Evreii din Romania - forum de istorie si actualitate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Like/Tweet/+1
Ultimele subiecte
» TEXT ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE2
Scris de Admin 26.08.17 22:37

» TEXT ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE1
Scris de Admin 26.08.17 22:36

» Comunitatea evreiască din Botoșani (2)
Scris de Admin 26.08.17 22:30

» Comunitatea evreiască din Botoșani (1)
Scris de Admin 26.08.17 22:30

» ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE (1)
Scris de Admin 26.08.17 22:19

» ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE (2)
Scris de Admin 26.08.17 22:18

» DESPRE ANTISEMITISMUL MAREȘALULUI ION ANTONESCU
Scris de Admin 04.08.17 23:54

» Romanizarea Romaniei 1940-44 legi antisemite, CNRomanizare
Scris de Admin 04.08.17 21:13

» ROMÂNIA LUI ANTONESCU ȘI LOGICA VIOLENȚEI(3): VIOLENŢA MILIT
Scris de Admin 05.03.17 11:01

» Anunțuri Administrative
Scris de Admin 25.02.17 20:07


Banica[V=]

Pagina 6 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

Banica[V=] - Pagina 6 Empty Banica[V=]

Mesaj Scris de Admin 21.08.06 10:40

Rezumarea primului mesaj :

Banica[V=] - Pagina 6 Images?q=tbn:ANd9GcSXn1Q41En85_BDgFP1BA6FpafEo3Gr5GkVJs5mXfLa0d4sNt3w0kVyZ4DC Andreea
Banica[V=] - Pagina 6 Images?q=tbn:ANd9GcQU4a0yuxq7Gk3gYguNVDo4gImbJ_8Beunb0H7sFDpXmjCB5G4M7ADpuXj9Stefan  Jr.
Banica[V=] - Pagina 6 Images?q=tbn:ANd9GcSjcEZ3v5h0dq3SSW0o2zCkX3XcXi86hyywDuyOFVOh6SkC_ByxgelHIQStefan  Sr.


Ultima editare efectuata de catre Admin in 11.03.15 9:35, editata de 61 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos


Banica[V=] - Pagina 6 Empty Andreea Bănică şi-a operat nodulii de pe coardele vocale. Ex

Mesaj Scris de Admin 01.02.08 11:48

Andreea Bănică şi-a operat nodulii de pe coardele vocale. Exclusiv!
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 6 Empty Stefan Banica isi plateste instrumentistii cu 200 de euro pe

Mesaj Scris de Admin 30.01.08 20:00

Stefan Banica isi plateste instrumentistii cu 200 de euro pe spectacol
S-o fi molipsit oare junele Stefan Banica de zgircenie, de la "Zina" lui? Se pare ca da, daca tinem cont de faptul ca, asa cum se poarta doamna Marin cu angajatii, adica "de sus", cam aceeasi atitudine a adoptat-o si cel mai bine platit solist al acestui moment. Atitudinea ca atitudinea, ca deja cu asta s-au obisnuit instrumentistii care colaboreaza cu Stefan, dar cind e vorba de bani putini, atunci problema se schimba radical. Gura tirgului spune ca, daca pentru un spectacol "grandios" Stefan Banica primeste intre 5.000 -10.000 de euro, suma deloc neglijabila, instrumentistii nu primesc mai mult de 200 de euro de caciula. Oare l-o fi pus la respect "Zina", isi stringe bani la saltea pentru zile negre sau pretentiile Andreei au devenit, in timp, atit de mari, incit salariul unui "biet" ci ...


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 6 Empty ANDREEA BANICA, exploatata de iubit

Mesaj Scris de Admin 27.01.08 18:44

ANDREEA BANICA, exploatata de iubit
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 6 Empty Re: Banica[V=]

Mesaj Scris de Admin 24.01.08 18:11

Banica[V=] - Pagina 6 Main
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 6 Empty Cununati de Giovani Becali

Mesaj Scris de Admin 22.01.08 19:44

Cununati de Giovani Becali
Andreea Banica este una dintre cele mai bogate vedete din România. Prieteni de-ai lor sustin ca si l-ar dori drept parinte spiritual pe nimeni altul decit Giovani Becali. Indragostitii sint admiratorii performantelor profesionale ale impresarului de fotbal, asa ca ar fi onorati sa le fie nas. Nu stim daca a avut loc prima intilnire, dar sint dispusi sa stabileasca o intrevedere cit mai curind cu omul din lumea fotbalului. Solista si partenerul ei de viata nu au tinut cont de un act, iar relatia lor este una puternica si declara ca se iubesc la fel de mult ca in prima zi. Au impreuna si afaceri prospere, Andreea detinind mai multe apartamente de lux in Bucuresti si in alte orase ale tarii. Se ocupa si cu imobiliare, dar si cu alte lucruri, ea facind parte dintre cele mai bogate soliste din ...


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 6 Empty Andreea Banica a facut o pasiune pentru antichitati

Mesaj Scris de Admin 17.01.08 17:17

Andreea Banica a facut o pasiune pentru antichitati



Andreea Banica este una dintre cele mai solicitate artiste de pe scena muzicala româneasca. Cu atâtea spectacole, pictoriale, aparitii televizate, frumoasa blondina abia mai are timp sa respire. Artista si-a gasit insa timp pentru o noua pasiune, si anume antichitatile. Andreea a povestit intr-un cotidian central cum a intrat intr-un anticariat din Capitala, pur intâmplator. Ea a zarit un ceas fabricat la inceputul secolului XX, incrustat cu mai multe diamante minuscule si a fost dragoste la prima vedere. Diva sustine ca a fost fascinata de incarcatura istorica de 100 de ani a valorosului obiect. Asa a decis Andreea sa investeasca in antichitati.

...continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 6 Empty Andreea Banica s-a luat la harta cu un fan

Mesaj Scris de Admin 13.01.08 17:45

Andreea Banica s-a luat la harta cu un fan
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 6 Empty Stefan Banica Jr.:

Mesaj Scris de Admin 12.01.08 19:43

Stefan Banica Jr.:
“Dupa Revolutie, am simtit nevoia de marele public!”
Stefan Banica Jr. este un om fericit. Jongleaza intre teatru si muzica si le face Banica[V=] - Pagina 6 Detalii_arrow
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 6 Empty MARI ACTORI VAZUTI DE OCTAVIAN SAVA

Mesaj Scris de Admin 12.01.08 19:42

MARI ACTORI VAZUTI DE OCTAVIAN SAVA
Banica, un cavaler al rasului
Pe Stefan Banica l-am cunoscut inca din vremea cand nu era “senior” si purta pantaloni Banica[V=] - Pagina 6 Detalii_arrow
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 6 Empty Andreea Bănică nu ştie să deschidă calculatorul

Mesaj Scris de Admin 06.01.08 8:26

Andreea Bănică nu ştie să deschidă calculatorul Tot mai multe vedete din show-biz-ul autohton au găsit ca metodă de promovare Internetul. Şi-au făcut site-uri personale de care se folosesc pentru a-şi prezenta noile proiecte, pentru a-şi posta noile fotografii şi pentru a dialoga cu fanii. Pentru multe vedete, însă, calculatoarele sunt doar nişte obiecte străine pe care le evită, neştiind nici măcar să le deschidă. De exemplu, Andreea Bănică. N-are habar să umble pe calculator, iar să navigheze pe Internet nici nu se poate pune problema. Cu toate acestea, rămâne de văzut ce va face juna blondă în momentul în care va debuta ca scriitoare, ea anunţând cu surle şi trâmbiţe că intenţionează să-şi publice autobiografia.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 6 Empty Andreea Banica va cistiga 25.000 de euro

Mesaj Scris de Admin 31.12.07 18:19

Andreea Banica va cistiga 25.000 de euro
Pentru majoritatea vedetelor, noaptea de Revelion este ocazia cea mai buna de a-si umple buzunarele cu mii de euro. Ofertele au curs si au fost cit se poate de "grase", asa ca vedetele noastre n-au stat pe ginduri si au dublat tarifele pentru un recital in noaptea dintre ani. Baietii de la "Zdob si Zdub" au inceput sa puna ban pe ban pentru o vacanta binemeritata care va incepe la 15 ianuarie. Roman Iagupov, liderul formatiei, spune ca turneele de sarbatori au inceput inca de la mijlocul lunii decembrie si ca pina acum au fost foarte multumiti atit de prestatia formatiei, cit si de onorariile pe care le-au primit. De Revelion, cei trei baieti vor cinta in mai multe localuri din Chisinau, ridicind un onorariu de 500 de euro pentru fiecare jumatate de ora de recital. Si Anamaria Ferentz a ...


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 6 Empty Re: Banica[V=]

Mesaj Scris de Admin 27.12.07 17:00

Banica[V=] - Pagina 6 Main
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 6 Empty Andreea Banica: Nu am timp sa ma marit!

Mesaj Scris de Admin 22.12.07 20:01

Andreea Banica: „Nu am timp sa ma marit!”
http://www.revistastar.ro/index.php?pid=article&aid=296

Andreea Banica: „Nu am timp sa ma marit!”



Infirma zvonul ca s-ar casatori in 2007!



Cea mai cunoscuta blonda din show bizz-ul romanesc, Andreea Banica a avut parte de cel mai frumos Revelion din viata ei. In interviul de mai jos, cantareata va vorbeste despre sentimentele si aventurile traite in noaptea de Anul Nou, dar si despre nunta care se pare ca nu va avea loc nici in acest an. Nu de alta, dar Andreea este atat de solicitata si in anul 2007, incat nu are timp sa se marite!



Star: Andreea, ce reprezinta pentru tine sarbatorile de iarna?

Andreea Banica: Caldura si liniste sufleteasca, bucurie, frumusete, prieteni, familie, colinde... Ceva ce nu poate fi exprimat in cuvinte! Sarbatorile trebuie simtite si traite, e greu sa vorbesti despre ceva care nu poate fi definit!



„Cred ca am slabit trei kilograme in noaptea de Anul Nou”!



Star: Cum ai facut fata celor 9 concerte in noaptea de Revelion?

A.B.: Am avut parte de cea mai frumoasa intrare in Anul Nou. Chiar daca am avut o noapte plina, nu am simtit deloc oboseala, ci doar o placere nebuna de a face lumea sa se simta bine. Si cred ca am reusit... pentru ca am intrat atat de bine in atmosfera fiecarei locatii in care am concertat, incat pot spune ca am avut de 9 X Revelion. Nu a mai contat faptul ca am fost nevoita sa ma schimb si sa imi retusez machiajul in masina... Cred ca am slabit vreo trei kilograme in noaptea de Revelion!



Star: Ai gatit de sarbatori?

A.B.: Nu am timp sa ma marit, daramite sa mai fac si mancare. Glumesc!... Imi place foarte mult sa gatesc, dar, in luna decembrie, luna sarbatorilor de iarna, am avut peste 30 de concerte, filmari si alte multe evenimente la care am prezentat. Abia puneam capul pe perna si eram nevoita sa ma trezesc. Dar nu vreau sa ma plang, pentru ca tot ceea ce fac imi place la nebunie si merita orice efort.



Star: Ce astepti de la anul 2007?

A.B.: Ma rog la Dumnezeu sa ma tina sanatoasa, ca restul vine de la sine. Sper sa am un an la fel de bun ca 2006!



„Astept sa imi vina contractul care presupune participarea mea la Eurovisionul din Polonia”!



Star: Vei participa la preselectia de la Eurovisionul din Polonia? De ce nu vrei sa participi si in Romania?

A.B.: Nu am spus niciodata ca nu vreau sa reprezint Romania la Eurovision, dar am fost impresionata de primirea pe care am avut-o anul trecut in Polonia si de faptul ca cei de acolo

mi-au facut o propunere in acest sens. Rar ti se intampla sa fi primit atat de bine intr-o tara straina. Deocamdata nu va pot spune nimic despre participarea mea acolo pentru ca luna aceasta trebuie sa imi ajunga contractul.



Star: A mai trecut un an... Se va intampla in anul 2007 mult asteptata nunta? Sau vei opta pentru o casatorie in secret?

A.B.: Termenul de nunta este la mare moda, insa putini sunt cei care stiu ce implica o casatorie. Nu imi place sa imi fac publicitate, sa anunt cu surle si trambite ca ma casatoresc si sa nu se intample. Nu ma joc cu astfel de lucruri. Cat despre casatoria in secret, eu am o alta parere. Cei care fac lucrul acesta stiu, cu siguranta, ca, intr-un final, oricum se va afla. Suna a publicitate! Deocamdata nu am timp sa ma marit, insa, va spun sigur ca nunta mea nu va fi una restransa, imi voi invita toti prietenii si apropiatii, caci un astfel de eveniment trebuie sarbatorit ca atare!



„Cine spune ca mananca orice fara a se ingrasa minte”



Star: Esti de foarte multa vreme prezenta in peisajul show bizz-ului romanesc! Felul in care arati este foarte important. Cum iti mentii forma fizica?

A.B.: Cine spune ca mananca orice fara a se ingrasa minte. Aceasta este concluzia la care am ajuns dupa multele experiente pe care le-am avut cu greutatea. Au fost zile in care am tinut tot felul de regimuri alimentare, dar fara niciun rezultat. Fitnessul si gimnastica aerobica au fost cele mai bune ingrediente pentru a ma mentine mereu in forma.

Star: Ce sfaturi le dai doamnelor si domnisoarelor care vor sa slabeasca?

A.B.: In primul rand, este necesar sa mearga la un nutritionist. Este foarte important sa iti faci un control inainte de a incepe un regim alimentar. Fiecare om are metabolismul lui si, in functie de acest lucru, i se vor recomanda anumite alimente. Le mai sfatuiesc pe doamne sa isi faca un abonament la o sala de fitness si la o clinica de infrumusetare corporala.



Star: Multumesc, Andreea, si iti doresc un an 2007 plin de realizari!
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 6 Empty Andreea Bănică şi Cristina Rus sunt duşmance de moarte

Mesaj Scris de Admin 22.12.07 11:41

Andreea Bănică şi Cristina Rus sunt duşmance de moarte După ce au fost vecine de palier, Andreea Bănică şi Cristina Rus sunt duşmance de moarte

Moda trupelor în Romania s-a cam dus, acum e vremea carierelor solo. Nimic rău în asta, însă majoritatea celor care au făcut pe vremuri echipa bună pe scenă, din care scoteau bani ca lumea, azi nici măcar nu se mai salută, ca de vorbit nici nu poate fii vorba.


Este cazul si protagonistelor noastre, cele două blonde, Andreea Bănică şi Cristina Rus. Cântăreţele nu-şi mai vorbeau cu ceva timp înainte ca trupa să se destrame, iar când erau pe scena nici nu privea una spre cealaltă. Iată că au trecut 3 ani şi cele două nici în ziua de azi nu-şi dau bineţe. Până când şi celebrele, Andrea Antonescu şi Andreea Bălan din trupa Andre s-au împăcat, cel puţin aşa de ochii lumii. Cele două blonde, însă, se urăsc de moarte şi nu vor să cedeze nici una. Mai mult decât atât, ele îşi pun chiar beţe-n roate la concerte, spun cunoştintele comune ale cântăreţelor. Ori dacă este una dintre ele invitată la vreo emisiune sau spectacol, cealaltă nu are ce căuta acolo. Chiar şi la capitolul bărbaţi se întrec. Daca Andreea Bănică îl avea de Lucian, iubitul ei, iar impresarul lor, Radu Groza era tot de partea ei, Cristina Rus nu s-a lăsat nici ea mai prejos şi a început o idilă cu Iulian Moga, fratele lui Marius Moga. Astfel aceasta din urmă crede că cele ce se vor întâmpla în cariera ei de acum înainte, va fii cu mult mai bun ca până acum. Mai fetelor, de sărbători cu toţii trebuie să fim mai buni !
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 6 Empty Andreea Banica pregateste o linie vestimentara

Mesaj Scris de Admin 18.12.07 18:53

Andreea Banica pregateste o linie vestimentara
Vazind ca are succes in tot ce intreprinde, Andreea Banica vrea sa se apuce si de alte afaceri. Este stiut faptul ca are mai multe case si se ocupa si cu afaceri imobiliare. Solista se pregateste sa lanseze o linie vestimentara creata de ea. Au mai existat si alte predecesoare care au avut asemenea initiative, ca sa amintim doar de divele Loredana Groza si Anna Lesko. Vedeta isi doreste ca toaletele sale sa fie sexy si provocatoare, iar femeia care le poarta sa se simta bine intr-o asemenea tinuta. Preturile nu vor fi mici, dar o doamna care doreste sa arate bine va scoate bani din buzunar ca sa-si achizitioneze ce-i mai bun pentru ea. Andreea Banica isi va deschide un magazin in Bucuresti si unul in Constanta, unde va comercializa creatiile ei. Daca "produsele" ei vor semana cu micro-c ...


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 6 Empty ANDREEA BANICA nu stie sa deschida calculatorul (Credeti sau

Mesaj Scris de Admin 16.12.07 20:02

ANDREEA BANICA nu stie sa deschida calculatorul (Credeti sau nu)
Vedeta a marturisit ca habar nu are cum sa intre pe...
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 6 Empty Isterie la concertul lui Stefan Banica

Mesaj Scris de Admin 15.12.07 17:18

Isterie la concertul lui Stefan Banica

Artistul a inceput, joi seara, seria spectacolelor speciale de Craciun, in fata unui public mai numeros decat in anii precedenti. Desi concertul a inceput la ora stabilita, zeci de persoane au fost nevoite sa-si asculte idolul, pe hol, accesul acestora in sala fiind practic imposibil.Sala...
citeste articolul »
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 6 Empty Ca sa se obisnuiasca cu rolul de viitor tata de fata, Stefa

Mesaj Scris de Admin 11.12.07 11:17

Banica[V=] - Pagina 6 Bulb Ca sa se obisnuiasca cu rolul de viitor tata de fata, Stefan Banica Jr. le da autografe fetitelor
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 6 Empty Andreea Bănică s-a bătut în Obor

Mesaj Scris de Admin 05.12.07 17:05

Banica[V=] - Pagina 6 19996_banioca
Despre Andreea Bănică se ştiu multe lucruri. Este o cântăreaţă de succes, care a înţeles că, pentru a rămâne pe placul publicului, trebuie să te reinventezi permanent, fie că faci parte dintr-o formaţie, fie că prestezi singură. Este o parteneră desăvârşită, pentru că rezistă în relaţia cu impresarul ei, Lucian Mitrea, de mai bine de 10 ani. Mai nou, este şi femeie de afaceri, pentru că se ocupă, împreună cu Lucian, de imobiliare. Constănţeanca a demonstrat că poate face şi televiziune, şi film, dar că e şi capabilă să înveţe din criticile care i se aduc (vezi îmbunătăţirea remarcabilă a imaginii ei, din punct de vedere vestimentar!). Ceea ce nu se ştie însă despre Andreea ar fi că blonda este un pic mahalagioaică. Asta numai când cineva o scoate din pepeni! E departe de a o prinde din urmă pe Oana Zăvoranu, dar are, totuşi, câteva antecedente notabile. De pildă, în Piaţa Obor, cu ceva vreme în urmă, s-a bătut cu o femeie de culoare. După ce s-au ciocnit accidental, nerecunoscând-o pe cântăreaţă, femeia i s-a adresat acesteia cu „nesimţito”. Atât i-a trebuit Andreei, să-şi permită cineva so jignească. N-a mai stat pe gânduri şi-a luat-o la îmbrânceli. Femeia nu s-a lăsat. În focul „luptei”, când s-a uitat mai bine sub cozorocul şepcii Andreei (accesoriu folosit de foarte multe vedete de la noi, pentru blindare), negresa a recunoscuto pe domnişoara Bănică şi, mai în glumă, mai în serios, să-i cânte ceva. A schiţat atunci şi un zâmbet, iar potolirea spiritelor aferentă zâmbetului a venit imediat. De-aici şi până la a se naşte alte întrebări, aşa, ca-ntre fete, a mai fost un singur pas. Astăzi, Andreea Bănică şi partenera ei de îmbrânceli din Piaţa Obor au o relaţie excelentă. Au devenit bune prietene şi chiar au luat masa împreună, de multe ori. Ca să vezi!
http://www.atac-online.ro/monden_27/andreea-bănică-s-a-bătut-in-obor_19996
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 6 Empty Mitrea ii strica masina Andreei Banica

Mesaj Scris de Admin 03.12.07 19:00

Mitrea ii strica masina Andreei Banica
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 6 Empty Andreea si Stefan, cu cardurile blocate si fara lichiditati

Mesaj Scris de Admin 01.12.07 19:58

Andreea si Stefan, cu cardurile blocate si fara lichiditati
http://www.ziarulcn.com/articol1175/1175.htm
Desi notorietatea actorului Stefan Banica jr nu mai poate fi pusa la indoiala, artistul s-a confruntat in urma cu cateva saptamani cu o intamplare bizara. El s-a aflat in imposibilitatea de a achita hainutele micutei Violeta cu cardul de la banca. Chiar daca la cumparaturi era insotit de sotia sa, Andreea Marin Banica, solistul a fost nevoit sa apeleze la un prieten pentru a plati prima garderoba a fiicei sale.
Cea mai mediatizata familie a show-biz-ului autohton, Stefan Banica jr. si Andreea Marin, s-a aflat in urma cu cateva saptamani intr-o situatie demna de filmele de la Hollywood. Dupa ce s-au plimbat prin magazinele cu haine pentru pitici si s-au decis cu greu la viitoarea garderoba a primului lor copil, sotii Banica nu au putut achita la casa marfa achizitionata. Dupa ce a fost recunoscut de caserita si a confirmat ca vrea sa achite cu cardul, solistul a avut surpriza sa constate ca acesta era blocat. „Lasati ca vi-l dau pe al doilea, na ca acum ma dau si mare ca am doua carduri, dar si pe al doilea scria la fel... „Sunati la banca“, deci nu a mers niciun card si a trebuit sa sun... „la sun un prieten“, a declarat regele mioritic al rock'n rollului in cadrul emisiunii lui Catalin Maruta. Desi in aceeasi zi avusese loc lansarea videoclipului „S-o facem lata“ si seara trebuia sa participe la un concert caritabil la Sala Palatului, Stefan Banica, a zabovit pe canapeaua lui Maruta, rememorand amintiri dragi. „Cand incep sa cant la pian incepe si micuta noastra sa dea din picioare. Glumeam cu Andreea si ii ziceam „Extraordinar! Ii place de ta-su cum canta“, dar, vorba ei, „Dar daca, tocmai, nu-i place, si face asa ca sa taci“, a povestit cu umor viitorul tatic.
Au apelat la un prieten
Pe cat sunt de bogati si celebri, Stefan si Andreea au fost nevoiti sa apeleze la ajutorul unui prieten pentru a-si achita prima garderoba a fetitei lor. Pentru ca nu aveau lichiditati si cele doua carduri ale familiei Banica, au fost blocate de banca, acestia s-au vazut nevoiti sa apeleze la un prieten care sa le aduca bani de acasa.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 6 Empty Andreea Banica, fara lenjerie intima

Mesaj Scris de Admin 27.11.07 17:32

Andreea Banica, fara lenjerie intima

Monden | S.O.
Satula de fotografii care incearca, la fiecare concert al sau, sa o surprinda pe scena in diferite ipostaze, Andreea Banica s-a decis sa renunte la lenjeria intima in favoarea pantalonilor...
citeste articolul »
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 6 Empty Ştefan Bănică junior, un senior al generaţiei sale de artişt

Mesaj Scris de Admin 25.11.07 11:04

Ştefan Bănică junior, un senior al generaţiei sale de artişti
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 6 Empty Andreea Banica canta in cazinou pentru 1.500 de euro

Mesaj Scris de Admin 23.11.07 17:00

Andreea Banica canta in cazinou pentru 1.500 de euro
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 6 Empty Andreea Bănică şi-a tras maşină de fiţe, dar se îmbracă din

Mesaj Scris de Admin 19.11.07 14:02

Andreea Bănică şi-a tras maşină de fiţe, dar se îmbracă din Obor

Deşi destul de economă în general, cântăreaţa dance cu cele mai multe proprietăţi pe numele ei ne mai surprinde, din când în când, cu o achiziţie impresionantă. Luna trecută, Andreea Bănică şi-a achizi- ţionat o maşină puternică şi fiţoasă, un Mercedes CLK, pe care a dat nici mai mult, nici mai puţin decåt 80.000 de euro. Ca să-şi achiziţioneze frumosul model, Andreea şi-a vândut Mini Cooper-ul şi a pus diferenţa. Pe cealaltă maşină pe care o avea în proprietate, un Audi Q7, a păstrat-o pentru deplasarea la concerte. Blonda a ajuns să fie invidiată rău de colegele de breaslă pentru dexteritatea cu care face bani şi pentru că are alături un punct de sprijin atât de important în persoana iubitului şi impresarului ei Lucian Mitrea, dar asta n-o mişcă prea tare. Ea îşi vede de treabă, munceşte, investeşte şi face bani. Se pare că ea preferă să investească banii în orice altceva, mai puţin în haine. Dacă majoritatea vedetelor de pe la noi preferă să îmbrace de la cele mai fiţoase magazine, Andreea nu este deloc pretenţioasă. Pentru accesorii, apelează la prieteni care i le „cumpără” din Spania, iar în ceea ce priveşte hainele, ea şi le achiziţionează din... Obor. O diferenţă mare între mărcile maşinilor şi hainele „made in China”, însă, atâta timp cât posteriorul Andreei stă bine în scumpul bolid, nu o acuză nimeni
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Banica[V=] - Pagina 6 Empty Re: Banica[V=]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum