Evreii din Romania - forum de istorie si actualitate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Like/Tweet/+1
Ultimele subiecte
» TEXT ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE2
Scris de Admin 26.08.17 22:37

» TEXT ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE1
Scris de Admin 26.08.17 22:36

» Comunitatea evreiască din Botoșani (2)
Scris de Admin 26.08.17 22:30

» Comunitatea evreiască din Botoșani (1)
Scris de Admin 26.08.17 22:30

» ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE (1)
Scris de Admin 26.08.17 22:19

» ITINERARIU SEFARD DIN IMPERIUL OTOMAN IN TARILE ROMANE (2)
Scris de Admin 26.08.17 22:18

» DESPRE ANTISEMITISMUL MAREȘALULUI ION ANTONESCU
Scris de Admin 04.08.17 23:54

» Romanizarea Romaniei 1940-44 legi antisemite, CNRomanizare
Scris de Admin 04.08.17 21:13

» ROMÂNIA LUI ANTONESCU ȘI LOGICA VIOLENȚEI(3): VIOLENŢA MILIT
Scris de Admin 05.03.17 11:01

» Anunțuri Administrative
Scris de Admin 25.02.17 20:07


Lopez/Anthony[v=]

Pagina 9 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty Lopez/Anthony[v=]

Mesaj Scris de Admin 08.10.06 7:38

Rezumarea primului mesaj :

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Th?id=OIP.M596d9d47d230c5421c22671d75ed2bfco1&w=222&h=155&c=7&rs=1&qlt=90&o=4&pid=1Jennifer 
Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Th?&id=OIP.M3f88907b4170ad73297bbe25e7236bf3o1&w=300&h=300&c=0&pid=1Marc
Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Images?q=tbn:ANd9GcT2fpJWgGr2V1pnHSTQpUOJv7fOWjHyREvFLWJ6TMjL15rzadBdQI_cTRUSasha
Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Images?q=tbn:ANd9GcSZfvkrLG6B-p_WVeIgk8jtCTe4g6tdYVBOApxK4j-wufTJRI2MJQdM7gFlorence


Ultima editare efectuata de catre Admin in 14.09.15 13:07, editata de 71 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos


Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty Jennifer s-a căsătorit cu un stilist...

Mesaj Scris de Admin 08.05.07 16:14

Jennifer s-a căsătorit cu un stilist...
Cantăreaţa Jennifer Lopez a fost numită recent cea mai bine îmbrăcată vedetă a anului la festivitatea "US Weekly Style Awards". Acest fapt se datorează, se pare, cantăreţului Marc Anthony, soţul divei, care a declarat, lipsit de orice urmă de modestie, că el este cel care merită în realitate acest titlu, deoarece atunci cand vine vorba despre ţinuta pe care interpreta urmează să o poarte, el este cel care are ultimul cuvant de spus.
Astfel, se pare că frumoasa divă a pus mana nu numai pe un bărbat iubitor, ci şi pe un adevărat stilist, care a dezvăluit că, pe langă talentul de stilist, şi-a dovedit şi abilităţile de make-up artist.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty Jennifer Lopez, cea mai elegantă vedetă a anului

Mesaj Scris de Admin 05.05.07 8:40

Jennifer Lopez, cea mai elegantă vedetă a anului Odata cu cea de-a treia casatorie din viata sa, Jennifer Lopez nu a pus mana doar pe un barbat iubitor, ci si pe un adevarat stilist. Marc Anthony a dezvaluit ca atunci cand vine vorba despre tinuta pe care interpreta urmeaza sa o poarte, el este cel care are ultimul cuvant de spus, potrivit Fametastic.

Jennifer a fost numita recent cea mai bine imbracata vedeta a anului la festivitatea "US Weekly Style Awards", dar lipsit de orice urma de modestie, partenerul ei a declarat ca el este cel care merita in realitate acest titlu.

"Sincer, eu aleg majoritatea rochiilor pe care ea le va purta", a povestit Marc. "Ea este cea care mi-a descoperit acest talent. Nu mi-am dat seama pana acum ca am aceasta calitate, dar ea poate sa fie inconjurata de 20 de stlisti si de alte 5 prietene si tot va spune: Sa il intrebam si pe Marc!", a mai adaugat solistul.


Pe langa talentul de stilist, Marc si-a dovedit si abilitatile de make-up artist. "Imi place cum ii vin culorile fumurii, inchise, in jurul ochilor. Ii scot in evidenta culoarea ochilor si acest lucru ma innebuneste. Aceasta este slabiciunea mea", a marturisit artistul.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty Cum iubeste... J. Lo.

Mesaj Scris de Admin 25.04.07 21:19

Cum iubeste... J. Lo.
Nimeni n-a detronat-o din jiltul ei de diva latino, iar acum da iar lovitura cu primul album in limba spaniola, intitulat „Como ama una mujer”, la care a colaborat cu sotul ei, Marc Anthony

S-a nascut in Bronx, pe 24 iulie 1969; este fiica unui depanator de calculatoare si a unei educatoare, fiind a doua dintre cele trei surori.
Imediat dupa ce a terminat scoala, toate eforturile ei s-au canalizat catre visul de a ajunge artista.
Primul rol important a fost cel din filmul „Selena“, ea fiind chiar protagonista. Acea prestatie i-a adus o nominalizare la Golden Globe pentru Cea mai buna actrita.
Urmatoarele doua filme in care a jucat nu i-au adus un succes foarte mare: „U Turn“ ( in regia lui Oliver Stone) si „Out of Sight“ (cu George Clooney), dar, pe plan muzical, a dat lovitura cu primul album „On the 6“ (1999).
In 2001, a devenit iar protagonista, in filmul „The Wedding Planner“, cu Matthew McConaughey), iar noul sau album, „J.Lo.“, a ajuns pe primele locuri in toate topurile.
Desi a avut mereu iubiti celebri, cea mai mediatizata relatie a sa a fost cea cu actorul Ben Affleck. Cuplul lor primise si un nume: Bennifer.
Sa nu uitam de cele doua casnicii esuate: cea cu ospatarul cubanez Ojani Noa, care a publicat o carte despre relatia lor, si cea cu dansatorul Cris Judd.
Castigatorul inimii focoasei dive este, insa, prietenul ei de-o viata, Marc Anthony. „Suntem amandoi din New York, amandoi portoricani, asa ca a fost, inca de la inceput, o legatura puternica intre noi. Acum, cand intram impreuna intr-o camera, nu ne putem abtine sa nu radem de tot ce ne inconjoara. Este cea mai haioasa persoana pe care o cunosc.“
Printre proiectele lor comune se situeaza ultimul album al lui J.Lo., „Como ama una mujer“ si filmul „El cantante“, despre viata interpretului Héctor Lavoe. „Puchi, sotia lui Héctor, lucra la scenariu impreuna cu scriitorul David Maldonado. Ea vroia ca eu sa joc rolul ei si Marc sa joace rolul lui Héctor. Patru ani mai tarziu, totul s-a intamplat exact asa. Cand filmam la aceasta productie, noi doi eram deja casatoriti. Ce nebunie!“
Ce mai zice Jennifer
Despre viata ei
„Trebuie sa recunosc ca incercarile prin care am trecut au fost dificile. Aceste experiente m-au motivat sa caut mai multa liniste, mai multa sinceritate, mai multa fericire in viata mea. Daca nu as fi trecut prin atatea incercari grele, probabil ca nu as fi ajuns unde sunt acum.“
Despre fenomenul latino
„Lumea este fascinata de cultura latino pentru ca avem o pasiune care nu exista in alte culturi. Are legatura cu ritmul pe care-l avem in noi.“
Despre radacinile ei
„Este mai greu pentru noi, hispanicii, sa razbim in viata. Imi dau seama ca reprezint toata aceasta cultura si, din acest motiv, sunt mai constienta de deciziile pe care le iau. Fac parte din comunitatea latino si le apartin lor. Asta ma defineste pe mine.“

Despre ea
„Nu sunt J.Lo. Ea nu este o persoana reala. Ea reprezinta o distractie care a scapat de sub control. Nu am fost nimeni altcineva decat Jennifer toata viata si imi iau ramas buna de la J.Lo. chiar acum.“
„Cred ca multa lume nu stie ce fel de persoana sunt. Ma vad razand, distrandu‑ma si presupun: „Oh, are atata ambitie!“, dar adevarul este ca sunt o persoana creativa si asta ma motiveaza. Lumea poate crede ca banii si lucrurile materiale ma motiveaza. In realitate, ma aflu in acest mediu pentru ca imi place sa fiu artista.“

Povestea lui „Que hiciste”
„E o poveste foarte frumoasa. Intr-o zi, Marc a avut un vis si a inceput sa cante in somn refrenul „Que hiciste“. Doar atat, fara alte versuri. Apoi s-a trezit, m-a sunat si mi‑a zis: «am avut un vis foarte ciudat», si mi‑a cantat iar refrenul. Eu i-am spus ca mie imi suna foarte bine si l-am inregistrat cu telefonul. Apoi mi-am spus ca, in vis, cineva i-a zis „Acest cantec este pentru Jennifer!“ si a inceput iar sa mi-l cante. Atunci l-am sunat pe Julio, producatorul albumului meu, si i-am spus ca vreau sa cant despre aceasta poveste visata de Marc, iar el mi-a scris versurile in 15 minute si asa s-a nascut cantecul.“

Cum iubeste o femeie (numele ultimului album al lui J.Lo.)
„Pai voi nu stiti sau vreti sa aflati povestea mea? Eu sunt o persoana foarte pasionala, sensibila, iubesc cu forta si ma daruiesc total. Atat am de spus.“

Care sunt avantajele si dezavantajele de a lucra cu sotul ei
„Marele avantaj este ca el ma intelege. Ma cunoaste si ma intelege pentru ca am fost, mai intai, prieteni buni timp de zece ani. Astfel, a stiut dintotdeauna ca eu am acest vis de a face un album in spaniola, pentru ca eram o mare admiratoare a muzicii sale si a muzicii latino. Dezavantaje nu pot spune ca sunt. Mai degraba provocari, iar provocarea consta in faptul ca suntem doi artisti completi, cu personalitati puternice, care vor sa lucreze impreuna. La un moment dat, unul dintre noi trebuie sa fie seful si celalalt sa se supuna vointei lui. Dar la albumul meu, la care am lucrat impreuna, eu am ales sa am incredere in viziunea lui despre mine si l-am lasat pe el sa decida cum se vor derula lucrurile, si a iesit perfect.“
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty Jennifer Lopez, o scumpa

Mesaj Scris de Admin 20.04.07 12:35

Jennifer Lopez, o scumpa Un miliardar rus a platit trei milioane de dolari pentru ca artista sa-i cante la masa.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty Jennifer Lopez cere despăgubiri

Mesaj Scris de Admin 19.04.07 19:19

Jennifer Lopez cere despăgubiri Cântăreaţa şi actriţa de origine latină a cerut despăgubiri unei publicaţii din Statele Unite, din cauza unui articol publicat luna trecută, în care era acuzată că este implicată într-un scandal cu heroină, alături de soţul ei Marc Anthony.

Starul de la Holywood, Jennifer Lopez, a intentat un proces de calomnie, deranjată de speculaţiile care s-au făcut asupra implicării sale şi a soţului său, Marc Antohony, într-un scandal cu stupefiante. Ea a dat în judecată publicaţia americană „National Enquirer“, pentru un articol publicat luna trecută, şi a acuzat tabloidul de calomnie. Avocatul cântăreţei, care o va reprezenta la Belfast, şi-a bazat plângerea pe încălcarea unei serii de drepturi cetăţeneşti, de către National Enquirer, asupra cântăreţei şi soţului acesteia Marc Anthony.

Acuzaţiile de defăimare au fost îndreptate spre oficialii din New York, care publică ziarul „National Enquirer“, America Media Inc, şi spre distribuitorii Eason & Son Ltd, din Dublin, şi John Menzies Plc, din Edinburgh. Se pare că Jennifer Lopez a stabilit şase capete de acuzare, pe baza cărora să ceară despăgubiri.

Avocatul său, Paul Tweed, care a preluat acest caz, şi-a format o reputaţie impresionantă, datorită faptului că a reprezentat celebrităţi din Statele Unite, în Curţile din Europa, având aceleaşi probleme ca şi Jennifer Lopez. Din cauza legilor americane privind calominia, care au fost concepute să facă mai dificilă intentarea unui proces pe plan local, pe motivul libertăţii de exprimare a presei, mulţi dintre actorii care au intentat procese de calomnie diverselor publicaţii americane au ales să meargă pe plan internaţional cu procesul.

Avocatul Tweed a reprezentat deja vedete precum Britney Spears, actorul Liam Neeson şi muzicianul Van Morrison. Avocatului i-a fost permisă plecarea la Înalta Curte din Irlanda de Nord, pentru începe procesul în care Lopez acuză tabloidul american de calomnine şi cere despăgubiri serioase. Cu toate că legile din Belfast îi limitau drepturile la cererea despăgubirilor, din cauza jurisdicţiei Irlandei de Nord, este de aşteptat ca acţiuni similare să se întreprindă şi în Londra, Dublin sau Paris.

Articolul publicat de tabloidul american se intitula ,,Jennifer şi Marc, prinşi într-un scandal cu heroină“, iar pentru acest lucru actriţa face tot posibilul să câştige procesul şi să ceară daune morale. Ea a declarat că nu s-a pus niciodată problema de aşa ceva, în toată cariera sa, iar acest articol este o invenţie.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty Mariajul lui Jennifer Lopez in criza

Mesaj Scris de Admin 18.04.07 10:07

Mariajul lui Jennifer Lopez in criza
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty Jennifer Lopez la tribunal

Mesaj Scris de Admin 16.04.07 7:58

Jennifer Lopez la tribunal
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty J.Lo e multumita de formele ei

Mesaj Scris de Admin 15.04.07 9:00

J.Lo e multumita de formele ei Actrita si cantareata Jennifer Lopez spune ca nu vrea sa ajunga vreodata sa aiba "masura 0” (80-60-86) pentru ca este foarte multumita de formele ei.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty Mariajul lui J. Lo, în criză

Mesaj Scris de Admin 15.04.07 8:07

Mariajul lui J. Lo, în criză
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty Eddie Murphy - tata in certificat

Mesaj Scris de Admin 13.04.07 8:32

Eddie Murphy - tata in certificat
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty Marc Anthony datoreaza statului american 2,5 milioane de dol

Mesaj Scris de Admin 13.04.07 8:06

Marc Anthony datoreaza statului american 2,5 milioane de dolari Cintaretul si compozitorul Marc Anthony, sotul lui Jennifer Lopez, nu a mai platit taxele catre stat de patru ani si datoreaza 2,5 milioane de dolari, au declarat, ieri, autoritati din Manhattan, New York. Anthony nu a fost inca acuzat, dar managerul sau, contabilul si reprezentantii celor trei companii ale sale au pledat vinovat la acuzatiile de evaziune fiscala, intr-o intelegere cu autoritatile din Manhattan. Cintaretul nu a fost invinuit, pentru ca a declarat ca s-a bazat pe contabilul sau sa ii plateasca datoriile catre stat. Intre 2001 si 2004, cei mai buni ani din cariera muzicianului (care este artistul de salsa cel mai bine vindut din istorie - n.r.), el trebuia sa plateasca taxe pentru venituri de 15,5 milioane de dolari. Jennifer Lopez, care a devenit sotia lui Anthony in 2004, ...


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty Jennifer Lopez, data in judecata

Mesaj Scris de Admin 13.04.07 8:03

Jennifer Lopez, data in judecata
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty Jennifer Lopez este mândra de formele sale generoase

Mesaj Scris de Admin 10.04.07 7:58

Jennifer Lopez este mândra de formele sale generoase
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty Jennifer Lopez critica femeile anorexice

Mesaj Scris de Admin 07.04.07 9:49

Jennifer Lopez critica femeile anorexice ActriTa Jennifer Lopez a criticat asa numita cultura a "marimii zero", promovata de manechinele anorexice, dar a spus ca intelege ca acest curent este consecinta presiunilor care se fac la Hollywood, informeaza people.com. Lopez a declarat pentru editia britanica a revistei Elle ca in ultimii zece ani s-a mentinut la marimea 6 si ca nu va fi niciodata o femeie slaba: "Nu imi imaginez cum as putea ajunge la acea marime (0 n.r.) fara sa ma imbolnavesc. Nu ar functiona: am fese si sini mari si curbele unei femei. Urasc sa vad in reviste fete care sint atit de slabe incit par nefericite, ca si cum ar avea nevoie de o masa buna". Actrita in virsta de 37 de ani a continuat: "Exista fete care sint slabe in mod natural si arata grozav, dar s-a ajuns la momente in care manechinele mor pe podium pen ...


continuare
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty Jennifer Lopez este mândră de formele sale generoase

Mesaj Scris de Admin 04.04.07 17:14

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Sageata_rosie Jennifer Lopez este mândră de formele sale generoase
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty J.LO A UITAT DE UNDE A PLECAT

Mesaj Scris de Admin 03.04.07 11:01

J.LO A UITAT DE UNDE A PLECAT Reteaua de magazine de muzica "Ritmo...
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty J.LO s-a întors acasă, în Bronx

Mesaj Scris de Admin 31.03.07 20:42

J.LO s-a întors acasă, în Bronx Jennifer Lopez, cântăreaţa şi actriţa de origine mexicană, diva latină a Hollywoodului, care a declarat că este mândră să fie o „fată din Bronx“, i-a încântat pe fanii ei şi pe foştii ei vecini. Ea a apărut la magazinul local, pentru a promova primul său album, în totalitate în limba spaniolă, şi pentru a semna autografe. O mulţime de peste 500 de admiratori s-a îngrămădit în faţa magazinului, pentru a o vedea pe Jennifer Lopez, care era însoţită de soţul ei, Marc Anthony.

Lopez le-a mulţumit tuturor celor prezenţi la lansarea noului său album latino, ea fiind o newyorkeză originară din Puerto Rico. Aceasta a continuat în engleză spunând că este emoţionant faptul că a putut face această lansare în cartierul său, la ea acasă. Albumul „Como Ama una Mujer“, în traducere „Cum iubeşte o femeie“, a fost lansat marţi şi a fost produs în mare măsură de soţul acesteia. Starul pop a afirmat că, momentan, mai lucrează la filmul „Bordertown“, despre uciderea a sute de femei în oraşul Ciudad Juarez.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty JLo vrea sa devina mama

Mesaj Scris de Admin 20.03.07 8:22

JLo vrea sa devina mama
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty Filmul lui Jennifer Lopez, huiduit

Mesaj Scris de Admin 25.02.07 6:23

Filmul lui Jennifer Lopez, huiduit Cea mai recenta pelicula a actritei Jennifer Lopez nu a primit critici favorabile in cadrul Festivalului de Film de la Berlin.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty Jennifer Lopez este o femeie fericită

Mesaj Scris de Admin 14.02.07 17:35

Jennifer Lopez este o femeie fericită
Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 925_jeny
Deşi, în urmă cu câteva săptămâni, a anunţat că se retrage din lumea showbiz-ului, frumoasa cântăreaţă şi actriţă Jennifer Lopez a revenit asupra deciziei şi şi-a făcut loc din nou pe covorul roşu, anunţând şi lansarea unui nou album.

J.Lo, una dintre cele mai remarcabile celebrităţi hispanice din lume, a oferit un interviu revistei „Hello!Magazine“, în care vorbeşte despre viaţa ei alături de Marc Anthony şi despre dorinţa ei de a avea un copil. Nu mai este un secret pentru nimeni că diva hotărâse să se retragă din lumea mondenă, pentru a acorda mai mult timp familiei şi pentru a reuşi să facă un copil. După ce a încercat disperată numeroase remedii naturiste pentru a-i creşte fertilitatea, de la diete cu spanac la ulei de gătit, aşa cum i-a fost recomandat de către nişte reprezentanţi ai bisericii scientologice, Jennifer s-a hotărât să vorbească despre dorinţa ei de a fi mămică în paginile revistei menţionate. Astfel, frumoasa hispanică a declarat că îşi doreşte cu ardoare să fie mamă, şi asta cât mai curând posibil, pentru că o va face să se simtă împlinită ca femeie.

Întrebată despre soţul ei, cântăreţul Marc Anthony, vedeta latino-americană a răspuns că Marc este cel mai bun lucru din viaţa ei: „Când m-am măritat cu Marc, era ca şi cum am câştigat un loc mai bun. Un prieten mi-a spus: «Nu am mai văzut nicio femeie care să îşi privească soţul aşa cum ţi-l priveşti tu»“. Această declaraţie nu denotă altceva decât că frumoasa Jennifer este profund îndrăgostită de soţul ei şi nu poate, şi nici nu vrea, să ascundă acest lucru. Dacă pe plan sentimental J.Lo se declară o femeie fericită în aşteptarea unui copil, aceasta este o femeie împlinită pe plan profesional, cât şi financiar, fiind cântăreaţă, actriţă, designer şi având şi un parfum lansat pe piaţă care a înregistrat vânzări incredibile.

Jennifer este considerată una dintre cele mai înstărite vedetele latinoamericane şi una dintre cele mai sexy femei din lume. Pe de altă parte, faimoasa cântăreaţă a pregătit pentru fanii ei un nou album, intitulat „Commo ama una mujer“. Acesta este primul album al lui Jennifer Lopez în limba spaniolă, care va fi lansat pe piaţă pe data de 3 aprilie.

Discul este mult diferit de ceea ce a făcut până acum J. Lo în plan muzical. E o colecţie de balade compuse şi produse de laureatul Grammy, Estefano, iar melodia „Que hiciste“, o baladă rock de pe noul său album, a început deja să fie difuzată pe posturile muzicale din întreaga lume. Tot în paginile revistei „Hello!Magazine“, Lopez vorbeşte despre relaţia ei de prietenie cu Victoria Beckham, despre care spune că o admiră şi o respectă pentru stilul şi gusturile ei minunate.

http://www.atac-online.ro/puzzle_34/
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty Posh Beckham a devenit stilista lui Jennifer Lopez

Mesaj Scris de Admin 13.02.07 16:23

Posh Beckham a devenit stilista lui Jennifer Lopez
CR
Victoria Beckham a devenit consilierul de moda al divei latino Jennifer Lopez, dupa ce cele doua vedete si-au dat seama ca impartasesc aceeasi pasiune pentru moda, informeaza handbag.com. Fosta membra a trupei Spice Girls a fost rugata de J-Lo sa o ajute sa aleaga niste tinute pentru ceremoniile de premiere de la Hollywood care au avut loc in aceasta perioada, pentru ca diva latino admira foarte mult gusturile Victoriei in materie de moda. “Este adevarat, suntem doua prietene care impart aceeasi Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Detalii_arrow
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty Jennifer Lopez are pretentii de diva

Mesaj Scris de Admin 07.02.07 9:58

Jennifer Lopez are pretentii de diva
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty Jennifer Lopez, premiată de Amnesty International

Mesaj Scris de Admin 05.02.07 10:23

Jennifer Lopez, premiată de Amnesty International

Jennifer Lopez, actor şi producător în filmul "Bordertown", va primi distincţia Artists for Amnesty, din partea organizaţiei umanitare Amnesty International, la premiera mondială a peliculei sale, în Festivalul de film de la Berlin.

Vedeta va primi premiul din partea laureatului Nobel pentru pace Jose Ramos-Horta, pe 14 februarie, cu o zi înaintea premierei mondiale a peliculei.

Lopez joacă rolul unui jurnalist ce investighează o serie de crime. "În 1998, atunci când Gregory Nava mi-a propus aces proiect, îmi doream cu disperare să spun această poveste", a spus Lopez. "Am început să lucrez la el pentru a mă asigura că facem acest film pentru a atrage atenţia lumii asupra tragediei şi pentru a forţa guvernul mexican să-i aducă în faţa justiţiei pe cei responsabili de aceste crime oribile", a adăugat vedeta.
http://www.realitatea.net/40469_Jennifer-Lopez--premiata-de-Amnesty-International-.html
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty J.Lo a fost hărţuită de organizaţia PETA

Mesaj Scris de Admin 25.01.07 7:45

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 37_jlo
J.Lo a fost hărţuită de organizaţia PETA
Audienţa noului reality-show al lui Jennifer Lopez, „Glow After Dark“, a atins apogeul, vineri noaptea, când doi membri ai organizaţiei PETA, ce militează pentru drepturile animalelor, au intrat pe platoul de filmare şi au lansat un val de insulte la adresa frumoasei actriţe. Deşi J.Lo nu a fost prezentă la această neaşteptată apariţie a membrilor organizaţiei PETA, în timpul show-ului, ce a avut loc în statul California, unul dintre membri a început să ţipe pe platou: „J.Lo, renunţă la blănuri!... Eu consider că lucrul cel mai important pentru o divă... nu este numai de a fi sexy şi stilată, dar în niciun caz nu trebuie să poarte blănuri adevărate“.

Însă ar trebui să nu ne uimească acest incident, având în vedere că PETA a atacat de nenumărate ori atitudinea vedetelor J.Lo şi Beyonce, cunoscute pentru colecţiile lor de haine de blană şi pentru faptul că le şi promovează prin casele de modă pe care le deţin. Acestea au fost criticate chiar de fostul iepuraş Playboy, Pamela Anderson, o susţinătoare înverşunată a cauzei animalelor, ce face parte din renumita organizaţie. „Mesajul meu este: purtaţi, vă rog, blană artificială. Mă îngrozeşte ideea că oamenii văd vedete, precum J.Lo şi Beyonce, purtând haine de blană şi nu se gândesc deloc la cruzimea cu care se realizează aceste piese vestimentare“, a afirmat frumoasa din Bay Watch
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty Jennifer Lopez - din nou „pe baricade“

Mesaj Scris de Admin 18.01.07 19:01

Jennifer Lopez - din nou „pe baricade“
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 135929
Data de inscriere : 15/12/2005

https://talusa1946.forumgratuit.ro

Sus In jos

Lopez/Anthony[v=] - Pagina 9 Empty Re: Lopez/Anthony[v=]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum