Evreii din Romania - forum de istorie si actualitate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Like/Tweet/+1
Ultimele subiecte
» TEXT ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE2
Scris de Admin 26.08.17 22:37

» TEXT ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE1
Scris de Admin 26.08.17 22:36

» Comunitatea evreiască din Botoșani (2)
Scris de Admin 26.08.17 22:30

» Comunitatea evreiască din Botoșani (1)
Scris de Admin 26.08.17 22:30

» ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE (1)
Scris de Admin 26.08.17 22:19

» ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE (2)
Scris de Admin 26.08.17 22:18

» DESPRE ANTISEMITISMUL MAREȘALULUI ION ANTONESCU
Scris de Admin 04.08.17 23:54

» Romanizarea Romaniei 1940-44 legi antisemite, CNRomanizare
Scris de Admin 04.08.17 21:13

» ROMÂNIA LUI ANTONESCU ȘI LOGICA VIOLENȚEI(3): VIOLENŢA MILIT
Scris de Admin 05.03.17 11:01

» Anunțuri Administrative
Scris de Admin 25.02.17 20:07


Balan/Keo[v=]

Pagina 7 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Balan/Keo[v=]

Mesaj Scris de Admin 06.09.06 7:50

Rezumarea primului mesaj :

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Images?q=tbn:ANd9GcTge6QCYpo6Z8NinnRVR72iAREkm7ifOn6k0SdChNB93qS-b4XUVKTrkC81Andreea
Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Images?q=tbn:ANd9GcRce8CEZt3hv-SMpQy8DRqC_rJHApSYSVpFbTyXhT-3F2MSoWRoc067gZ8Keo
Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Images?q=tbn:ANd9GcToyU2stw-Hy0M4GNLNmob0HITw7gVaFjvl47OxUCmHIduuk-Vf4nOcQgSorin
Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Images?q=tbn:ANd9GcQQQgiHThFnznervWpJ0ZWc1AOSZdGaTc6VF90clEyRcyLOVOn1ch3nLCQNDan


Ultima editare efectuata de catre Admin in 23.02.15 12:45, editata de 90 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos


Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Andreea Balan, pregatita sa câstige Marea Finala de la &

Mesaj Scris de Admin 27.04.07 13:44

Andreea Balan, pregatita sa câstige Marea Finala de la „Dansez pentru tine”
http://www.ultima-ora.ro/articles.php?action=toArticle&article_id=1841

In aceasta seara, incepând cu ora 20.30, telespectatorii Pro TV vor alege care dintre cele trei perechi ramase in concursul „Dansez pentru tine” va câstiga trofeul si, implicit, premiul in valoare de 50 000 de euro. Andreea Balan si Petrisor Ruge sunt hotarâti sa acceada in finala, dupa duelul din semifinala cu perechea formata din Cosmin Stan si Doina Ocu. Una dintre cele doua perechi va ajunge direct in confruntarea finala fata in fata cu cuplul Laura Cosoi si Bogdan Boanta. Mai motivata ca niciodata, Andreea Balan incearca sa treaca peste episodul condamnarii la duel si sa ii implineasca visul lui Petrisor. Pe lânga coregrafii pe ritmuri de country si samba, cele trei perechi vor interpreta roluri extrem de pitoresti din musicaluri celebre: „Pisicile Aristocrate”, „Grease” si „Candyman”.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Stripteuza pentru Sorin Ovidiu Balan

Mesaj Scris de Admin 17.04.07 16:55

Stripteuza pentru Sorin Ovidiu Balan
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Keo precizeaza.

Mesaj Scris de Admin 02.04.07 10:23

Keo precizeaza. In legatura cu articolul aparut vineri, 23 martie 2007, in ziarul "7plus" si intitulat "Andreea Balan stia de iubita elvetiana a lui Keo" precizez ca informatiile prezentate in articolul mentionat mai sus NU sint conforme cu realitatea. Relatia mea cu Andreea nu s-a terminat si eu nu am alta iubita in Elvetia. Doresc sa adaug faptul ca relatia noastra nu s-a desfasurat in conditiile descrise in articolul de fata si ca, timp de un an, noi am avut toate atuurile unei relatii armonioase, indiferent de plecarile mele in Elvetia (datorate exclusiv unor factori de ordin profesional), mai ales ca 90% din timp l-am petrecut in Romגnia. Viata noastra privata ne priveste pe fiecare dintre noi tocmai de aceea mi-as dori sa cred ca astfel de articole in care sint prezentate informatii nefondate nu sin ...


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Andreea şi Keo, ceartă de ochii presei?

Mesaj Scris de Admin 27.03.07 17:59

Andreea şi Keo, ceartă de ochii presei?
Cei doi spun că sunt un cuplu, încă


Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Art_52544
De multe ori se întamplă ca un scandal să atragă după sine anumite beneficii. În special, beneficii pentru imaginea celor implicaţi, respectiv o cotă mai mare de popularitate. Şi, vorba aceea, publicitatea tot publicitate rămane, chiar dacă este pozitivă sau negativă. Ne întrebăm dacă nu cumva acesta a fost şi scopul scurtei (sau, hai să zicem presupusei) despărţiri dintre Andreea Bălan şi Keo.

La început, zvonurile despărţirii au fost alimentate în mare măsură de atitudinea şi reacţiile incerte ale Andreei, care a preferat să tacă sau să dea răspunsuri evazive în ceea ce priveşte eventuala lor separare. La vremea respectivă, adică la începutul săptămanii trecute, Andreea, deşi putea să infirme în cazul în care ştirea era neadevărată, a ales să nu comenteze acest aspect. Ulterior, Keo a dezminţit toate materialele apărute în presă pe această temă. Dar, în continuare, Andreea a tăcut, spunand că, momentan, nu doreşte decat să se concentreze asupra concursului "Dansez pentru tine". Iar tăcerea poate fi, de multe ori, un răspuns. Numai că acum, ei spun că sunt din nou împreună. Şi, culmea, că nici nu s-au certat.
Vorba proverbului, ceva putred tot există la mijloc. Numai că toate declaraţiile lor ne duc cu gandul dacă nu cumva au făcut, sau, mai bine zis, au alimentat acest scandal pentru a atrage şi mai mult atenţia asupra lor. Cu atat mai mult cu cat atat Andreea, cat şi Keo au în derulare proiecte profesionale destul de importante: Andreea se pregăteşte să lanseze un nou videoclip, iar Keo un nou album. Şi, vorba lui Keo, duetul lor la piesa "Nu pot sa fiu numai pentru tine" nu a avut succesul scontat.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Andreea Balan stia de iubita elvetiana a lui Keo.

Mesaj Scris de Admin 23.03.07 7:52

Andreea Balan stia de iubita elvetiana a lui Keo.

Regina playback-ului, Andreea Balan, si iubitul sau, "elvetianul" Keo, au ajuns in cele din urma la inevitabila despartire. Pasiunea cu vilvatai, care i-a adus impreuna, s-a stins rapid, doar dupa un an de convietuire - zic ei - armonioasa. E mult spus convietuire, tinind cont de faptul ca artistul era plecat mai tot timpul in Elvetia. Keo zbura din Romגnia in fiecare luna, si raminea in Tara Cantoanelor cel putin o saptamina, pentru a-si derula linistit afacerile si nu numai. Acolo, Keo face muzica de publicitate si isi vede linistit ...

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Spmn

continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Keo: "Eu şi Andreea încă suntem un cuplu"

Mesaj Scris de Admin 22.03.07 7:44

Keo: "Eu şi Andreea încă suntem un cuplu"
Keo şi Andreea Bălan au format un cuplu timp de aproximativ un an. La începutul acestei săptămani au apărut cateva materiale în presă care anunţau despărţirea celor doi, din cauza unui comportament inadecvat al lui Keo faţă de iubita sa. Potrivit zvonurilor, acesta s-ar fi sărutat într-un club cu două femei, chiar în faţa Andreei.

Andreea Bălan se fereşte să dea prea multe detalii referitoare la acest subiect, rezumand-se la a spune că, deocamdată, nu vrea decat să se concentreze asupra concursului "Dansez pentru tine", la care participă. Ea nici nu a negat nici nu a afirmat zvonurile despărţirii, însă, dacă lucrurile ar fi mers bine între ei, cu siguranţă că Andreea ar fi specificat acest lucru. Surprinzător este faptul că elveţianul Keo a declarat, foarte sigur pe el, la emisiunea "Bulevard" de la Kanal D, că el şi Andreea încă formează un cuplu. Mai mult decat atat, cantăreţul a adăugat că "materialele apărute în presă sunt foarte urate", iar zvonul despărţirii lor a fost alimentat de faptul că el şi Andreea nu prea s-au mai afişat împreună pe la petreceri, în ultimul timp. Asta deoarece el a petrecut mai mult timp la Geneva, unde îregistrează un nou album.
Andreea şi Keo păreau foarte fericiţi împreună, cu atat mai mult cu cat au colaborat cu succes şi pe plan profesional, la cel mai recent album al cantăreţei. Într-un interviu pe care Andreea ni l-a acordat la începutul lunii decembrie, ea spunea că se înţelege foarte bine cu iubitul său şi că acesta şi-a neglijat propria carieră pentru a fi alături de ea. Dar iată încă un exemplu că, în general, cuplurile din show-biz nu rezistă foarte mult.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Andreea Bălan are un look blond

Mesaj Scris de Admin 19.03.07 16:54

Andreea Bălan are un look blond
http://www.atac-online.ro/monden_27/
Andreea Bălan este dedicată concursului „Dansez pentru tine“ şi foarte rar acceptă să mai vorbească despre altceva decât despre emisiunea cu pricina. Este foarte mândră şi încântată că a reuşit să înveţe să danseze şi altceva, afară de hip-hop, R’n’B ori dance. De exemplu, are habar să „bage“ un quick step ori un slow fox, ceea ce noi nu ştim, spre ruşinea noastră, dar are habar să danseze şi câteva „populare“. După părerea noastră, treaba asta o să-i prindă numai bine când va fi să existe un eventual mariaj. Poate, cine ştie, chiar Keo va fi alesul...

Despre partenerul ei din concurs, Petre, spune că este un om extraordinar şi că va face tot ce poate să îl ajute. Atâta doar că nu ne poate oferi prea multe detalii despre cum are de gând să procedeze, din cauza contractului semnat. „Este confidenţial şi, dacă doriţi să aflaţi mai multe, va trebui să vorbiţi cu PR-ul...“, ne-a spus actuala blondă. Aţi citit bine. Încercând să aflăm câteva bârfe despre ea, am aflat că este oarecum „supărată“ pe ziariştii care au omis să scrie despre acest lucru ce are strictă legătură cu lookul ei. Ei, bine, ne-am gândit să fim noi cei ce vom lua în considerare acest aspect şi vă vom prezenta şi o poză cu ea, cu „noua“ ei podoabă capilară.

Special pentru „Dansez pentru tine“ şi-a schimbat lookul. În afară de asta, mai este un motiv: va filma curând un videoclip şi, după cum se ştie, uneori e cazul să mai fie efectuate niscaiva schimbări. Vă cerem vouă părerea: îi stătea mai bine brunetă?
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Andreea l-a părăsit pe Keo

Mesaj Scris de Admin 19.03.07 7:44

Andreea l-a părăsit pe Keo

Cântăreaţa a ajuns la concluzia că iubitul ei nu e «uşă de biserică»
Relaţia dintre cântăreţii Andreea Bălan şi Keo a ajuns la final. Se pare că bruneta a fost cea care a făcut pasul către despărţire, la scurt timp după ce elveţianul a sărutat două femei în faţa ei. Tentativele lui de a o convinge că nu a fost decât o greşeală generată de aburii beţiei au eşuat rând pe rând.

În urmă cu câteva săptămâni, Andreea şi Keo au ieşit să se distreze într-un club bucureştean. Potrivit celor prezenţi, după ce a băut pahar după pahar, cântăreţul a început să se sărute cu două femei, fără a ţine cont de faptul că de faţă se afla şi iubita lui.

Enervată peste măsură de întreaga situaţie, artista s-a ridicat de pe scaun şi a părăsit localul în viteză fără să privească înapoi. Apropiaţi ai cuplului susţin că, a doua zi, imediat ce a realizat cele întâmplate, Keo a mers la Andreea să-şi ceară iertare şi să-i explice că nu a fost stăpân pe sine în momentul în care a greşit.


Contactată telefonic pentru a confirma despărţirea de elveţian, Andreea Bălan s-a arătat surprinzător de indiferentă. "Da... Nu vreau să comentez acest subiect. Pentru mine nu reprezintă o prioritate. În momentul de faţă tot ceea ce contează este concursul «Dansez pentru tine» şi visul partenerului meu Petrişor", ne-a declarat artista.

Deşi s-a hotărât demult să pună capăt acestei relaţii, Andreea a luat decizia definitivă în urmă cu doar câteva zile. Aceasta a vrut să se convingă că povestea de dragoste pe care o trăieşte nu are nici un viitor. Ajungând la concluzia că elveţianul Keo nu este atât de îngeraş precum pare, artista a pus piciorul în prag şi i-a spus "Adio!" celui alături de care a trăit mai bine de un an.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Andreea a dat de greu la 'Dansez pentru tine'

Mesaj Scris de Admin 15.03.07 16:19

Andreea a dat de greu la 'Dansez pentru tine'
Andreea Balan se pregateste pentru noua editie a show-ului ”Dansez pentru tine”. Ea si [...]
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Andreea Balan se lasa de actorie pentru ca uita replicile

Mesaj Scris de Admin 06.03.07 13:35

Andreea Balan se lasa de actorie pentru ca uita replicile

Legatura Andreei Balan cu actoria s-a terminat inca din faza incipienta. Artista a declarat ca a decis sa renunte sa mai joace intr-un film, urmand a se consacra primei sale pasiuni, muzica. Motivul il dezvaluie chiar vedeta: Am trecut prin multe, filmam de dimineata pana seara, iar de oboseala uitam ceea ce trebuie sa spun si o luam de fiecare data de la capat. Simteam ca nu mai pot. Acum m-am convins ca nu as renunta la muzica pentru actorie. Nu ma pasioneaza. In prezent, cantarea- ta se pregateste de lansarea unui nou album: Am luat o pauza mediatica, ca sa zic asa, deoarece ma pregatesc pentru lansarea unui nou album si videoclip. De obicei, inainte de lansarea fiecarui album, se ia o pauza. Asa am facut si eu, ca sa pot sa revin in forma. Filmez saptama- na viitoare videoclipul, dupa care, in doua-trei sapta- mani va aparea si albumul pe piata. Cu toate ca nu-i place sa vorbeasca despre viata personala, artista a dezvaluit totusi cateva amanunte legate de aceasta: Ma simt foarte bine cand sunt cu Keo. Imi place totul la el, mai ales simtul umorului. Ma face tot timpul sa rad si nu ma plictisesc niciodata alaturi de el, iar cu privire la un eventual mariaj, inca nu am vorbit serios despre asta. Deocamdata ne este bine asa, el locuieste la mine, ne vedem tot timpul. Vom mai discuta pe viitor. Desi au fost si momente mai tensionate in relatie, chiar si o despartire, am reusit sa le depa- sim si sa fim din nou impreuna. El reprezinta tot ceea ce mi-am dorit de la un barbat si sper sa nu se schimbe niciodata. Dar cum viata este imprevizibila, ma abtin de la alte comentarii.
http://www.atac-online.ro/monden453/Andreea-Balan-se-lasa-de-actorie-pentru-ca-uita-replicile!.htm
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Andreea Bălan îşi etalează talentele de dansatoare

Mesaj Scris de Admin 06.03.07 13:33

Andreea Bălan îşi etalează talentele de dansatoare
Andreea Bălan este una dintre vedetele care concurează în acest sezon la emisiunea "Dansez pentru tine". Recunoscută pentru talentele sale de dansatoare, ea făcandu-şi singură coregrafia, Andreea pare că ar avea mari şanse de a ocupa un loc fruntaş în finală. Concurenţii ei sunt, dintre fete, Alina de la ASIA, gimnasta Corina Ungureanu şi Laura Coşoi, iar, dintre băieţi, Randi de la Morandi, Cosmin Stan, corespondent al ştirilor Pro Tv, Costi Ioniţă şi Adrian Tapaciuc, din serialul "Fete cu Lipici".
Vedetele participante la noul sezon al emisiunii au intrat deja în iureşul repetiţiilor şi şi-au cunoscut partenerii de ring. Prima emisiune "Dansez pentru tine" va avea loc pe data de 16 martie.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Andreea Balan, data afara din casa de Keo.

Mesaj Scris de Admin 10.02.07 9:06

Andreea Balan, data afara din casa de Keo.

De cind s-a cuplat cu Keo, solista Andreea Balan a inceput sa se imbrace mult mai bine. Daca, la un moment dat, s-a vorbit despre o casatorie a ei cu solistul de origine româno-elvetiana, acum se aud vesti despre tot felul de certuri intre cei doi amorezi. Ultima disputa dintre Andreea si Keo a fost una foarte furtunoasa. Suparat nevoie mare pe gelozia cintaretei, amorezul a invitat-o pe aceasta sa iasa afara din locuinta. Acuzele si anumite imbrinceli au determinat-o pe vedeta sa iasa nervoasa din casa si sa nu mai poata intra, pent ...

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Spmn

continuare


Ultima editare efectuata de catre in 06.03.07 14:13, editata de 1 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Andreea Balan s-a inchis iin casa

Mesaj Scris de Admin 01.02.07 13:33

Andreea Balan s-a inchis in casa

01.02.2007 Dupa ce a brevetat rochia neagra de mireasa in ultimul sau videoclip, Andreea Balan are pretentia de a-si repara imaginea sifonata de unii comentatori de moda. Expertii in ce se poarta si cum se asorteaza articolele vestimentare au necajit de-a lungul timpului o serie de vedete autohtone. Acestia au dat multa bataie de cap artistilor nostri cand intrau in dresing-urile lor pentru a-si alege vestimentatia in care sa apara pe la evenimentele mondene. Sa nu mai vorbim de banii cheltuiti pe sfaturile unor stilisti. Pentru unii din lumea vip-urilor, acesti critici s-au dovedit a fi adevarati teroristi care i-au calcat pe nervisori pe sarmanii neconectati la curentul modei. Andreea Balan se pare ca a cedat stresului psihic pe care-l impunea statutul sau de vedeta.

Luata mereu in vizorul „analistilor de carpe“ si criticata indiferent cat de mult a incercat sa-i multumeasca pe acestia, cantareata a gasit solutia. Sa nu va inchipuiti ca a intrat in vreo colaborare cu vreun mare stilist autohton sau international. Nici vorba de asa ceva. „Mireasa indoliata“ a ajuns la concluzia ca trebuie sa refuze orice invitatie de a participa la reuniunile mondene. Pana nu demult, vedeta se afla pe mai toate listele P.R-ilor care organizau astfel de evenimente. Desi era nelipsita cand venea vorba de petreceri mondene, Andreea se alegea mereu cu cate o rubrica la „prost imbracati“. Acum se pare ca a hotarat sa schimbe acest aspect si sa faca „gurile rele“ sa taca. Mai precis, Andreea a anuntat ca nu va mai fi prezenta la nici un eveniment monden, motivand: „Prefer sa nu mai ies la evenimentele mondene. Asa poate scap si eu de prezenta obligatorie pe care am dobandit-o la rubrica „prost imbracati“. Ramane de vazut cat timp va dura „arestul domiciliar“ pe care si l-a impus pentru a nu i se mai pune la indoiala gusturile vestimentare.
http://www.gardianul.ro/2007/02/01/monden-c6/andreea_balan_s_a_inchis_iin_casa-s89521.html


Ultima editare efectuata de catre in 06.03.07 14:13, editata de 1 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Andreea Antonescu neagă ajutorul Andreei Bălan

Mesaj Scris de Admin 25.01.07 12:31

Andreea Antonescu neagă ajutorul Andreei Bălan
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Andreea Bălan o consiliază pe Andreea Antonescu. În zadar!

Mesaj Scris de Admin 24.01.07 12:52

Andreea Bălan o consiliază pe Andreea Antonescu. În zadar!
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Andreea Balan: NU sint insarcinata!

Mesaj Scris de Admin 27.12.06 16:27

Andreea Balan: NU sint insarcinata!

Dupa ce, acum doua zile, o televiziune a lansat stirea ca Andreea Balan este insarcinata, am sunat-o si noi pe "viitoarea tinara mamica". Deloc surprinsa, mai degraba amuzata de informatiile false care circula pe seama ei, aceasta a dezmintit categoric: "Nici vorba de asa ceva! Cum sa fiu insarcinata? Eu sint consecventa in ce declar! Acum citeva saptamini spuneam ca nici nu-mi trece prin cap sa ma casatoresc, daramite, acum, sa mai fac si un copil! Sa fim seriosi, daca as fi insarcinata in patru luni, la cit sint de slaba, s-ar obser ...continuare


Ultima editare efectuata de catre in 06.03.07 14:11, editata de 1 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Andreea Balan se pregateste de casatorie

Mesaj Scris de Admin 22.12.06 19:15

Andreea Balan se pregateste de casatorie

22.12.2006 In timp ce Andreea Antonescu s-a pierdut in anonimat dupa destramarea trupei Andre, fosta sa colega, Andreea Balan, a incercat din rasputeri sa se mentina macar pe linia de plutire. Desi nici una din piesele lansate de ea pe cont propriu nu a inregistrat succesul pe care il aveau piesele „Andre“ acum cativa ani, Andreea se incapataneaza sa demonstreze ca produsele talentului ei o tin in atentia presei, si nu relatia sa cu Keo. De aceea, cantareata si-a mai lansat un album zilele trecute, pe care l-a numit „Andreea B“, unde se poate asculta si un featuring realizat de artista impreuna cu iubitul ei. Piesa pe care Andreea o canta cu Keo se numeste „Hungry for Love“, titlu sugestiv, avand in vedere ca Andreea a declarat ca isi doreste de la Mos Craciun „multa iubire“, cei doi declarandu-se, la unison, „infometati de dragoste“. La petrecerea data cu ocazia lansarii albumului, Andreea a purtat o rochie rosie de mireasa, semnata de casa de moda „Helene“, a carei imagine este cantareata.
http://www.gardianul.ro/2006/12/22/monden-c6/andreea_balan_se_pregateste_de_casatorie-s88249.html


Ultima editare efectuata de catre in 06.03.07 14:09, editata de 1 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Andreea Balan a lucrat, pentru noul album, cu Laurentiu Dut

Mesaj Scris de Admin 22.12.06 11:46

Andreea Balan a lucrat, pentru noul album, cu Laurentiu Duta

Evenimentul oficial de lansare al noului material discografic, semnat Andreea Balan, a avut loc la finele saptamânii trecute, in prezenta reprezentantilor mass-media. Andreea doreste sa prezinte tuturor o alta fata, „mai sexy, mai matura si mult mai independenta”. Sub titlul „Andreea B.”, albumul contine 15 melodii, dintre care 12 sunt prime auditii, doua reprezinta remixuri ale single-ului interpretat alaturi de Keo („Nu stiu sa fiu numai pentru tine”), dar si un „bonus track” constituit de mega-hitul „Andre” - „Libera la mare”. Pentru acest nou material, solista a lucrat, in premiera, cu Laurentiu Duta, dar si cu Yorgos Bernardos, compozitorul „Numarul 1” in Franta. ULTIMA ORA


Ultima editare efectuata de catre in 06.03.07 14:09, editata de 1 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Andreea Balan este categorica: Nu ma marit cu Keo!

Mesaj Scris de Admin 19.12.06 9:39

Andreea Balan este categorica: Nu ma marit cu Keo!

Lansarea noului album cu denumirea omonima "Andreea B" (ati inteles ca se refera la Andreea Balan) a declansat un nou val de speculatii pe tema vietii sentimentale a artistei. Daca in recentul videclip, Andreea poarta o stranie rochie de mireasa neagra, la lansarea albumului a venit invesmintata intr-una rosie (tot de mireasa). Dubla aparitie a Andreei in ipostaza de "mireasa" i-a determinat pe multi sa se intrebe: Nu cumva este un preambul la nunta ei cu Keo? Raspunsul pe care l-a dat solista ar putea sa infurie un indragostit, lucru ...continuare


Ultima editare efectuata de catre in 06.03.07 14:08, editata de 1 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Andreea Bălan: "Keo şi-a neglijat cariera pentru mine&q

Mesaj Scris de Admin 18.12.06 11:31

Andreea Bălan: "Keo şi-a neglijat cariera pentru mine"
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Andreea Balan, singura la petreceri

Mesaj Scris de Admin 18.12.06 8:26

Andreea Balan, singura la petreceri
La petrecerea de lansare a postului de radio Activ Efem, din club Essenza, au fost prezente multe persoane publice, de la artisti pana la patroni de case de discuri si reprezentanti CNA. Prima care a sosit la eveniment a fost Corina, urmata de Anamaria Ferentz, care a preferat sa scuteasca niste bani si sa-si sarbatoreasca ziua de nastere la petrecerea Activ Efem, mai ales ca George, colegul sau din trupa Demmo, face si el parte din echipa postului de radio. Miki, Julia Chelaru de la Essenza si Kamara, jumatatea neagra a trupei Alb Negru, au incins ringul de dans, spre deosebire de Florin Ionescu, care a preferat sa stea toata seara alaturi de sotia sa, Sanda Curca. Andreea Balan a venit singura la petrecere, iubitul ei, Keo, fiind plecat in Elvetia. I-au fost alaturi insa doua dintre dansatoare. Printre cei prezenti s-au mai aflat Mihai si Viorel de la 3rei Sud Est, trupele Fly Project, Impact, Body&Soul, Vagabond, Heaven, Costi Ionita si Dinu Maxer.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Andreea Balan: „Sunt mai ambitioasa ca Andreea Ant

Mesaj Scris de Admin 16.12.06 15:00

Andreea Balan: „Sunt mai ambitioasa ca Andreea Antonescu!“ - (16-12-2006)
Dupa lunga perioada de timp in care cele doua foste „Andre-le“ nu au comunicat una cu cealalta, lucrurile s-au schimbat, intre ele, in bine
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Andreea Balan nu mai crede in mariaj

Mesaj Scris de Admin 13.12.06 16:07

Andreea Balan nu mai crede in mariaj - (13-12-2006)
Fosta componenta a trupei Andre este dispusa sa isi sacrifice chiar si relatia cu Keo pentru cariera muzicala. Tanara solista ramane ferma in hotararea ei de a renunta la dragoste in favoarea unui loc fruntas pe piata muzicala
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Andreea Balan trage chiulul la facultate

Mesaj Scris de Admin 23.11.06 16:27

Andreea Balan trage chiulul la facultate

Andreea Balan face pasii necesari atat in cariera care o consacra, cat si in ierarhia sociala. Dupa cum se pare ca este la „moda&ldquo..
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Andreea, nu te lasa de studii!

Mesaj Scris de Admin 17.11.06 9:04

Andreea, nu te lasa de studii!
Andreea Balan si-a facut de ceva vreme abonament pentru aparitiile in paginile de monden ale presei ..
Citeste toata stirea
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Balan/Keo[v=] - Pagina 7 Empty Re: Balan/Keo[v=]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum