Evreii din Romania - forum de istorie si actualitate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Like/Tweet/+1
Ultimele subiecte
» TEXT ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE2
Scris de Admin 26.08.17 22:37

» TEXT ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE1
Scris de Admin 26.08.17 22:36

» Comunitatea evreiască din Botoșani (2)
Scris de Admin 26.08.17 22:30

» Comunitatea evreiască din Botoșani (1)
Scris de Admin 26.08.17 22:30

» ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE (1)
Scris de Admin 26.08.17 22:19

» ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE (2)
Scris de Admin 26.08.17 22:18

» DESPRE ANTISEMITISMUL MAREȘALULUI ION ANTONESCU
Scris de Admin 04.08.17 23:54

» Romanizarea Romaniei 1940-44 legi antisemite, CNRomanizare
Scris de Admin 04.08.17 21:13

» ROMÂNIA LUI ANTONESCU ȘI LOGICA VIOLENȚEI(3): VIOLENŢA MILIT
Scris de Admin 05.03.17 11:01

» Anunțuri Administrative
Scris de Admin 25.02.17 20:07


Radulescu/Schwartzenberg[v=]

Pagina 14 din 15 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Urmatorul

In jos

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty Radulescu/Schwartzenberg[v=]

Mesaj Scris de Admin 25.03.06 20:28

Rezumarea primului mesaj :

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Th?id=OIP.Mfbc0370860f4fc422e6945d1bdaf68afo1&w=130&h=150&c=7&rs=1&qlt=90&o=4&pid=1HELIADE  RADULESCU-
Politeţea este adunarea la un loc a gustului celui bun a fiecărui veac.
=====
Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Images?q=tbn:ANd9GcRzB7npv0ek_MJ_ddeNbqF1-u3jpmWZnFRj0aZvGCA1t3yJdR3xCA08KRUMihaela 
Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Images?q=tbn:ANd9GcRE0kq-7xznSrOS_qp14OodJixN50RKamAHM1MFexqI59V_qUP7xKZ2UtQDomnica 
Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Images?q=tbn:ANd9GcReUhIuqRhTw5LNw6Osph1qApU42b203ZtgPsshY3YxmqWY6-RCZ59ylvkDem 
Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Images?q=tbn:ANd9GcQt8VpuSZ-g1M5FotQuFVPgz1aMMpAZCZBN7TytA7BUZfexHlKRkC2CDZ62Irina 
Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Images?q=tbn:ANd9GcSBtIrlLazNuMWQkc39Rxyt_wxfYtyuQjqEAgBfy5RgufApniV7810V7UcDan 
Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Images?q=tbn:ANd9GcRUrDIY02K5QSYk_dfzOTeSHZqFQr0CHjtTIiUdpBAFjVukfUjP-VqeTRH1George 
Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Images?q=tbn:ANd9GcROIWkUqeodFXF95Nbu09WC_X-ZAUVKCmU7qfJvQhEIWqelA9nlq3_JSLMSperanta 
Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Images?q=tbn:ANd9GcQW6_9MK0mF9kjLUbrhny6npD2DtprWIsc5tNTvoQW5c4FK4hK60COAm1oMElan
Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 24-11-1IRINA


Ultima editare efectuata de catre Admin in 10.09.15 9:40, editata de 146 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos


Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty Mihaela Radulescu isi tine fiul departe de televizor

Mesaj Scris de Admin 28.11.06 9:56

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 1219_61919_mic
Mihaela Radulescu isi tine fiul departe de televizor
CR
Mihaela Radulescu incearca sa-si tina baietelul departe de televizor. Chiar daca ea este implicata pana peste cap, vedeta vrea ca Ayan sa stie mai degraba ce este o carte. Daca s-ar putea, micutul, innebunit dupa povesti si carti de colorat, i-ar cere mamei bani cat pentru un targ de carte. Una dintre rarele aparitii in public ale baietelului Mihaelei Radulescu s-a consumat duminica, la targul de carte. Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Detalii_arrow
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty Mihaela Radulescu incalca teritoriul Andreei Marin

Mesaj Scris de Admin 24.11.06 15:50

Mihaela Radulescu incalca teritoriul Andreei Marin

Dupa gaselnita de succes a unui format de emisiune care loveste in vedetele play back, Maruta a mai pus mana pe o gaina cu oua de aur. Ideea ..
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty Mihaela Radulescu si eleganta formelor perfecte.

Mesaj Scris de Admin 23.11.06 9:35

Mihaela Radulescu si eleganta formelor perfecte.

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 08615bc98155a4fba8ffe475201762bb_radule
Ultima colectie semnata Ingrid Vlasov si prezentata marti seara in incinta Palatului Parlamentului a adus in atentia publicului puterea de seductie, rafinamentul, atitudinea, eleganta si stralucirea Mihaelei Radulescu. Prezenta Mihaelei intr-un defileu de moda nu este una intimplatoare, diva noastra avind toate calitatile celei care i-a fost sursa de inspiratie doamnei Vlasov: Sophia Loren. De aceea, din intreg peisajul show-bizului autohton, Ingrid a ales-o pe Mihaela Radulescu, iar dintre toti designerii bastinasi, Mihaela o prefera ...continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty MIHAELA RADULESCU SEXY SI POPULARA

Mesaj Scris de Admin 20.11.06 19:25

MIHAELA RADULESCU SEXY SI POPULARA
Mihaela Radulescu este, in viziunea cititorilor


Ultima editare efectuata de catre in 20.01.08 11:17, editata de 1 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty BANICA JR. SPERIAT DE MIHAELA RADULESCU

Mesaj Scris de Admin 09.11.06 17:59

BANICA JR. SPERIAT DE MIHAELA RADULESCU
Stefan Banica jr nu si-a


Ultima editare efectuata de catre in 20.01.08 11:17, editata de 2 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty Mihaela Radulescu a fost surprinsa jucandu-se cu A

Mesaj Scris de Admin 01.11.06 18:56

Mihaela Radulescu a fost surprinsa jucandu-se cu Ayan

Mihaela Radulescu este indra- gostita de micutul Ayan. Paparazzi cotidianului ATAC au surprins-o pe vedeta tv in timpul liber, cand se juca cu cel mic. Spre norocul paparazzilor, Mihaela si-a ales drept loc de joaca o camera cu ferestre inalte, care permiteau lejer fotografierea chiar si de la o distanta apreciabila.
Fosta diva, actuala mama
Nu e deloc usor sa intri in universul matern al Mihaelei Radulescu. A fost nevoie de zile in sir de asteptare pentru a o surprinde pe vedeta tv in ipostaze in care publicul nu o vede in fiecare zi. Nu pozele aranjate, in care cel mic este imbracat impecabil, iar mama fardata profesional si coafata impecabil intereseaza cititorul de presa, ci cum este diva tv in intimitatea ei, nearanjata, fara sa stie dinainte ce trebuie sa faca. Mihaela a fost surprinsa in timp ce se juca cu Ayan acasa, la Izvorani. De cand a devenit mama, Mihaela este un alt om.
Copilul ocupa primul loc in viata ei
Daca pana mai ieri era o adeva rata bomba sexy, cu decolteuri adanci, fuste scurte, imbracata dupa ultimele tendinte ale modei, de cand il are pe Ayan, este un alt om. Nu felul in care arata este prioritar, si nici altceva, copilul ocupa primul loc in viata ei. E aproape de necrezut ca Mihaela Radulescu a devenit o femeie plinuta care isi ascunde kilogramele in plus sub haine largi, sau saluri legate in jurul taliei. Ea, care era perfectiunea intruchipata din punct de vedere fizic. Si nici macar nu este foarte preocupata sa slabeasca. Daca, initial, a spus ca va aparea pe sticla cand va ajunge cum era inainte, adica slaba, iata ca s-a obisnuit atat de bine cu noua ei imagine, ca s-a intors pe micul ecran mai devreme decat era preconizat. S-a obisnuit cu imaginea de mama care chiar o prinde foarte bine.

http://www.atac-online.ro/archive/2004/decembrie/29/12.php


Ultima editare efectuata de catre in 20.01.08 11:15, editata de 1 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty Mihaela Radulescu pregateste populatia pentru dezastre

Mesaj Scris de Admin 01.11.06 8:20

Mihaela Radulescu pregateste populatia pentru dezastre
Un accident tehnologic este cel mai mare risc la care este supusa localitatea Brazi din judetul Prahova. Zona este puternic industrializata, iar un incendiu sau un cutremur ar produce dezastre in lant.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty Remember - Dem Radulescu

Mesaj Scris de Admin 31.10.06 21:16

Remember - Dem RadulescuNiciodata nu este prea tarziu sa ne aducem aminte de marii actori ai scenei romanesti. Niciodata nu este prea tarziu sa ii comemoram. Va propun, dragi cititori sa ne aducem aminte, impreuna, de cel ...
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty Ion Heliade Radulescu

Mesaj Scris de Admin 31.10.06 21:15

Ion Heliade Radulescu
I s-a zis parintele literaturii române si i s-a ridicat o statuie la Bucuresti. Este, a doua mare personalitate a literaturii române dupa D. Cantemir" (G. Calinescu). Vede lumina zilei la Târgo...
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty Mihaela, dorita de regizori europeni

Mesaj Scris de Admin 26.10.06 8:42

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 14-tv-1_5198 Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Sag_stire1mare Mihaela, dorita de regizori europeni
Mihaela Radulescu a spus de fiecare data cand a avut ocazia ca nu este actrita. Cu toate acestea, solicitarile au inceput sa curga pentru moderatoarea ”Duminicii in familie”. Ea a primit oferte noi, pentru doua productii cinematografice, una dintre ele fiind o pelicula romaneasca si alta o productie franceza. "Inca nu am semnat nimic" Deocamdata, vedeta Antenei 1 nu a luat inca nici o decizie. ”Studiez scenariile, pentru cele doua roluri propuse, dar inca nu stiu daca se vor intampla. In ... [ continuare ]
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty Ce mai fac vedetele?

Mesaj Scris de Admin 24.10.06 9:24

Ce mai fac vedetele?
Agenda Mihaelei Mihaela Radulescu face parte dintre vedetele a caror agenda zilnica este plina la refuz. Implicata in multe activitati, programul ei obisnuit include, dupa pranz (pentru ca diminetile i le dedica in totalitate fiului ei, Ayan), televiziune, radio, filmari pentru marele ecran, inregistrari de cantece pentru copii, orele petrecute la facultate ca studenta la Regie si, ca voluntar, la Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Detalii_arrow
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty Infestarea mondenului

Mesaj Scris de Admin 23.10.06 12:06

Infestarea mondenului
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty Re: Radulescu/Schwartzenberg[v=]

Mesaj Scris de Admin 20.10.06 13:02

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 85810_pic

Mihaela Radulescu: «Poate voi conduce o televiziune»

Mihaela Radulescu a acceptat provocarea de a raspunde unor intrebari putin mai indraznete. Vedeta ne-a marturisit in exclusivitate ca va deb..
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty Mihaela Radulescu renunta la adoptie

Mesaj Scris de Admin 17.10.06 11:43

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 15-vedete-1_5189 Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Sag_stire1mare Mihaela Radulescu renunta la adoptie
Mihaela Radulescu a fost nevoita sa renunte la adoptia internationala pe care si-a dorit-o, deoarece a primit un raspuns negativ in acest sens, motivele diferentei religioase fiind invocate in principal. Mihaela, care intentiona sa adopte un copil din Asia, se gandeste acum la alte variante. Libertatea: In ce stadiu esti cu filmarile pentru productiile hollywoodiene? Mihaela Radulescu: Filmarile s-au terminat de asta-vara, iar filmul va fi lansat si la noi, prin martie, anul viitor. ... [ continuare ]
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty Mihaela Radulescu, mamica a doua oara

Mesaj Scris de Admin 15.10.06 14:13


Mihaela Radulescu, mamica a doua oara

- Mihaela, te-ai întors de la Hollywood, unde ai filmat în productia cinematografica “Falls Down Dead”, în regia lui John Keeyes. Cum au decurs cele doua zile de filmare?
- Au fost doua zile usoare, pentru ca am filmat doar noaptea! Asa ca, au fost doua nopti lungi si grele, dar în care n-am simtit oboseala, ci... bucuria ca mi s-a întâmplat asa ceva, mirarea ca am ajuns pâna acolo, sa joc într-un film american, curiozitatea permanenta de a capta tot ce se petrece pe platoul de filmare (doar sunt studenta la regie, în anul II)... A fost o experienta uluitoare pentru mine, nici nu conteaza ce cred altii sau cum vor judeca filmul. Eu am avut o sansa nesperata, am stiut s-o transform în realizare si pentru mine a fost foarte importanta.
- Personajul tau, Theresa, este o femeie urmarita si ucisa de criminalul Picasso (cunoscutul Udo Kier), aceasta scena fiind prima din film. Ce ne poti spune despre acest rol? Ti s-a parut greu?
- Cel mai greu mi-a fost sa-mi controlez accentul în limba engleza, pentru ca nu trebuia sa ma dau de gol ca nu sunt americanca. În rest, nu ma plâng de nimic, chiar si statul pe un scaun patru ore la machiaj mi s-a parut interesant... Am fost machiata de un maestru, cel care a facut toate machiajele pentru seria “Piratilor din Caraibe”, si rezultatul a fost incredibil, o sa vedeti în film, cum arat... moarta si mutilata de criminalul Picasso!
- Ai avut ocazia sa te întâlnesti, în Cetatea Filmului, si cu alte staruri americane?
- Nu de data asta, dar în Cetatea Filmului am mai fost de vreo cinci ori si de fiecare data am întâlnit celebritati, pe care le-am si intervievat: Robert de Niro, Quentin Tarantino, George Clooney, Harvey Keitel, Salma Hayek, Nick Nolte etc. Am fost de doua ori la Oscar, ca reporter tv, si atunci am vazut si mai multe celebritati. E emotionant, e greu de descris, e coplesitor...
- Care a fost programul tau în timpul unei zile petrecute în SUA?
- Ziua somn, seara la 7 începeau pregatirile pentru filmare si toata noaptea, pâna la 8 dimineata, filmam. Putinele ore libere dintre somn si munca le-am folosit tot pentru film, în sensul ca vorbeam singura în camera în engleza, ca sa-mi perfectionez accentul, citeam ziarele cu voce tare, repetam ce spuneau prezentatorii de la televizor si citeam carti în engleza.
- Cum ti se pare Hollywood-ul si “visul american”?
- Visul american pare din ce în ce mai posibil pentru actorii din România, mai ales ca drumul a fost asa de bine deschis de Marcel Iures, Adrian Pintea, Maia Morgenstern, Oana Pellea, Monica Bârladeanu... Atâtia altii joaca în filmele americane care se fac în România, atâtea filme românesti iau premii în strainatate... Sunt sigura ca legatura dintre cele doua culturi va fi din ce în ce mai puternica, si de actorii români se va auzi din ce în ce mai des si mai tare... Nu e doar o chestiune de talent si noroc, ci si de organizare. Toti oamenii care au reusit au un agent, stapânesc bine limba, înteleg mecanismul si seriozitatea cu care se lucreaza, învata permanent...
- Câte zerouri are onorariul pe care l-ai primit?
- Asta-i o întrebare la care nu cred ca actorii raspund, întâi din cauza clauzei de confidentialitate si apoi, pentru ca nu e elegant sa-ti spui pretul, nu esti o marfa, un produs de pe raft, ci un actor platit pentru munca lui.
- Ce actori americani admiri? Dar români?
- O multime: de la Maia Morgenstern, Oana Pellea, Luminita Gheorghiu, Florin Piersic, Cristian Iacob, Ana Ularu si înca atât de multi si minunati de la noi, pâna la Glenn Close, Michelle Pfeiffer, Milla Jovovich, Jane Fonda, Barbara Streissand, Anthony Hopkins etc.
- Ai jucat, pâna acum, în patru lungmetraje si doua scurmetraje. Cum consideri actoria fata de televiziune? Ce te atrage la acest domeniu?
- Mirajul... Actoria mi se pare o meseria magica, poti trai atâtea alte vieti, în loc de una singura! Si în televiziune ai magie, poti cunoaste atâtea alte vieti...
- Mai ai proiecte cinematografice?
- Mai am doua, neconcretizate înca în contracte, asa ca nu le prezint, deocamdata.
- Care este relatia ta cu Monica Bârladeanu, care a filmat si ea în aceeasi productie?
- Suntem prietene de ani de zile, am ajutat-o în multe situatii, ne-am sfatuit reciproc, ne-am consultat. Mi-e foarte draga, e genul de prietena cu care ramân pe viata, când ne întâlnim nu bârfim, ci povestim ce ni se întâmpla, ce visam, ce am învatat, ce filme am vazut, ce carti am citit, ce oameni am cunoscut. O admir teribil pentru determinarea ei de a face o cariera în America si stiu ca va reusi, n-am nicio îndoiala!
- În final, o întrebare despre viata personala: te pregatesti de un fratior pentru Ayan?
- Abia astept sa mai am un copil si se va întâmpla curând, asa sper si pentru asta... muncesc cu sotul meu!
Larisa Ionescu
INDEPENDENT
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty Mihaela Radulescu are patru slujbe

Mesaj Scris de Admin 10.10.06 8:33

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 1175_59153
Monden si nu prea
Mihaela Radulescu are patru slujbe
Cum nu putea fi mai prejos decat Monica Barladeanu care, mai nou, joaca in productii obscure in cetatea filmului, Mihaela Radulescu nu exclude, pe viitor, o cariera hollywoodiana. “Asta vara am filmat in America, deci mi-am terminat treaba pentru filmul american in care joc, “Fall down dead”. Mai studiez doua scenarii in care mi s-au propus doua roluri, dar inca nu stiu daca se vor intampla. In masura Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Detalii_arrow
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty Mihaela Radulescu deschide poarta lui Tudor.

Mesaj Scris de Admin 06.10.06 7:55

Mihaela Radulescu deschide poarta lui Tudor.

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 96db5f54d824c3eff63d05e9fdbb8444_mihaela
Noua editie a "Duminicii in familie" (Antena 1) il va avea ca musafir pe menestrelul Tudor Gheorghe, de aceea, genericul emisiunii este "Tudore, deschide poarta!" (titlul programului cultural initiat de cunoscutul muzician). Mihaela Radulescu, amfitrioana dupa-amiezei duminicale, ne va introduce in intimitatile familiei lui Tudor Gheorghe si ne va aduce in casa prieteni celebri ai acestuia: Mircea Vintila, Nicu Alifantis, Dorel Visan, Dumitru Farcas, Eugen Simion. Vom avea, asadar, multa muzica buna, povestiri amuzante si surprize int ...

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Spmn

continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty Mihaela stie ca Banica jr s-a dat la Bahmutanca

Mesaj Scris de Admin 30.09.06 10:36

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 84949_pic Mihaela stie ca Banica jr s-a dat la Bahmutanca
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty Am avut senzatia ca Andreea vrea sa ma copieze

Mesaj Scris de Admin 30.09.06 9:48

Am avut senzatia ca Andreea vrea sa ma copieze


Ultima editare efectuata de catre in 01.03.07 7:30, editata de 2 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty Portretul femeii de televiziune - Mihaela Radulescu

Mesaj Scris de Admin 28.09.06 11:21

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 1164_58582Portretul femeii de televiziune - Mihaela Radulescu
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty Mihaela Radulescu are interzis sa pozeze in Playboy

Mesaj Scris de Admin 27.09.06 8:04

Mihaela Radulescu are interzis sa pozeze in Playboy


Ultima editare efectuata de catre in 01.03.07 7:29, editata de 1 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty Mihaela Radulescu, la picioarele clientilor

Mesaj Scris de Admin 24.09.06 11:00

Mihaela Radulescu, la picioarele clientilor
Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Img_m_linie
Mihaela Radulescu Schwartzenberg a fost invitata joi seara sa-si puna amprentele pe mozaicul unui bistro din Bucuresti Mall, dupa modelul unor mai celebre astfel de initiative de peste Ocean. Dupa imortalizarea in dalele respectivului local, Mihaela nu s-a putut stapani sa nu remarce ca va fi calcata in picioare de vizitatorii proaspatului bistro, o ipostaza noua, insa "am inceput sa ma obisnuiesc sa fiu in centrul scandalurilor", a tinut sa sublinieze vedeta.
http://www.beauty-laura.ro/content.php?c=articole&monden_id=6571&p=42
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty Mihaela Radulescu, la Spitalul de Urgenta

Mesaj Scris de Admin 18.09.06 7:18

Mihaela Radulescu, la Spitalul de Urgenta


Ultima editare efectuata de catre in 20.01.08 11:12, editata de 1 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty Eu si Andreea Marin nu facem, impreuna, cat Monica Barladean

Mesaj Scris de Admin 16.09.06 8:17

Eu si Andreea Marin nu facem, impreuna, cat Monica Barladeanu
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty Ghici cu cine s-a intalnit Mihaela?

Mesaj Scris de Admin 12.09.06 8:16

Ghici cu cine s-a intalnit Mihaela?


Ultima editare efectuata de catre in 20.01.08 11:11, editata de 1 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Radulescu/Schwartzenberg[v=] - Pagina 14 Empty Re: Radulescu/Schwartzenberg[v=]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 15 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum