tv e ca si câstigat.
- Ce v-a atras la lumea televiziunii si care au fost primii pasi în aceasta cariera?
- La mine a fost putin invers: întâi am facut primii pasi în televiziune (am participat la o emisiune de cultura generala, în urma careia mi s-a propus sa prezint eu o emisiune) si apoi m-a atras acest univers, în care am si ramas.
- Sunteti o persoana cu un aspect fizic de invidiat si ati practicat, ceva timp, sport de performanta. Despre ce este vorba?
- Pe la 5 ani m-au înscris parintii la gimnastica ritmica, sport pe care l-am practicat pâna la 18 ani. Adevarul este ca anii de performanta m-au ajutat foarte mult sa îmi formez si pastrez aspectul fizic.
- Am aflat ca mergeti la un club , unde faceti înot si cardio-sculpt. Ce este, mai exact, acesta din urma?
- Este un dans aerobic; un gen de antrenament care creste treptat rezistenta la efort a inimii si a întregului corp.
- Este la moda masajul prin reflexoterapie. Sunteti adepta lui?
- Da. Iar daca esti perseverent, efectele sunt chiar benefice. Cheia este sa gasesti o persoana bine pregatita pentru acest lucru.
- Ce aspecte considerati ca sunt cele mai importante atuuri pentru ca o femeie sa fie considerata frumoasa, asa cum vi se întâmpla dvs.?
- Multumesc pentru compliment. As spune ca naturaletea si originalitatea. Cu cât “te straduiesti” mai tare si cu cât încerci sa semeni cu altcineva, cu atât e mai rau si risti sa devii ridicol.
- Are machiajul de televiziune si dezavantaje? Cum reusiti sa le învingeti?
- Singurul dezavantaj este ca îti poate strica sau îmbatrâni prematur tenul. Eu încerc doar sa nu folosesc produse de machiaj decât atunci când este obligatoriu si sa aplic în fiecare zi creme hidratante.
- Sunteti mamica unui baietel, de care sunteti mândra. Ce ne spuneti despre el si, în general, despre viata dvs. de familie?
- Despre Vlad nu va pot spune decât ca ne uimeste în fiecare zi si ca este centrul universului nostru. Iar viata de familie este absolut normala si ma face sa ma simt linistita si fericita.
- În ce procent poate schimba venirea pe lume a unui copil viata unei femei?
- 100%. Nimic nu mai este la fel. Mie cel putin, mi-a schimbat complet prioritatile.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty Amalia Enache vrea cununie pe motocicleta.

Mesaj Scris de Admin 14.02.07 12:32

Amalia Enache vrea cununie pe motocicleta.

Pentru vedeta PRO TV, Amalia Enache, motocicletele sint marea pasiune. Prezentatoarea de stiri are un bolid performant de care este foarte mindra. Deseori, o vezi mergind prin Capitala, imbracata adecvat, cu un costum sexy, din piele si cascheta de rigoare. Amaliei ii place foarte mult Spania, a fost de citeva ori in aceasta frumoasa tara, alaturi de prietenul ei, dar si singura. Are o relatie de sapte ani cu un jurnalist, insa, rar vorbeste despre viata ei personala. Nu vrea sa spuna nici macar numele partenerului sau de viata. O dor ...



continuare


Ultima editare efectuata de catre Admin in 22.05.11 12:28, editata de 2 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty LETITIA ENACHE, NUNTA IN 48 DE ORE

Mesaj Scris de Admin 09.02.07 11:38

LETITIA ENACHE, NUNTA IN 48 DE ORE Din 20 februarie, de la ora...


Ultima editare efectuata de catre in 11.03.07 17:43, editata de 1 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty Adrian Enache si Gheorghe Gheorghiu, antrenati militareste

Mesaj Scris de Admin 24.01.07 18:14

Adrian Enache si Gheorghe Gheorghiu, antrenati militareste

Adrian Enache si Gheorghe Gheorghiu, doi solisti cu pretentii pentru conditia lor fizica, si-au gasit un inger pazitor in domeniu. Nu unul obisnuit, ci un comisar-sef de politie. Gheorghe Ciocarlan ... [ continuare ]


Ultima editare efectuata de catre in 11.03.07 17:42, editata de 1 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty Adrian Enache a petrecut Sarbatorile alaturi de sotia si fii

Mesaj Scris de Admin 11.01.07 13:56

Adrian Enache a petrecut Sarbatorile alaturi de sotia si fiica sa. De cind este impreuna cu Adrian Enache, vedeta televiziunii publice, Iuliana Marciuc, tot viseaza la divortul acestuia. Numai ca solistul ii promite mereu ca se desparte, dar minunea intirzie sa se produca. Enache se imparte intre cele doua femei din viata lui, sta citeva zile cu sotia sa, Corina, si fiica lor, iar altele, cu Iuliana si micutul Mihnea David. Satula sa tot astepte o hotarire a cintaretului, blonda din TVR s-a dezbracat de caracter si i-a facut, zilele acestea, un scandal monstru. Muzicianul i-a promis ca anul acesta va ...continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty Amalia Enache, vacanta la Praga

Mesaj Scris de Admin 10.01.07 8:24

Amalia Enache, vacanta la Praga

Amalia Enache, prezentatoarea stirilor Pro TV de la ora 23.00, si-a petrecut Revelionul Integrarii la Praga, unul dintre putinele orase din Europa pe care nu le vizitase pana acum. Pe data de 29 ... [ continuare ]


Ultima editare efectuata de catre in 11.03.07 17:42, editata de 1 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty Amalia Enache, Printesa in Disneylandul din Paris.

Mesaj Scris de Admin 28.11.06 7:21

Amalia Enache, Printesa in Disneylandul din Paris.

Amalia Enache, prezentatoarea Stirilor Pro TV de la ora 23.00, a fost invitata sa joace rolul de Printesa in Parcul Disneyland, in timp ce facea reportaje despre românii din Paris, integrati deja in Europa. Ajunsa in Disneyland pentru a vorbi cu compozitorul Vasile Sirli, românul care de 16 ani este directorul muzical al parcului de distractii, Amalia l-a cunoscut si pe directorul de creatie al celebrului loc. "Cind m-a vazut directorul de creatie al Disneylandului mi-a spus ca am fata de Printesa si sint perfecta pentru acest rol in ...continuare


Ultima editare efectuata de catre in 11.03.07 17:42, editata de 1 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty Iuliana Marciuc il impune pe Enache in concerte.

Mesaj Scris de Admin 18.11.06 7:22

Iuliana Marciuc il impune pe Enache in concerte.

Tot asteptind s-o ia de nevasta, iar acest lucru nu se mai intimpla, Iuliana Marciuc a inceput sa urmeze o alta tactica si sa intervina in cariera iubitului. Televiziunea publica este cea care va filma concertul PROMS of Delight din România, ce va avea loc in decembrie, iar Iuliana a trecut repede la treaba si si-a impus iubitul in acest spectacol. Se pare ca vedeta a dorit cu tot dinadinsul ca Enache sa aiba un recital, mai ales ca evenimentul este unul grandios si este organizat de Club UNESCO. Adrian a acceptat rapid propunerea, i- ...continuare


Ultima editare efectuata de catre in 11.03.07 17:42, editata de 1 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty Adrian Enache:Nici vorba de divort!

Mesaj Scris de Admin 08.11.06 10:31

Adrian Enache: “Nici vorba de divort!”
Larisa Ionescu
- Domnule Adrian Enache, ati participat la meciul Stelei cu Real Madrid de pe Santiago Bernabeu. Sunteti suporter al echipei lui Gigi Becali? - Sunt suporter al echipei Steaua Bucuresti, am fost intotdeauna, nu neaparat in sensul de “echipa lui Gigi Becali”, ci de Steaua, simbolul fotbalului romanesc. Dar in primul rand sunt suporter al echipei mele de suflet, Otelul Galati, fiind si presedinte de Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Detalii_arrow


Ultima editare efectuata de catre in 11.03.07 17:44, editata de 2 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty Enache/Marciuc[v=]

Mesaj Scris de Admin 02.11.06 6:50

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Images?q=tbn:ANd9GcSAUTh87HdTUGz1Hlj3rfLYmamlLQtsnbgXvo7CH9dmUNOmW6u5fKgGf34lIuliana
Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Images?q=tbn:ANd9GcTAnkIK6luO65s8H4TKmFW3zJ4pv6a1xUa9TZ8VTO137TIXyfqy_-8WTO0Adrian
Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Images?q=tbn:ANd9GcQOGVsIDPXbTd8jGKfpjSYpp9Ii1tJQD1M4LkTylLSPAX4GTIj407HAUsAAmalia
Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Images?q=tbn:ANd9GcTWjwbr6Y__NpszCEMLaMOY7UXY8lSdzldXmPmBf0c4Fg2441mPHH4PEArMStela
Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Images?q=tbn:ANd9GcS586wJ-Z271x857cbte8YFsvtDrQJDAm0E7FtKh5aajmBhiaDR9MfvIFUTeodora
Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Images?q=tbn:ANd9GcT5UUvmh1tLVRs6iQSkIhBQYWfkAH2gK-t-cVw_NY8koi1Wuwo13O2UfCADaniel
Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Images?q=tbn:ANd9GcRhKupsDIHqLwQb9uFK0KG_lp5TdObP6wkyE43RFlLEBTzn67Mcol_BeZ0Diana


Ultima editare efectuata de catre Admin in 20.02.15 16:30, editata de 54 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Enache/Marciuc[v=] - Pagina 6 Empty Re: Enache/Marciuc[v=]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum